Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

sebastianela
10. feb 2010

Som malému vyliečila sople. Som s ním včera bola hodinu večer vonku sa vysoplil troch a už sa mu dobre dýcha. Som počula,že najlepšie na sopel je mráz. Dávala som mu aj libenar a sinupret a už je sopel za 3 dni fuč. Dúfam,že sa už neukáže.😠

hasleerka
10. feb 2010

peti aj ja som tam chodila s Miškou ked mala až dva roky .. sa tam vybláznila s deťmi ... tiež myslím že Linduška je ešte malá, to len že tam aspoň s maminkami pokecáš

hasleerka
10. feb 2010

sebi asi na tom niečo je, bo ked je vonku mráz, mne len tak sopel vyťahuje 🙂

zuzka99
10. feb 2010

hasleerka - IP

zuzka99
10. feb 2010

baby ako plánujete letnú dovolenku? Máte už niekto niečo? Ja som akorát vyslala mm do mesta po katalógy a pojdeme si čosi nájsť.

petra5258
10. feb 2010

kreksina vravela ze teraz tam chodia same male deti,9 mesacne a tak,uvidim pojdeme pozret a potom sa rozhodneme.zuzi my vychytame v lete nejaky lastminute urcite letecky lebo lindusku v autobuse trapit nebudem,ze taliansko je dobre pre deti a tam sme este neboli..a co planujete vy?

hasleerka
10. feb 2010

známy nás volali do bibione, ale mm tam nechce, on by len bulharsko ... lenže to iba letecky a na to zase nemáme ... takže tento rok zase asi iba k bratrancovi na chalupu a skočíme do podhájskej

ivka000
10. feb 2010

tak nám letná dovolenka v zahraničí nehrozí ☹ chceli by sme v lete začať vybavovať stavebné povolenie, projekty, ... tak asi nebude začo ☹ pôjdeme max. na pár dní niekam v SR ved tu je aj tak najkrajšie 😉
nechce sa niekomu zajtra prísť na kávu budeme doma 😉

xsunx
10. feb 2010

my na dovcu tiez tento rok nepojdeme, teda myslim k moru, Olivia je este mala, keby mala aspon dva rocky a potrebujeme este peniazky na dorabky. hlavne jedalensky stol a stolicky, dvere interierove a zabradlie na schodiste ... no a este kopec veci ale tieto su priorita cislo 1 🙂

sebastianela
11. feb 2010

No ja na dovču chcem ísť,ale iba sama s malým. K moru by som aj išla,ale iba letecky. Uvidím aký bude v lete. Išla by som aj s kamoškou a malý by to mal gratis. Už teraz začínam šetriť.
No a teraz idem hodiť sprchu a šup šup do Púchova. Idem pozreť prababku,tá bude prekvapená,keď ma zbadá.

zuzka99
11. feb 2010

haló, prídite aj ku nám niekto na kávu. Tiež budeme doma, lebo muž si zobral auto do roboty a vonku kydá, tak pojdeme na prechádzku asi až poobede.

ivka000
11. feb 2010

zuzi mi by sme prišli radi ale tiež nemám auto 😖

andulkau
11. feb 2010

Ahojte dievcata.Vidim ze riesite dovolenku.No u nas nehrozi.....az ked mala bude vacsia.Ale kdesi blizko na Sk mozno?
My sme chori po dlhej dobe.Chytila je riadna choroba.Tamka mala od stredy horucky 39 a az do vcera vecera a v noci len 37,5.Ma chytene hlasivky a kaslala ako hrniec,ale uz to bude lepsie.Tak teraz som do obeda doma ja a potom idem do roboty a takto sa striedame s mangelom. 😲 .Este ze mam volny vikend asi by muza porazilo aj ked on je dost starostlivy.

petra5258
11. feb 2010

tak my sa pomaly balime,takze zbohom tatry a jupii ahoj moja milovana povazska🙂 zajtra hodim foto na net nech vidite clapkajucu sa lindusku

sebastianela
11. feb 2010

No tak do Pu som nešla,lebo malý bol nevyspaný,pišťal,tak sme išli poobede na Moravu na nákupy.
No amen s mojim malým. Vo vozíku sedieť nechcel ani 5 sekúnd.😠

sebastianela
11. feb 2010

Tak,čo uchmatol,tak hádzal do vozíkov iným ľudom. Potom som zbadala ako ťahá v ruke dekel z odpadkového koša, kartón vajec skoro zhodil. No a nechcel potom ani chodiť,tak sa hádzal na kolená. Môj brácho bol z neho hotový. Ho musel na rukách vláčiť. To ho mal možno pol hoďku a bol k.o.:-N

ivka000
11. feb 2010

sebi ani náš nechce vo vozíku sedieť ale zabaví sa ked niečo papa tak v tescu naša cesta najskôr vedie k rožkom 😀

hasleerka
11. feb 2010

adulka Tamke posielame cmuk nech sa rýchlo vyzdraví...

ivet nebola si dnes po piatej pred domom, som išla do zušky a asi som ťa videla???

ivetka007
11. feb 2010

Hasleerka, bola som. Čo si sa nezastavila? Boli sme s malým vonku po ôsmich dňoch, dúfam, že je už preliečený. Môj malý v poslednej dobe chytí každú chorobu, čo letí okolo ☹

ivka000
11. feb 2010

zuzi ip 🙂

ivka000
11. feb 2010

babule dnes sme mali super deň ráno jakubko rozmotal pol toaletného potom som ho našla hrať sa s nožíkmi a vydličkami a nakoniec vyčiapkal chuderke rybke pol akvária vody na zem a ryba chudera sa musela od strachu aj pomiatnúť tak som to vzdala a išli sme sa von vyvetrať a on si po pol hodine chodenia a zbierania kamienkov po ceste sadol do najväčšieho blata ktoré bolo na ceste 😉 ale pekne spokojne si potom pospinkal 2 hodiny a poobede sa hrajkal tak som sa nemohla na neho ani hnevať 😅
no nemám zlaté dieťa 😵

petra5258
11. feb 2010

mas ivka mas 🙂

hasleerka
11. feb 2010

ivi máš 😉

ivet ja som si nebola na stopro istá či si to ty ... akurát si asi vychádzala z domu a ja som išla pre Zuzku a ked sme sa vracali tak už si tam nebola ... ale teraz ked už viem presne ktorý dom si, tak určite nabudúce zakričím

petra5258
11. feb 2010

baby ako mam hrat ten farmville ja tomu akosi nechapem a ako si vas tam pridam ako priatelov?

ivka000
12. feb 2010

zasa sme vstávali pred siedmou ☹ a čím dalej tým sa to stáva častejšie mám pocit že si spinkanie do deviatej nebudem vychutnávať dlho 😢

hasleerka
12. feb 2010

peti ked si otvoríš farmu, (pošlem ti žiadosť) tak je tam my neighbors a pošleš všetkým čo hrajú žiadosť ... ony potvrdia a sú tvoji susedia

ostatné ťa budeme navigovať ... tuším všetky odchádzajú z akvárka

kreksina
12. feb 2010

Caute kočky, aj ja sa chcem k vám pridať do hry na pc- ja už som 3roky nehrala nič a to ma raz pri tom nechal mm večer a keď vstával do roboty našiel ma tam- aach zlaté časy 😀
No Ivka a to ti už malý vymaľoval sudokrémom obyvačku?? a teraz mi usb kľúč schováva do tlačiarne a ja šťastná ako sa pekne hrá a ja vám môžem písať 😅

ivka000
12. feb 2010

nie kreksinka len sa s ním ponatieral po celej tvári 😀 ale našťastie ho nejedol 😉

jankabambulka
12. feb 2010

ahojte
tak všetcia komplet rodina od včera vraciame, kadíme -- všetcia hnisavá angína s brušnou chrípkou
o.i. babinka už je pri svojej láske. barborka je statočná, nie ako maminka

ivetka007
12. feb 2010

Janka, IP.