Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
7. nov 2009

A už zase u nás beží krtko 😝

miselin
7. nov 2009

Dadulka malému je už lepšie?

Ja zase začínam byť chorá, lebo ja som tú moju chorobu nemala vyležanú a vtedy som bola riadne KO to som bola chorá zarovno Dominou tak som ani nemala čas si skočiť pre ATB a to som ani hlas nemala aj ma všetko bolelo, tak dúfam, že sa mi to úspešne vracia 😖

miselin
7. nov 2009
dadulaa
7. nov 2009

ahojte...

Misel, malému je už lepšie, len riadne ešte drhne a asi ešte dlho bude 😒 budúci týždeň ho ešte nechám doma, no a potom po mesiaci už hádam pôjde aj do škôlky. A ty by si to mala poriadne vyležať 😉

miselin
7. nov 2009

tak to je super, že už mu je dobre, mne malá prestala kašlať asi po 8 dňoch a tiež som si myslela, že bude dlho kašľať. Tak dúfam, že aj Kubko prestane s tým kašlom tak skoro 😉
Och keby som tak mala kedy ležať 😒

dadulaa
7. nov 2009

baby, neviete, či už otvorili ten Kik?

Hasleerka, ako si dopadla na pohovore?

sebastianela
7. nov 2009

Dobré ránko. Misel,som zaspala večer, tak až teraz pisem. Recept je takýto: Mlátiť, mlátiť,mlátiť!!!😉

sebastianela
7. nov 2009

No u nás bola noc hrozná. Tak ráno o pol šiestej si ho starý zobral a nechali ma pospať do pol jedenástej. Teraz mi je dobre.x-)

miselin
7. nov 2009

Seby to možno aj ten zahodený prsteň urobil, to sa mne nikdy nestalo, že by ma starý nechal pospať aj po prebdenej noci 😠

sebastianela
7. nov 2009

No veď asi aj preto odišiel a nechal ma pospať,lebo som zúrila ako tiger a mala som už fakt nervy. Dnes večer mu začnem zase dávať ten Promethazin 5 a uvidím tak po týždni.

andulkau
7. nov 2009

DAdula kik otvaraju v pondelok 9.11 .Viem to,mam to pod nosom v praci. 🙂 .

dadulaa
7. nov 2009

Andulka, díky za info 🙂 som nevedela,že robíš v Hypke, musím ťa tam prísť niekedy pozrieť 😉

miselin
7. nov 2009

Máme ďalší zúbok vonku 😵 😵 Takže už len 5 a snáď už raz bude Domina spať celú noc 😝

miselin
7. nov 2009

Kačiatko ako bolo na Maturiťáku?

miselin
7. nov 2009

V tom Kiku bude iný nával v pondelok, ja to strašne neznášam keď otvárajú nejaký obchod 😝 Do Tesca som išla hádam až mesiac po otvorení a do Hypky tak isto 😅

miselin
7. nov 2009

Malá mi hodila do subwoofwru cumel na spanie 😠 My v ňom máme nahádzané už asi všetko 😠 Od ponožiek po lyžičky až po rezeň 😠

hasleerka
7. nov 2009

dadula no ešte neviem ako som dopadla, mám sa rozhodnúť do pondelka či to beriem a potom mi ony povedia či ma vezmú ... moc tomu nerozumiem, či som im padla do oka ... v pondelok dám vedieť, lebo ja by som to vzala ... budem predávať šaláty a syry

miselin
7. nov 2009

Hašlerka aspoň by si mala po ruke to kiko 😉

A čo je so Zuzkou sa akosi neozýva 😕

dadulaa
7. nov 2009

Hašly, tak držím palčeky, nech ťa vezmú 😉 potom prídem na šalátik.. 😀

Misel 😀 si mi pripomenula kedysi nášho Kubka, ako vždy niečo hodil do subwoofera, keď sme sa nedívali alebo ho otĺkal s pavúkom...my sme tam síce nemali rezeň, ale zato napr. štetec, hrkálky, servítky, atď. 😀

hasleerka
7. nov 2009

misel ani nevrav, veď mi nebude ani výplata stačiť do kiku ... dadula, prídi vždy čerstvý ti dám 😉

andulkau
7. nov 2009

Hasly aspon budem konecne vediet ci je to vsetko cerstve.Ja salaty kupujem iba balene.Lebo co som asi pred dvoma rokmi chytila infeknu hnacku z tresky som mala dost.Tak od vtedy isto nie. 😖 .

Dadulka robim v stavkovej.Pridi si podat na zapasy. 🙂 Len zober vela penazi. 😀
No ten KIK aj ja si myslim ,co sa tam bude robit.Ved ja pojdem do prace ,tak uvidim. 😀

hasleerka
7. nov 2009

andulka ja tiež nekupujem takéto vážené, to len mm si občas dá namiešať vlašský s pikantným ... ja keď deťom tresku tak len balenú

hasleerka
7. nov 2009

baby robíte niektorá podlesníky???

dadulaa
7. nov 2009

my sme ich mali dnes na obed, prečo?

hasleerka
7. nov 2009

ja len že či tiež používate tento názov ... lebo inde tomu nadávajú zemiakové placky ... a inak dadula aj my sme ich dnes mali na obed, len som ich málo urobila, tak to bola skôr len chuťovka 🙂

dadulaa
7. nov 2009

nám zas ešte zostalo, prídi si zobrať 🙂 a inak my ich tiež voláme zem.placky 😉

miselin
7. nov 2009

Ja ich volám len placky ale to len preto lebo je to kratšie ako podlesník 😅 Som lenivá už aj na rozprávanie a to musím tento týždeň zase vytepovať koberec lebo vyzerá ako keby sme po ňom chodili obutý, si kúpim pod stromček nový koberec blatovej farby a hotovo a môžem tepovať len 3 krát do roka 😝

hasleerka
7. nov 2009

miselin už to vydrž, keď malá podrastie tak ho vypleštíš von oknom 😀 .... ja už som taká spokojná že tu neni ... hrajú sa na tom malom bielom, šlahnem do práčky a je veget

miselin
7. nov 2009

No mňa z toho koberca porazí, šak je stále špinavý 😠 Aj by som ho dala do prdele, len zase nechcem aby malá sedela na tej plávajúcej keď to je studené ako šľak. A už by tá naša obývačka len vyzerala bez koberca a bez stolíka, lebo stolík sme zrušili asi pred 4 mesiacmi čo sa malá na ňom skoro zahlušila tak naň padá prach v detskej 😖

sebastianela
8. nov 2009

Včera sme to mali doma husté. Sa skoro pobili moj stary a moj super brat. Keby do nich neskocila moja mater, tak moj brat chodí dnes fialovy. Zasran jeden. Si púšťa moc hubu na špacír. Ma tak urazil,že lutujem,že je krstným. Hnusák!😠