Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
1. jan 2010

Prajem všetkým šťastný a úspešný rok 2010 😉

U Zuzky bolo supéééér 😵 😵 😵 😵

hasleerka
1. jan 2010

veru aj ja môžem potvrdiť že bolo stráááááááááááášne super, ani sa nám domov nechcelo ísť 😵

Šťastný Nový rok!!!

petra5258
1. jan 2010

jasne u zuzky bola parada mala nachystane ako na svadbu .-) dokedy ste este zurovali ked som odisla? mala po ceste zaspala na rukach a mala som co robit aby som ju doniesla domov veru chichi stastny novy rok bay

jankabambulka
1. jan 2010

ešte raz šťastný nový rok

peťa ja stále dúmam skade ťa poznám.... nejde mi to do hlavy a neviem si spomenúť. pripomeň , kde si pracovala alebo kde bývaš....

ludka_r
1. jan 2010

Ahojte..
Teda, to je teda super, ž ste si to užili... Musíme zas nabudúce vymyslieť nejakú akciu, aby som tam ja nechýbala... 😒
Priznám sa, že sa tu idem už zblázniť, keď v celej PB nikoho nepoznám....

Aj ja Vám prajem šťastný nový rok..

kaciatko68
1. jan 2010

Prajeme všetkým šťastný rok 2010, hlavne veľa zdravíčka, šťastíčka a lásky ( teda a ešte poslušné detičky).

kaciatko68
1. jan 2010

Aj nám bolo super. Tak budeme pokračovať u nás ...
Hasleerka : pozerala som to Happy foto a teraz je tam aj super akcia na kalendár. Cena 6,63 - 60 % zľava, to ešte nebolo. Tak ja idem robiť 3 kalendáre - nám, mojim rodičom a svokrovcom.

zuzka99
1. jan 2010

Ludka, pozerám, že ty máš na FB ako kamaráta aj toho Mareka, čo a včera zabil ☹

zuzka99
1. jan 2010

baby, strašne ma mrzí, že ste včera nič nepili ani nejedli, ja som z akcie sklamaná ☹

jankabambulka
1. jan 2010

to sa kto zabil?? uveďte ma v obraz

petra5258
1. jan 2010

zuzka ja som sa zabavila a vies ako to je cez sviatky su vsetci prejedeni ale nachystala si to krasne,baby a co takto ist von niekedy v piatok bez deti vecer posediet?nech sa aj chlapi postaraju??vyjadrite sa a hodte sem foto z oslavy nech ukazem drahemu

zuzka99
1. jan 2010

ja som za posedenie bez detí 🙂

petra5258
1. jan 2010

janka byvam na strede pri poste a robila som iba v londyne a v rakusku tak odtial ma asi nepoznas a este som brigadovala v bunkri ked som mala 18 😎

zuzka99
1. jan 2010

jani IP

petra5258
1. jan 2010

zuzi a kto sa zabil?mozme dat tento piatok posedenie vecer tak dajte navrhy kde by sme mohli ist,ja mam rada nefajciarske napr.ta restika v hypernove alebo hore namornik?dajte napady..

zuzka99
1. jan 2010

peti, tá istá IP ako bambulke

zuzka99
1. jan 2010

ja mám rada tiež hypku alebo penzion Bystrica

xsunx
1. jan 2010

ahojte kocky,
no hodte nejake foto z akcie, nech sa pokochame aj my co sme neboli 🙂

petra5258
1. jan 2010

veru aj ja uz na ne cakam,aj ta bystrica by usla tak kto sa k nam este v piatok pridava?a miselin alebo kaciatko ked mate namiesto truhlicky tu muslu tak vam dava jednu perlicku zakazdym alebo ako to je?

hasleerka
1. jan 2010

kačatko dík za info a to je len do toho 25,1,2010 ... no snád to stihnem

peti už som zisťovala dáva to len peniažky

hasleerka
1. jan 2010

zuzi aj mne pošli do IP

miselin
2. jan 2010

Aj ja chcem IP a dáva to len peniaze 😠 Ja som si tiež myslela, že aj sem tam dá perlu ale prd 😠 A fotky hodím možno dnes večer, lebo ich musím aj trošku upraviť keď bola tma a sa akosi nemôžem do toho dokopať.

Zuzi z toho si nič nerob, že že sme nič nepojedli a nepopili hlavne, že sme sa zabavili 😉

hasleerka
2. jan 2010

zuzi a čoby sme nič nejedli a nepili, šak ja som z každého okoštovala, aj vajčák sme vysosli tak nemusíš byť sklamaná, hlavne že sa nám všetkým páčilo ... aj tej mojej malej kamarátke sa páčilo, sa chválila mamine 😵

hasleerka
2. jan 2010

možno sa dnes poobede pôjdeme aj sánkovať ak sniežik vydrží

petra5258
2. jan 2010

no a nikto iny sa k nam so zuzkou neprida v piatok vecer?

fialllka
2. jan 2010

ahojte maminky

aj ja si poprosim IP, nech som v obraze ...
u Zuzky muselo byt super, zavidime ticho ...
tiez by som brala akciu bez deti, ale my sme este stale chore, takze naladu Terezka nema najlepsiu, aby s nou len sam manzel ostal ... musime zabavat na striedacku ...

a tesim sa na fotecky 😉

hasleerka
2. jan 2010

ja ešte neviem povedať či pôjdem, uvidím čo a ako v robote, ešte neviem ako mi vedúca pridelila smeny

petra5258
2. jan 2010

poviem segre nech ta nepise na piatok vecer 😠

ludka_r
2. jan 2010

Zuzi, aj mňa informuj, ja neviem o ničom... 😖

ludka_r
2. jan 2010

Tak už viem ktorý... ☹ Bol to môj terajší spolužiak... ☹ No, strašné.. Len neviem, čo presne sa stalo...