Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
27. okt 2009

Ja som tiež ako decko bývala každé dva týždne chorá až kým mi neprišli na to, že som alergická na kys. citrónovú 😒 Ale zase to malo výhodu, že keď som nechcela ísť do školy, tak som zjedla trošku tej kyseliny a ráno som už musela ísť k doktorke a mama nechápala kde som mohla ochorieť 😀

miselin
27. okt 2009

A keď je diaťa alergik tak sa tušim dajú vybaviť z alergológie aj pobyty pri mori, ale neviem či to celé hradí poisťovňa alebo len časť 😒

andulkau
27. okt 2009

Ahojte :
Hasly pocula som ze martankovia su dobri.
Ja davam oscilo raz za tyzden a ten imunoglukan nam odporucila dr.Tak uvidime.

Zuzka ,janka 30 ,my sme mali pred tromi tyzdnami to iste. Ziadne teploty len sopel.Potom suchy drazdivy kasel.Dr popocuvala a skusili sme to bez antibiotik.Davala som kalcium,stoptusin ,drozeru,prometazin,a potom zacala vykaslavat ,ale hrozne a dala som jej ambrobene a preslo to . 😉 A Adam to chytil od nej a s tym som ani nesla a preslo to .Ale kaslali vyse tyzdna.Tak sme to zvladli bez antibiotik. 😎

miselin
27. okt 2009

Ten Kalciový sirup je hotový zázrak,mne vždy rýchlo pomôže, lepší ako všetky tie paraleny plus a coldrexy 😝

andulkau
27. okt 2009

ja na kalciovy sirup nedam dopustit.Je hrozny, ale pomoze isto!

miselin
27. okt 2009

Je to hrozný hnus, ja mám vždy čo robiť aby som sa nedokosila 😝 😝

adrykaa
27. okt 2009

Mavala problemy s dutinami sople,priedusky a vzdy vsetko spustil obycajny soplik ☹ My sme si uzili aj s usami aj so vsetkym ☹ Este stasie ale ze mala bola dobre babo a krasne nam spavala sama aj vsetko.Ale ked sme behali po doktoroch vsade tvrdili,ze to ma po MM ked to aj on maval a ze ma oslabenu imunitu 😒 Ale teraz je v pohode nasa kocka(klop klop)uvidim ako ta hliva.Zatial to berie tak dva tyzdne myslim,uvidime teda tak po mesiaci este,lebo teraz maju v skolke kopu deti chorych 😖

sebastianela
28. okt 2009

Tak starý je už preč! Hneď sa lepšie dýcha! My máme doma celú lekáreň,ale ja sa musím priznať,že ja to flákam aj s Vigantolom, dám mu ho, iba keď ho zbadám na poličke v kuchyni.
Môj Sebi je blázon do MTV. Hlavne do Lady Gaga a Fergie. Tie priam žerie. 😅

miselin
28. okt 2009

Adryka ono tie choroby trvajú väčšinou tak do tých šiestich rokov potom sa to už akosi skludní, možno aj preto, lebo už chodia väčšinou sami von a dávajú si aj špinavé prsty do pusy a aj tak sa im asi posilní imunita, lebo ja si pamätám ako decko, čo sme všetko robili a jedli 😀 Brácho sa dokonca aj s kaluže napil 😀

miselin
28. okt 2009

Seby tak to máš už pohodu a ak všetko dobre pôjde tak od januára budem mať aj ja takú pohodu 😵 😵 😵

zuzka99
28. okt 2009

andulka, prosím ťa vieš mi povedať rozdiel medzi Ambrobene a Stoptussinom? Ja dávam teraz ráno Ambrobene a večer stoptussin. Ambroben je na vykašliavanie čo sa mu za noc nahromadilo a Stoptussin na utlmenie, aby v noci nekašlal? tak tomu rozumiem ja, a nechcem mu zbytočne dávať piate cez deviate

miselin
28. okt 2009

Zuzi nám teraz dali na vykašliavanie stoptussin, ale asi budeš mať najistejšie keď sa segry opýtaš 😉

miselin
28. okt 2009

Zuzi ešte som sa ťa chcela spýtať k tomu sedátku na wc, ty si mu kúpila to kde je tá nalepka s kačkou? Lebo mne sa to akosi šmýka na tom záchode, tiež tam mohli dať nejaké protišmykové gumičky alebo tak nejak, ho musím stále držať keď tam sedí, lebo sa bojím, že švihne. Mi máme na wc to sedátko také zaoblené, tak možno aj preto sa to na to šmýka 😒

miselin
28. okt 2009

Tak som na to sedátko nalepila tú protišmykovú gumu a už sedí ako riť na šerbel 😀

ludka_r
28. okt 2009

Ahojte.
Tak Vy ste tu teraz všetci chorí??? 😖
My sme konečne prišli z PU, ako je len dobre doma...
Teraz sa chystáme do Včielky, tak snáď stihneme bus. Pri mojom nič nechcení, neviem, neviem.

Inak, tú malú Lauru, čo som spomínala, zase museli previesť do BA, mala nejaké komplikácie zas. ☹

miselin
28. okt 2009

Ludka tak aj tu ti ešte zablahoželám 😀 A držím palčeky nech všetko dobre dopadne 😵 😵 😵

Bože to je hrozné, chudiatko Laurinka a aj jej rodiačia, je to hrozné, takéto veci by sa nemali stávať 😢

zuzka99
28. okt 2009

miselin, mne to práve takto doki kázala dávať tie sirupy a ja len či to tak chápem. To sedátko máme celé zelené, s kačičkou má šerbel ale myslím, že to je rovnaké s tou kačičkou ako bez. A dávaš ho na dosku, či dvihneš dosku? Aj nám sa dosť šmýka, ale lepšie sedí keď je doska hore. A moc ju ani nepoužívame, radšej ho dám na šerbel a v meste keď chce cikať on vie aj na normálny záchod bez sedátka, už bol aj v Priore na verrejných.
Mali tam koše na WCkach a hneď tej tete toaletárke išiel povedať, že do toho koša kaká havo. Lebo vidí v meste koše pre psie hovienka

hasleerka
28. okt 2009

tak u nás tiež fičí kalciový sirup, je hnusný, ale moje baby keď treba tak ho jedia ... ja som už vypustila cibuľový sirup, Miška je ok, len Zuzka pokašlieva, tak som jej nasadila stoptusin

zuzi no ja neviem, ale asi by sa nemali dávať dvoje od kašlu ... čo ti povedala dokyňa???

inak stoptusin tlmí dráždenie na kašeľ a mení skladbu prieduškového hlienu, a tak uľahčuje jeho vykašliavanie

dadulaa
28. okt 2009

Baby, tak si predstavte, že segra išla dnes s malou k dokine, keď mala tie horúčky a hneď ich poslala ležať do nemocky!!! majú podozrenie, že sa jej vrátila tá infekčná mononukl., vraj je to ako chrípka, hocikedy sa ti môže vrátiť.. 😠 ☹

inak aj u nás najviac zaberá kalciový sirup

hasleerka
28. okt 2009

dadulaa to je hrozné ... želáme aby sa čo najskôr vyliečili 😵 😵

miselin
28. okt 2009

Dadula ☹ Tie choroby to sú iné pliagy 😠 Aj táto laryngitída, že sa vie vracať 😒 Nejdeš von s malým? My ideme teraz nachvilku

dadulaa
28. okt 2009

teraz nejdeme von, lebo cez obed ideme do mesta na pizzu, svokruška nás pozvala 😉

miselin
28. okt 2009

Aj ja chcem takú svokru 😀 😀

zuzka99
28. okt 2009

baby, v 3 vežiach je nový butik, úžasné veci, som si včera kúpila rolák, tričko aj sveter s opaskom. Dnes idem znova majú dostať tovar

zuzka99
28. okt 2009

tie choroby to je hrozné, stále niečo, som zvedavá kedy budeme všetci zdraví a vo Včielke.

A tá moja sesterka je už doma, ale malého tam ešte nechali a vraj zatiaľ žiadne poškodenie nezistli 😵

zuzka99
28. okt 2009

a ešte k tomu butiku - majú dostať zimné kabáty, prosím, ja žena na materskej som mimo - aké budú fičať túto zimu? Aký si mám kúpiť?

dadulaa
28. okt 2009

Zuzka, veru sa tam pôjdem pozrieť, rada by som si kúpila zimnú bundu, takú kratšiu, nie až po kolená. Nevieš, či tam také mali? a je to drahý značkový butik?

sebastianela
28. okt 2009

Amen tma! Starý ide už aj domov. Ho nezobrali do roboty koli vysokému tlaku a nepravidelným ozvám srdca. Má ísť hneď ku kardiológovi. Chudáčik. Mi ho je lúto.😢

zuzka99
28. okt 2009

Dadi, myslím že bundy tam nemali, iba kabáty, ale aj tak krátke. Ale možno dnes dostanú.

Seby a mu robili vstupnú prehliadku? A čo chcel robiť? Moj chlap bol na kardio predvčerom, lebo mal pocit, že ho už zo mňa trafil šlak a povedali mu, že je OK 😀

ivka000
28. okt 2009

dada tak pozdravuj segru nech sú rýchlo zdravý doma to je hrozné s tými chorobami ☹
baby a ked ste spomínali ten kalciový že aký je hnusný tak ja ho mám rada mňam aj mne vždy pomohol 😉
u nás je od včera veselo Jakub od rána pištal asi 100x pre všetko a už som s neho hotová ☹ spáva mi len raz ale včera bol dva krát behom 2 hodín poobede hore s takým revom a slzičkámi že mi ho je ľúto. asi mu budem musieť dať ten nurofen ak sa trošku neukludní.
sem sa dostanem len občas lebo on ma hned zruší ked si vás chcem aspoň prečítať 😠 presne vie čo má robiť alebo spustí taký rev ked mu nedovolím ťukať do klávesnice že ... asi mu na vianoce zoženiem nejakú starú klávesnicu na smetisku nech má radosť 😀 😀 😀