Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
9. sep 2009

Seby dnes mi doki poradila aby som malej kúpila ten sirup Sedalia, tušim ho aj ty dávaš, že? Mám jej dávať 2xdenne 2,5ml a 10 dní. A že nemám čakať účinok hneď prvú noc tak dúfam, že aspoň na tú desiatu noc to zaberie 😝

sebastianela
9. sep 2009

Skús, dúfam, že vám to zaberie. Mne už pomôže iba psychiater. A aj toho vystre zo mňa. Ja už si normálne myslím, že on je zo mňa na nervy. Dam ho mame a ja pojdem do roboty, lebo tu sa čoskoro zcvoknem načisto.8-(

hasleerka
9. sep 2009

sa tu rehocem, moje dieťa si spieva útržky z hymny, to si zapamätala ked sa Zuzka učila do školy

ivka000
9. sep 2009

sebi a pri mame je lepší? ona je doma?máš to tažké ked nemáš chlapa doma ja ked si chcem chvýlu oddýchnuť tak ich pošlem von.ale ked vy si asi ani moc nerozumiete. ☹ ved sa za celý život narobíš ešte dosť 😖 a možno sa polepší vidíš môj bol ako med a teraz ked mu pravdepodobne idú zuby tak je to niekedy na nevidržanie. ale ved ono to niekedy prejde. musíš tomu len veriť ako ja 😉

ivka000
9. sep 2009

haslerka to by som teda chcela vidieť to musí biť zlatá, vidíš sebi čo ťa čaká tak za dva roky kopec srandy 😀

andulkau
9. sep 2009

Misel som sa zasmiala ,ako ste cikali,ze ona spala a ty sedela. 😀
Hasleerka ,akosi vedela ,ze ma zvolili? 🙂 Ale ta sklamem ,ukecala som mojho Igora nech ide on.Aj som rada.Budete spolu 😀....... a preco si nezamestnana ta praca ti nevysla?

ludka_r
9. sep 2009

Hasleerka, zlatá musela byť... 😉 Riadna národniarka....
Ivka, no jasné, keď pôjdeme do Včielky určite sa musíme stretnúť, aspoň nezablúdim... A kde v PB bývaš?
Miselin, tak to teda nebolo moc príjemné takto čakať.. Ale dočkala si sa, to je hlavné 😉

ivka000
9. sep 2009

ludka ja nabývam priamo v PB ale v Hornom Moštenci

ivka000
9. sep 2009

a ty?

kaciatko68
9. sep 2009

Miselin : poobede zavolám, bola som preč. Pozerala som vo Sverepci taký - volá sa to Dunajský štrk - pod tuje a ešte som sa zastavila u jednej známej. Prinajhoršom by som dobehla večer bez malej len na chvíľočku.

miselin
9. sep 2009

Kačiatko alebo ak chceš ti ich môžem tak okolo pol šiestej doniesť na ihrisko na Lánsku, lebo sa ideme s kamoškou niekam prejsť tak by sme mohli ísť rovno tam

miselin
9. sep 2009

Kačiatko alebo aj zajtra do obeda ak nič nemáš aspoň by sa baby aj pohrali

sebastianela
9. sep 2009

😕

sebastianela
9. sep 2009

😠

sebastianela
9. sep 2009

😀

ivka000
9. sep 2009

?

ivka000
9. sep 2009

čo je baby nebodaj sa všetky poctivo venujete manželom? 😀

ivka000
9. sep 2009

alebo spíte?
zeby sledujete futbal?

sebastianela
10. sep 2009

Ivka, isto boli nacapene na tych futbalistoch.😠

sebastianela
10. sep 2009

Miselin, tak aka bola noc? U nas celkom fajn 5 krat hore.

miselin
10. sep 2009

Ja som včera už akosi nevládala ani za počítačom sedieť 😅 Ma to ranné vstávanie zmohlo 😀

miselin
10. sep 2009

Och Seby, u nás sirup zatiaľ žiaden účinok ☹ Malá pišťala 15 krát a to bola úplne hotová, lebo sme boli včera na prechádzke okolo potoka a išla skoro celú cestu sama až ku Tescu a aj tak nespala 😠 Ale dúfam, že ten sirup bude účinkovať aspoň jednu noc, aby som sa aspoň raz za 16,5 mesiaca vyspala 😅

ivka000
10. sep 2009

misel ti máš iného športovca.
zajtra idem na tu hudobnu a potom ak by sa vám niektorej chcelo tak by sme sa mohli stretnúť niekde v meste ak nebude pršať. len neviem či vám tak poobede nechodia akurát deti spať 😕

ludka_r
10. sep 2009

A ako vlastne ten futbal dopadol??? Ja som chlapa nemala doma, tak som sledovala Terminátora 😀
Ivka, ja som zo SNP
Miselin, Vy ste z Rozkvetu?? No, možno bola malá až veľmi unavená, keď takú cestu zvládla... Prajem Ti, aby si sa konečne vyspala... Ja by som sa asi zbláznila, keby som nemala aspoň 9 hodín spať.... 😖

sebastianela
10. sep 2009

Ja by som sa dala aj kludne zavreť na psychiatriu. Hlavu na to mam a tam by som si konečne pospala.😕

hasleerka
10. sep 2009

andulka to som sa len tak pýtala či si sa nezvolila ... a potom mi brmba povedala že veru aj si zvolená... to bola sila, len škoda že si tam včera ty nebola ... dúfam že za dva týždne pôjdeš ty

andulkau
10. sep 2009

hasleerka ,vidis aku mas intuiciu 🙂 .Ja nepojdem zdruzenie je o dva tyzdne znova a ja uz robim.A uz som to nechala na Igora.Povedal ,ze tam aj dost ludi pozna.Tak som sa normalne cudovala ,ze nehudral ,ze tam siel.Aj to bolo dlho 1,5 sediet . .....a co mala uz neplakala?A papala?

Baby vy chudiatka nevyspate.Mne uz Tamka chytila nadchu s jasli ☹ ,tak sme mali rusnu noc.Ale ja som to cakala.Cez vikend jej nasadim liecbu a dufam ,ze bude fit......Zajtra uz ideme aj jest ,tak som zvedava ,ako to dopadne.Bude tam az do 11:30.

hasleerka
10. sep 2009

no mňa to tam zase baví, ja by som tam aj 2hodiny sedela ... aspoň som v iných starostiach ako čo uvariť, kedy oprať atd!!!! ... tak sa nech sa cez víkend dobre preliečite 🙂

miselin
10. sep 2009

No tak mne dnes malá pre istotu nespala ani poobede, takže od rána siedmej behala až teraz do ôsmej tak som zvedavá aká bude noc. Sa mi zdá, že ten sirup na ňu pôsobí opačne 😅 No ak mi nebude spávať už ani po obede tak si to už môžem ísť rovno hodiť 😢

Kačiatko sú dobré tie svetríky?

miselin
10. sep 2009

Ivka opýtaj sa zajtra prosím ťa koľko to deda stojí, keby to vyšlo na rok do tých 50 eur tak by som išla ale viac za to nedám 😒 Ja zajtra nemôžem, lebo musím variť a dúfam, že mi decko bude o takom čase už spať 😝

Inak ona mi teraz cez deň zaspáva až okolo jednej s revom a neviem prečo si to tak blbo posunula, ide tak spaťči vstane ráno o šiestej alebo o siedmej, je jej jedno 😠