Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

ivka000
15. feb 2010

inak ja by som asi nemohla kojiť počas tehu už pri Kubkovi som mala dosť problémov a to som sa ,,venovla,, len jemu 😉 aj tak sme vydržali len do 36tt. daľšieho sa už teraz trochu obávam aby som nemusela od Jakubko do nemocníce ☹ (asi by tam musel ísť so mnou keby niečo 😀 )

ivka000
15. feb 2010

to ja som mala dobré začiatkyaj ked som sa vyvracala ... tak som pekne sadla za stôl a pokračovala v papaní fuj ked si na to spomeniem tak mi je zle 😀 ved som aj tak vyzerala pribrala som 16kg

miselin
15. feb 2010

Na stránke Včielky sú už fotky z karnevalu 😉

Ak by ste chceli aj ja mám tie kúpóny do Tesca na Bebu 1+1 zadarmo 😉

sebastianela
16. feb 2010

Iwka. To je v poriadku,keď má 6 zúbkov.
Môj každý zub prezíva hrozne. Plače stále a nechce mi vtedy ani jesť. Dúfam,že tie posledné vylezú čím skôr. Ja ho budem kojiť do posledného zubu a potom finito. A druhé mať určite nebudeme. Aj keď môj starý by ich chcel mať aj 10. On zbožňuje bábence. Tak ho pošlem asi o dům dál,nech skúša šťastie inde.😅

sebastianela
16. feb 2010

Dám si kafíčko so starkým a ideme na prechádzku s malým. Už ho mrle žerú.

petra5258
16. feb 2010

volala mi katka z hudobnej ze v piatok k nam na hodinu pride markiza,joj ivka tak to aby sme sa vyfintili chichi

zuzka99
16. feb 2010

no dobre, že neprídu k nám, to by som asi nešla na hudobku 😀

a vás má Katka? Lebo mi chodíme ku Majke

Kreksina, vravela na výtvarnej, že ste choručké, Zuzka či Peťka ochorela? To je škoda, zase sa neuvidíme 😢

zuzka99
16. feb 2010

Baby, nemáte náhodou dobrý typ na dovču v Chorvátsku alebo Grécku? Som pozerala aj katalógy, ale vychádza to strašne draho. Viem, že tu je aj téma o tom, ale zatiaľ som to ešte neštudovala.

fialllka
16. feb 2010

ahojte maminky

tak az teraz som sa dostala ku PC, Terezka spi a ja som hladna ako vlk, tak pri tom aj obedim ...
rychlo som si precitala vase nazory na moje dojcenie .... aj som boal z nich trosku sklamana a mozno sa mi budete aj cudovat, ale ja som rozhodnuta, ze ak bude tehotenstvo prebiehat v poriadku a bez komplikacii, tak malu neodstavim ak sa sama od seba neodstavi ...
vcera som preluskala kopec clankov na nete a aj v casakoch, co som doma oprasila, tymto dakujem Katke Carskej za radu, kde hladat 😉
asi najviac ma v tom utvrdil tento clanok
http://dojcenie.wordpress.com/2010/02/12/tandem...

mozno som v tomto trosku asi divna, ale nemyslim si, ze Terezka by nejako ochudobnovala babatko o dolezite vitaminy ... a kedze ona je sama velka paposka a zje fakt vsetko, co nezje ju, v tomto s nou nemame problem, ze by bola vyslovene len na mlieku chovana, tak som sa rozhodla, ze nebudem ju trapit nejakym odstavenim a sposobovat stresy jej a zaroven aj mne samotnej ak sa sama od seba nerozhodne, ze sa odstavi 🙂 a nakolko sa dojcime len pred spanim a raz za noc, cize frekvencia je len 3x do dna, tak nevidim v tom taku tragiku 😎
ona uz velmi dobre chape, ze mliecko bude pre babatko a ja jej ho zasa nenukam nasilu, len ked si vypyta ... a sama predtym ako si vezme, tak ukaze, ze to je pre babatko v brusku a ze posledny raz sa podeli s nim ...
som za tzv. vztahovu vychovu, kde aj dlhodobe dojcenie patri, mna vonkoncom nezatazuje a ani neunavuje a mozno mi raz posluzi sama ako ziva odsavacka a budem jej za to nesmierne vdacna 😎 😎 a na oplatku zasa ona odo mna dostava zasa vsetky potrebne vitaminy, ktore su len plus pre jej imunitu ...

miselin: fotky su super
peta: tak to budete ine hviezdy ... potom nezabudni zistit, kedy to budu vysielat, aby sme boli napichnute na televiznych prijimacoch 😉
katka: kludne mozete dobehnut zajtra na kavej ... dnes som tu mala maminku, tak zajtra sme same ... tak kto chce, je u nas na zajtra vitany 😉

ivka000
16. feb 2010

jéj to je krásny článok to je úžasné ako sa dokáže telo matky tak prispôsobiť obom detičkám ved koniec koncov keby to tak nemalo byť tak by sme asi to mliečko pri tehotenstve stratili 😉 tá príroda to vie zariadiť 😎 ja ťa môžem v tom len podporovať ale sama asi po tých problémoch čo som mala v tehu by som to asi nezvládla 😖 . máš u mňa môj obdiv a fakt pokaľ nebudú problémy tak je to ok.a určite nie si divná len chceš obom len to naj 🙂 držím palce
fíha tak markíza tak to si ešte rozmyslím či pôjdem 😀

sebastianela
16. feb 2010

Super článok!
Tak to jasné,že koj Macka. Ja môjho cez deň kojím každé 3 hoďky a v noci min každú hoďku. Takže to mám viac vyčerpávajúce.😝

kreksina
16. feb 2010

Fialka-držím palce myslím, že si sa dobre rozhodla aj ja som bola tak rozhodnutá a samo sa to "vyvrbilo" len ma mrzí, že staršia už nechce moje mlieko aj keď pokusy boli- vždy pribehne a keď zistí, že môže tak sa otočí a začne sa hanbiť- no aspoň sa zasmejeme. Mňa teda už v 4m strašne boleli bradavky- myslela som si, že malá hryzie- nehrýzla. Ale zlato sa rozlúčila s kojením- /to musím napísať-bol to zážitok/. Prišla a pýtala "pusicko" napila sa, usmiala sa a hovorí:"pápá pusícko", zakývala prsíčku, stiahla mi tričko a viac už nechytila-teda pusou lebo s rukou v mojej podprsenke zaspáva doteraz 😅

sebastianela
16. feb 2010

Môj starý sa pokúša prestať fajčiť. Ho už rok ukecávam aby prestal a až teraz je to husté a prestáva. Zatiaľ je namiesto 1 krabičky denne 7 cíg denne no a od obeda už nefajčí vôbec. Má ultimátum. Buď ja( uzjapaná fúria) alebo (super kámoška ciga)!😠

sebastianela
16. feb 2010

Kreksina. To je zlaté!!!😵

fialllka
16. feb 2010

kreksina: to je zlate a mile, doslova carovne 😉 😉

ivka000
16. feb 2010

jejéj to je krásne 😵
no ten môj nezbedník si ešte aj vyberá ktorým bude večer začínať ked mu dám druhý tak robí bééééééé a cápe ma po ňom a my sa na ňom s mm smejeme(jasnačka potom mu je dobrý aj ten) a niekedy zasa musím kojiť aj obľúbeného hava alebo bábiku s ktorou zaspáva havo ham alebo bábo ham ten veru problém podeliť sa nemá ale asi preto že vie že mu to nespapajú 🙂

petra5258
16. feb 2010

Fialka drzime palce nech kojis co najdlhsie a zaroven nech mas v brusku zdrave babenko 🙂 Sebi ja som tiez byvala fajciarka, prestala som ked sme sa s mm rozhodli snazilkovat ale uz by som teda nikdy nezacala aspon dufam ze nebudem taka sprosta, mozes ho poslat ku mne na prednasku ako moze skoncit taky fajciar by som mu porozpravala o poslednych mesiacoch mojho ocina ☹ inak aj ja rozmyslam ci ist na tu hudobnu alebo nie ale asi to katke nespravim ked sa tak vytesovala v tom telefone...

ivka000
16. feb 2010

peťa ja pôjdem ved na tom karnevale sme s jakubkom robili rozhovor do tv považie a už som bola aj v markíze v teleráne tak toto hádam nejako vydržím 😀

ivka000
16. feb 2010

ved som nejaká hviezda 😀 😀 😀

kaciatko68
16. feb 2010

Teda Ivka, ty si fakt hviezda 🙂.
Uf baby, my sa tu trápime s elektronickou prihláškou na VŠ. A nejde nám tam doplniť prospechy a nakoniec sa nám to ešte aj vymazalo. No a dcéra prišla vypĺňať prihlášku až po mojom rozčúlení sa s tým, že však či jej ju nevieme vyplniť sami. Niekedy by som ju naozaj najradšej roztrhla ako žabu a vystrelila na Mars 😒
Fialllka : zajtra neprídeme, dnes sme boli na návšteve a zajtra musím na poštu po knihy pre dcéru - literatúra na maturity a prijímačky a ešte pôjdem zaplatiť poplatok za prijímačky. Tak mi to už nevydá ...

petra5258
16. feb 2010

🙂 najsamvacsia

zuzka99
17. feb 2010

fialka, my by sme sa na chvíľku stavili ak ti nie je zle. Len nemám na teba už mobil, tak ak sem prídeš na MK daj vedieť ako si na tom

sebastianela
17. feb 2010

Peťi. Aj ja som fajčila do 3 mes.ťehu a to som bola taká,že krabička denne. Som sa v robote rozfajčila. Je to strašné,keď človek dostane rakovinu pľúc. To je už úplý koniec. Plúca sa transplantovať nedajú.☹

sebastianela
17. feb 2010

A baby poradte mi nejakú dobrú kožnú doktorku. Chcem si dať na leto odstrániť znamienka a my tu máme zlú kožnú. A môžem ísť vlastne aj k inej. Alebo nejakú kliniku,kde sa na to špecializujú. Viem,že u nás to vyrezáva chirurg,ale chcem mať 100% istotu o stave znamienok,tak prosím poradte. Ďíky

kreksina
17. feb 2010

sebi-každá kožná ťa aj tak pošle na chiru. ona len zistí či sa to dá vybrať.... Sestra si dala teraz a bola až v Ziline avraj sa znamienka najlepšie vyberajú v zime-lepšie sa to hojí

ivka000
17. feb 2010

babule nepôjde zajtra niekto do včielky? samej sa mi tam nechce a už sme dávno neboli.

petra5258
17. feb 2010

my by sme sli zajtra a inak nejdeme v sobotu von?baby co uspavate-mozme ist aj skor o piatej napriklad..

sebastianela
17. feb 2010

Chcem to stihnúť do konca marca,tak sa opýtam môjho obvoďáka,že čo a jako. A či,keď kojím.

kaciatko68
17. feb 2010

V Pov. Bystrici je dobrá Bašteková - súkromná, ordinuje na Dedovci. Odstraňovanie podozrivých znamienok je zadarmo, ale ak je v poriadku, len ty ho nechceš, tak si to platíš. V ZA je súkromná klinika - DERMAPOINT - tam to robí KOPAL - primár kožného v PB. Ale niečo také súkromné som videla aj v Púchove. Skúsim to pozrieť, ale tam skúsenosti nemám. K Baštekovej chodím a Kopal mi vyberal 2 znamienka.

petra5258
17. feb 2010

baby aj vase deti sa stale o nieco otlkaju? lebo linduska si vkuse o nieci blizi, davam na nu pozor a na sekundu sa otocim a hned sa o nieco bachne a potom sa citim neschopna... pred chvilou si trepla hracku o hlavku dufam ze nebude mat monokel ☹