Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

hasleerka
31. okt 2009

baby hodte sem všetky svojich manželov, aby som ich aspoň z videnia poznala ... ja som dnes bola v tescu, kukám aké krásne okaté dievčatko si tam behá s tatinom, nemohla som si za svet spomenúť že odkiaľ poznám ... začala som síce tušiť no ale našťastie som zbadala potom kačiatko

ale tá minúta trápenia, že koho je???

miselin
31. okt 2009

Ja by som strašne chcela rybičky 😵

dadulaa
31. okt 2009

Misel, mala si povedať tak pred 2 rokmi, predala by som ti aspoň to akvárko, bolo fakt pekné a veľké.. 🙂 ja už by som rybky nechcela, dosť smrdia,keď im pravidelne a často nevymieňaš vodu a je s tým aj dosť roboty.

miselin
31. okt 2009

Dadulka ja chcem len tak 3 rybky a malé akvárko, kedysi sme mali s Rasťom obrovské akvarko a mali sme aj pirane a cyklidy či ako sa to volalo aj zlaté rybky, a tie pirane pomali žrali tie ostatné ryby tak to bolo lepšie ako telka 😀 😀 Ale teraz fakt len také maličké hlavne kvôli Domine.

hasleerka
31. okt 2009

sebi zamkli ti tú tému

jankabambulka
31. okt 2009

baby , malého mi preháňa od štvrka či stredy? už ani neviem. ale chcem sa spýtať čo dávate papať v takomto prípade?? On ale aspoň stále pije

sebastianela
31. okt 2009

Ja som vedela,že ju zamknú. To bol iba taký odkaz pre mamičky. Aj keď si to prečíta len málo mamín,ale ja mám lepší pocit.😉
niektoré matky majú deti na rukách a z toho mi je zle. V sekunde môže byť všetko inak a čo potom.....?😢

hasleerka
31. okt 2009

baby prečo bol ohňostroj????

dadulaa
31. okt 2009

hasleerka, to isté sa pýtam aj ja.

hasleerka
31. okt 2009

bambulka je dobré že pije ... ja by som dávala tak uvarený zemiak, ryžu, cestovinku, chleba ... dávaš mu aj Hylak???

miselin
31. okt 2009

To by som aj ja rada vedieť, že prečo bol 😨

Bambulka a má pri tom aj teploty? Keď som bola s Dominou v nemocke tak tam ležal chlapec čo ho preháňalo a jemu dávali už aj smektu ale on mal 3 roky tak neviem či by to už Miško mohol no a hylak ale ten isto dávate. A z tej stravy asi len to čo napísala Hašlerka, skôr takú poriadnu dietu 😒 A Katuške už je lepšie? Teploty už nemá?

sebastianela
1. nov 2009

Baby. Sledujete situáciu na Ukrajine? Veď to je hrôza, už vyše 50 mrtvych, 5000 hospitalizovaných a vyše 154 000 nakazených. Tu pokapeme všetci. To nie je sranda!

dadulaa
1. nov 2009

bambulka, najlepší na hnačku je mrkvovo-ryžový vývar, viem to z vlastnej skúsenosti + hylak, nutrolin B a smecta, ale tá neviem od koľko rokov je. ďalej môžeš dať popučené uvarené zemiaky,ryžu, popučené jablko.

Malému začína hrncový kašeľ, tak sa asi v tej škôlke dlho neohreje ☹ 😒

adrykaa
1. nov 2009

Nebol ten ohnostroj nahodou kvoli tej hypernove?Oni ze tam mali nejake akcie a robili aj ohnostroj segra vravela,ze aj deti co nakupovali v maskach cosi dostali a tak.... 🙂

sebastianela
1. nov 2009

Jééj, Adryka! Ako sa mi máš??? Nemáš predpôrodnú depku? Ako ti je?

katka.carska
1. nov 2009

Chcem vas poprosit o radu, ci neviete kde v Bystrici sa da kupit starsi kocik-alebo ci neviete o niekom kto predava. Ale len hlboky, ziadne kombinacie, ani sportiak s vanickou. Klasicky hlboky s velkymi kolesami. Chceme to len pre babku s dedkom, lebo oni sa nemozu zmierit s predstavou, ze babo nema kocik, hoci pri Matuskovi iba zavadzal v dome...vdaka

hasleerka
1. nov 2009

katka máš IP ... adryka to by aj mohlo byť od hypky ... my sme tiež dostali lízatko

adrykaa
1. nov 2009

Mam sa fajn depku nie len ma vsetko boli nemozem ani riadne spat kvoli krizom 😠 Ako uz mam takych mini poslickov len co z toho ked inak nic no ale ved uvidime 😖 teraz sme boli na nakup zobrali sme par veci a isli som myslela ze si asi sadnem naprostred hypky co som mala taky krc v chrbte 🙂 Je to ine ako pri prvom to som nemala ziadnych poslickov jednoducho prisli uz take silnejsie kontrakcie....

andulkau
1. nov 2009

ahojte ten ohnostroj bol kvoli hypernove.To bol v kazdom meste o 21hodine.A potom zacali akcie od 21:15 na niektore veci ,ale len do pol noci.Lakaju ludi🙂)

sebastianela
2. nov 2009

Neboj Adryka! Už čoskoro si oddychneš,teda aspoň 4 dni budeš môcť ležať. Hlavne,nech ste zdraví a to ostatné príde samo.😉

miselin
2. nov 2009

Seby to s tou chrípkou je strašné, ja sa toho strašne bojím kvôli malej keď je teraz taká oslabená, ani do Včielky nebudeme chodiť kým chrípka neprehrmí. 😖

sebastianela
2. nov 2009

Ja sa toho bojím tiež strašne. Všetky tieto pliagy zanechávajú na srdci také stopy,že až.😠
No ale musím pochváliť môjho Sebinka. Ten sa asi začína lepšiť. Večer zaspal o ôsmej a bol hore iba o24, o 04,o 06. Som sa konečne vyspala,lebo aj ja som išla spať okolo osmej.x-)

miselin
2. nov 2009

Seby no vidíš ono sa to postupne už bude lepšiť 😉

hasleerka
2. nov 2009

andulka nevieš kedy otvárajú KIK???

sebastianela
2. nov 2009

Miselin. Len,aby sme to nezakríkli! To ešte nemáme očáky vonku, tak to nebude na dlho!😒

kaciatko68
2. nov 2009

Ide niekto do včielky ? My by sme aj šli, ale asi nikto nejde, tak ideme pozrieť detské knižky do nemocnice.
katka.carska - ja som mala taký po staršej dcére, bol inak ako nový, lebo sa v ňom málo vozila, ale sme ho asi pred rokom vyhodili...
Akú tému to zamkli ?
Aj my mámeš doma malého bieleho zajaca - ale nemá takú leviu hlavičku. je zlatý, ale naozaj smrdí, keď sa to pár dní neočistí a občas aj pohryzie. Dedo a dcéra si musia dávať pozor, keď ho vyberajú. Ale celé leto bol cez deň na záhrade.
A inak sme mali doma psa, rybičky, ruskú stepnú korytnačku a nakoniec škrečky. Tie boli zlaté, ale tiež trochu smrdeli. Dcéra má hore v detskej teraz rybičky a zajaca, ale ten je skôr v zádverí.
Teraz máme perný týždeň - zajtra idem ku kaderníčke na melír, utorok a štvrtok anglina, štvrtok ešte potrebujem ku gynekológovi prepichnúť 2 cysty, ktoré mi ešte zostali, v piatok má dcéra stužkovú a ešte jej mám upiecť koláč a ani neviem aký. Tak asi zasa nebudem stíhať.
Včera som objednávala v HAPPY FOTO fotky 10x15. Zasa je akcia.

hasleerka
2. nov 2009

kačiatko znie to super, doma skoro dvojročné dievčatko a ty si ideš na stužkovú 🙂 tak želám príjemnú zábavu

sebastianela
2. nov 2009

Kačiatko,ty máš fakt perný týždeň. Asi sa nestíhneš ani nudiť.
Inak aj mojej mamy sesternica ide na stužkovú synovi a druhý jej syn má pol roka. Je to také zlaté. Mne sa to páči. Aj ja si spravím v štyridsiatke.x-)

andulkau
2. nov 2009

Hasly, ze vraj sa ma otvarat v stredu 4-teho co, ale pochybujem.Este to tam neni dokoncene.Ved ja idem do prace v stredu ,tak dam vediet.

ludka_r
2. nov 2009

ahojte,
tak ja len tak na skok.
Malý mi je zase chorý, stále le soplí, je mi ho veľmi ľúto. Hlavne to, že musíme odsávať, a to on neznáša... ☹ Bojím sa, že mi bude chorý bývať často...
No, ale čo už, dúfam, že sa čoskoro z toho dostane,aby sme aj do Včielky mohli zájsť.. 😉