Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
16. okt 2009

Aj čapica je jednoduchá, vystrihneš obdlžnik dlhý ako obvod hlavičky a konce zošiješ no a navrchu konce môžeš tiež nastihať a zviazať dokopy a má hneď aj brmbolec 😉

kaciatko68
16. okt 2009

Hore v Ščokine v látkach. Majú tam rôzne farby. Akurát teraz som dorobila šálik ...

kaciatko68
16. okt 2009

Veru aj tá čiapka je dobrý nápad. My práve takú tenšiu potrebujeme ...

miselin
16. okt 2009

Kačiako ten šálik je pekný 😵

A keď chceš teplejšiu čapicu tak si to dáš dvojmo a môžeš aj šnúrky našiť čo ja budem musieť, lebo to moje decko nechce nosiť čapice a ani šál 😖

miselin
16. okt 2009

Ozaj Zuzi a dnešná noc ako? Posunula si mu to papanie?

zuzka99
16. okt 2009

miselin, on jak zaspal o 22,45 tak sa zobudil až 5,15 na mlieko tak som mu dala, ja už nemám síl s ním bojovať celé dni a ešte aj v noci. 😠

hasleerka
16. okt 2009

kačiatko no super si to urobila ... a zviazala si to zvlášť flisom, alebo s tým pásikmi čo si nastrihala

kaciatko68
16. okt 2009

Zviazala som to pásikom z flisu, ktorý som odstrihla, keď som zarovnávala kraje šálika. Ozaj, nečakajte, že Vám to v obchode odstrihnú rovno, treba zobrať o 2 cm viac, ako chcete mať široký šálik.

kaciatko68
16. okt 2009

Otrasný čas, stále prší... ☹

sebastianela
16. okt 2009

Tak a stareho aj porazí. Sa mu páčia tmavovlásky, tak už jednu doma bude mať. Mám bordovo červenú hlavu. Este o druhej som bola blond. Dúfam,že to zas ofrfle.😠

hasleerka
16. okt 2009

sebi nevadí že ofrfle, hlavne aby sa to páčilo tebe ... a možno budeš aj prekvapená 🙂 ... kaciatko dík za radu

sebastianela
16. okt 2009

Moje decko pred chvilou zbúchalo praženicu so slaninou a už drichme. Som zvedavá dokedy.
😝

sebastianela
16. okt 2009

Hasi,asiže nevadí,keď ofrfle. Veď to by potom ani nebol on! On musí vždy všetko okomentovať. Hlavne,že po tme sa túli a nevadí mu farba vlasov.😅

ivka000
16. okt 2009

Tak malý už spí od pol deviatej to je prvý krát v jeho živote tak skoro 😉 Normálne sa dívam aj na panelák 😀

zuzka99
16. okt 2009

tak to my pojdeme spať okolo 1,00 až 2,00 😠 U nás akorát začalo poobedie, lebo zaspal od 16,15 do 18,30

zuzka99
16. okt 2009

a to všetko sposobil náš včerajší výlet do púchova, že teraz máme totálne poposúvaný režim a asi ho budem zase týždeň naprávať. Už nikam nikdy nepojdeme, budeme len doma, max. v rámci mesta

ivka000
16. okt 2009

zuzka tak to ti nezávidím tie deti majú energie a energie a čo si ho nezobudila po pol hodine nám to pomáha ja ho nenechávam spať už po šistej aj ked zaspí o trištvrte na šesť lebo u nás by to bolo to isté ☹

ivka000
16. okt 2009

zuzi to sa mu chceš stále prispôsobovať? my chodíme všelikade a musí si zvyknúť tak snažim sa dodržovať jeho režim ale ked to nejde tak to nejde to by sme nikde nedostali 😒

hasleerka
16. okt 2009

joj zuzi prídem na večernú kávičku ... no máš to ťažké

sebastianela
16. okt 2009

Moj má režim dobrý. Ja vždy hladím na to,aby bol pravidelny. Aj keď sa furt budí ako mátoha upišťaná,ale spavať ho dávam v ten istý čas. No a aj ked ideme trebárs do Pu. V kočíku ho dám drichmať. Ale nie vždy mi zaspí. Doma je doma!!!

ivka000
16. okt 2009

zuzi tak čo už vidno na nom aspoň kúsok únavy? daj vedieť kedy zaspal, želám pevné nervy

zuzka99
16. okt 2009

akorát teraz zaspal, keď on o tej štvrtej úplne odpadol a nedal sa ani zobudiť, tak sme dúfali, že bude spať do rána

zuzka99
16. okt 2009

keď on takto blbne keď si pospí cez deň, inak spáva od 19,30 do takej 8,00 ráno. A raz sa to pokazí a hotovo, niekoľko dní úplná katastrofa. Zajtra asi tiež nevydrží celý deň hore, keď dnes tak neskoro išiel tak ja už neviem. Zase si pospí cez deň a večer bude to isté ako dnes 😠 a včera

ivka000
16. okt 2009

tak to je super zuzka si ho unavila 🙂 to my sme kedysi chodili bežne takto spať

sebastianela
16. okt 2009

No a my sme tiez hore. O desiatej sa zobudil a furt vrieska ako tur. Ja už neviem. Nebudem si ho vsimat. Uz aj za mojou mamou som bola a ta ho nechce ani za nic. Tak nech si vrieska.

zuzka99
16. okt 2009

ty kokso, že super, nervy moje. Bolo to násilím, povedali sme, že mu vyhodíme cisternu do koša ak nepojde spať a teraz už máme v posteli medzi sebou jeho, maca a cisternu 🙂 chráni ju vlastným telom, chudáčik 😵

zuzka99
16. okt 2009

sebi, skus mu dať nurofen, alebo čo, keď stále plače, možno ho niečo bolí, či nie?

zuzka99
16. okt 2009

Baby nebojte, na tej psychine to dospíme, ja už som zrelá rovno tam. Je to horšie ako keď mal 2 týždne. A furt zúri, reve, v meste také scény porobil, že chlap sa ku nám nepriznával. On to hrozne prežíva a keď malý reve, tak zúri aj on, že aká hanba, všetci sa na nás dívajú, včera mi povedal, keď sme boli v hypke na nákup, že ho berem so sebou, lebo tam chcem byť stredobodom pozornosti a rada sa pretrčam, chápete? tým pádom som skončila s nakupovaním, bude chodiť len on.

sebastianela
17. okt 2009

No,tak sa tam stretneme! Ja tam pôjdem isto ako prvá. Zuzi,dala som mu panadol a akosi už zadrichmal. Som aj poziapala po nom. A teraz je ako medík a čumí na rozprávky.