Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

sebastianela
17. nov 2009

Nám nezaberá nič.
Hašly, ja doslova nenávidím byť s mojím deckom na materskej.😢

miselin
18. nov 2009

Seby neboj to prejde, aj u nás to bola normálka byť od pol dvanástej a aj do tretej vkuse hore a potom do šiestej ešte pišťala aj 15 krát a od šiestej už úplne hore. No a aby si mi verila tak ti napíšem ako dnes malá spala. Zaspala o 21:00, zobudila sa o pol tretej napila sa vody, potom pišťala o šiestej dala som jej len cumel a spali sme až do ôsmej 😀 Keby mi toto niekto povedal pred 1,5 mesiacom tak mu v živote neuverím, tak neboj ono sa to už od toho roka začne trošku zlepšovať a keď mu výdu všetky zuby tak potom sa už vyspíš uvidíš 😉

sebastianela
18. nov 2009

Misel. Vieš ako to je aj z tvojho písania poznať,že Domča je už lepšia. Toľko pozitív z tvojej strany. Určite sa aj cez deň lepšie cítiš. Ja iba chodím vrieskam,zjapem a mám nervy v kýbli. Dnes je nasraný aj môj starý,lebo malého v noci čičíkal zabaleného do vankúša,dokým nebol k.o. No a on je unavený? A čo som ja po 346 nociach nespatia? To sa ako nazýva? Nevieš?

miselin
18. nov 2009

Seby mňa vedel vtedy môj starý len doraziť ešte sa ma pýtal, že čo som nervózna 😠 A ja som chodila tak isto. A tiež som len vrieskala a revala, už som mala pocit, že to nevydržím, aj som veľa krát rozmýšlala, že načo som starého ukecávala na dieťa, že som mohla ísť radšej na dovolenku a tak. Ja už som bola zúfalá a už mi bývalo aj zle z toho vyčerpania. A Domina mi k tomu celý deň len revala a revala. Ale teraz je to fakt už úplne iné. A tiež mi jedna mamina hovorila, že u nich to tiež prešlo razom tak okolo roka a pol roka a ja som tomu moc neverila, že by sa mohla naša Domnika tak razom zmeniť a fakt sa to stalo 😉

katka.carska
18. nov 2009

Haslerka, u nas sa sice cita vela, ale vsetko len pozicane, odborne, alebo starsie...ale mame doma manzelovu knihu poviedok 1872 km od mora, ta je celkom fajn, ak by si chcela.
Seby, a pre vas by sa mozno hodila knizka Kdyz dite nechce spat, od Jiriny Prekopovej. Od nej som citala este i Maleho tyrana, ta je tiez velmi dobra. AVsak obe som mala len pozicane...ked tak, mozes kusit miestnu kniznicu, mozno budu mat.

sebastianela
18. nov 2009

Katka.
Sa pôjdem kuknúť do knižnice,aj keď asi by u nás nepomohlo nič. On aj chce strašne spať,ale sa mu od tych bolestí nedá. Ja by som potrebovala akurát tak morfium a bol by pokoj. Len ako sa ku nemu dostať?
Misel, tak vravíš,že sa oplatí vydržať???
Ideme na prechádzku. Vonku je tak krásne! Úplná nádhera.
Inak v nedeľu sme boli na Nosickej priehrade a malý bol unesený. Kôli kačičkám sme išli.

sebastianela
18. nov 2009

Iwuška!
Tak ako s tou tortou??? Ako si dopadla?
Ja som na ňu straaašne zvedavá!
Napíš!😵

sebastianela
18. nov 2009

Tak malý už konečne odpadol na cecku.
Som vám chcela iba ešte napísať,že ja používam iba plienky Pampers active baby s naťahovacími pásikmi no a mama bola v Lidli a len tak na skúšku mi kúpila tie ich Toujours,či ako sa to volá. No a sú super. Sedia ešte lepšie,sú mäkšie a aj omnoho lacnejšie. Tak ak niekto ešte nemal, tak odporúčam. 50 ks- 8,90€!

sebastianela
18. nov 2009

Vyrábajú to nemci a majú ten istý naťahovací patent ako aj pampers.
Lidl ma platí za reklamu, tak viete.😀

petra5258
18. nov 2009

ja kupujem pampersy v rakusku lebo tam stoji 1ks 15-16 centov a tu su nenormalne drahe a inak tam maju tie toujours v lidli za 7 eur 50 ks, nechapem preco je to tam vsetko take lacne ked ti sviniari tolko zarabaju 🙂

miselin
18. nov 2009

Ja tiež kupujem len pampers. A Seby sú fakt dobré tie Lidl plienky? Aj sú tiež napúšťané tým nejakým mliekom alebo sú čisté? 6e by som ich vyskúšala? Mne raz svokra kúpila pre malú Tesco plienky a mne sa teda nepáčili. Sú na môj vkus moc tvrdé a hrubé 😒 Ale 100 ľudí 100 chutí. A pampersky keď sú v akcii tak stoja skoro rovnako ako tesco plienky 😉

ivetka007
18. nov 2009

A neskúšali ste plienky z DM, majú značku Babylove. Ja kupujem väčšinou tie. Tesco plienky sa ani mne nepáčili. Dnes sme boli u lekára, malý má zápal priedušnice. Máme 2 sirupy - bojujeme a plačeme, aby sme to do Miška dostali. Máte skúsenosti s odsávačkami soplíkov? Doteraz sme ju nepotrebovali, ale neviem, či ju zajtra nepobežím kúpiť. Vraj tá, čo sa dá napojiť na vysávač je dobrá. Poraďte. Ďakujeeeeeeeeeem.

petra5258
18. nov 2009

Kamoskina mala sa z tych lidlackych vyhadzala ale zase je fakt ze zase susedina mala sa vyhadzala z pampersiek 😵 ivetka kup si tu co sa da napojit na vysavac a tu mozes odsavat aj ustami a uvidis co sa ti bude viac pacit, vysavacom sa tolko nenarobis ale ustami zase mala tak neplace, ja som ju kupila v sanitase za 10 eur a som spokojna, niekto mi vravel ze ten tlak z vysavaca poskodzuje sliznicu ale pytala som sa primara na detskom a ten povedal ze kazda odsavacka skodi sliznici ale nie nejako vazne, lepsie odsat ako nechat babo trapit sa 🙂 A najlepsie je ked streknes predtym do nosteka ten morsky alebo fiziologicky roztok, my mame MAR, potom pojdu von lepsie, teda aspon u nas to tak funguje ale ako aj s pampersami aj so soplikmi je to u kazdeho babena ine 😖 tak to buduci tyzden asi to stretko vo vcielke nedame co? 😔 Rychlo sa vyliecte, drzim palce.

petra5258
18. nov 2009

Ivetka k tej Vcielke co som pisala- zle som si to kukla a myslela som ze to o soplikoch pisala ivka a s nou som si pisala o vcielke, to len aby si nebola zmatena 🙂

kaciatko68
18. nov 2009

My kupujeme plienky v DM a zatiaľ som s nimi spokojná. Len teda vúčšinou každé ráno hneď po zobudení prečúra každú plenu tak, že je celá mokrá. Ani ju nestihnem dať cikať 😒.
Odsávačku soplíkov máme na vzsavač a je naozaj dobrá.
hasleerka : ako bolo v práci ???

miselin
18. nov 2009

Dnes som stretla kámošku a vravela mi, že vo Včielke bude bývať každý utorok cvičenie s detičkami 😉

sebastianela
18. nov 2009

No dávam ich od pondelka a nič mu neni. Ani ritku nemá červenú a on je fakt citlivka. Ten je aj od šmejdového prášku na prane vyhádzaný. Ja kupujem na morave Pampers active baby 82 ks za 15€. A tie tesco sa ani mne nepáčili. Také tvrdé lopúchy.
Môj Sebi je pán gróf,on má len tip top. Misel, ti pošlem poštou jednu na skúšku.😅

ivetka007
18. nov 2009

ďakujem za radu. Peťa, to nevadí, že si si nás pomýlila, aj my sme sa tento týždeň chystali do Včielky. Ale keďže je malý chorý, tak bohužiaľ. Ale potom sa môžeme dohodnúť. Rada by som spoznala niekoho nového 😉

ivetka007
18. nov 2009

Inak sem dostať nejakú fotku, to je ozaj zážitok. Som sa natrápila 😠

sebastianela
18. nov 2009

Ivetka. A tie babylove majú aj naťahovacie bočné prúžky? A kolko stoja?

sebastianela
18. nov 2009

Jáj a ešte niečo. Starý ide v nedelu naspäť do Talianska. Ale na Vianoce príde. Tak budem v riti. Už som si zvykla na komfort. Dala som mu ráno malého a mal ho až do večera.

ivetka007
18. nov 2009

Áno majú. Ja malému kupujem plienky na váhu 9 až 20 kg - tam je 76 ks a stoja asi 13,25€. Dostať ich v takej krabici, ale sú aj balenia po menej kusov a samozrejme čosi drahšie.

sebastianela
18. nov 2009

Už som počula na ne chválu,tak ich nabudúce kúpim a otestujeme.😉

miselin
18. nov 2009

Tu je niečo viac o tom cvičení vo Včielke http://www.mcvcielka.sk/img/aktuality/cvicenie-...

ivka000
18. nov 2009

ahojte tak idem sa vám pochváliť vyhrala som 3.miesto z 23 zúčastnených a foto mám v albume moju a výťazovu ešte vám ukážem s juniorou vyhrala jedna torta ktorá sa mi páčila a tá vyhrala aj nakoniec aj hlavnú cenu s juniorov aj seniorov ale musím niečo vymazať.

ivka000
18. nov 2009

a je to tam 😉

miselin
18. nov 2009

Ivka blahoželááám, ale mne sa aj tak páčila najviac tvoja torta 😵 😵 Tej by som určite dala hlas aj keby že ťa nepoznám 😉 Si fakt strašne šikovná 😵

kaciatko68
18. nov 2009

Ivka krásna torta. Si fakt veľká šikovnica. A kedy to stíhaš pri malom ?

ivka000
18. nov 2009

stíham len ked je mm doma a teraz ho musím pochváliť lebo pondelok si kvoli mne zobral dovolenku a bavil malého celí deň a ešte aj utorok 😎 pri malom je to nula bodov a to radšej ani neskúšam lebo by som aj tak nič nespravila 😉

ivka000
18. nov 2009

a dik za pochvalu 🙂