Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

fialllka
11. apr 2009

jankabambulka: toto je ta vasa torta, ze? je uplne super 😉

http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=484516

jankabambulka
11. apr 2009

hehe presne , to je naša torta
😀

jankabambulka
11. apr 2009

som veľmi rada, že pochopila ako to chcem.. nechcela som klasika toru ale niečo netypické .. a napadlo ma toto aj s praktického hľadiska
božinku a ani nevieš ako som ju chcela skúsiť 😝

dadulaa
11. apr 2009

Jankabambulka, fakt náááádherná tortička, Lucka sa zase raz nezaprela, že to s pečením a hlavne s tortami vie. 🙂 Kedy máte oslavu? asi zajtra, že?

jankabambulka
11. apr 2009

hej

dadulaa
11. apr 2009

tak si ju užite a hlavne drobci, isto ju už chceli skúsiť, vyzerá lákavo... 😉

jankabambulka
11. apr 2009

nie oni ale ja, prehovárala som chlapa celú cestu, že len jednu guličku... a nedovolil 😖

dadulaa
11. apr 2009

asi to budeš musieť do zajtra vydržať 😀 potom napíš, či bola aj chutnučká, ale myslím, že vás nesklame 🙂

kaciatko68
11. apr 2009

Milé maminky,
veselé veľkonočné sviatky,
sladké koláče, ohybné korbáče,
vodu studenú,šunku údenú,
veľa radosti, málo starostí,
a hlavne zdravých drobčekov
praje Katarína s rodinou.

miselin
12. apr 2009

Aj my prajeme veselú veľkú noc a strááášne veľa vody 😀 😉

miselin
12. apr 2009

Už sa tešíme na fotečky oslávencov 😉

jankabambulka
12. apr 2009

ahojte
aj my
Halúzkou po zadku,
pálenku odzátkuj,
starosti za chrbát,
nič večne netrvál.
Halúzkou po zadku,
voňavku do vlasov,
nože sa ponúkni
farebným koláčom.

fotky máme len asi 4-5 - my sme zabudli fotiť, odfotili sm elen príchod

miselin
12. apr 2009

Jééj Bambulka tá torta bola nádherná, určite bola aj taká dobrá 😵 No a dvojičky sú bohovské 😵 A Barborka je celá mamina 😉

miselin
12. apr 2009
jankabambulka
12. apr 2009

juj misel- nesranduj , lebo každý kto pozná genézu našej rod a exovcov tak ti povie, že to je celá EXsvokra 😖 😠

jankabambulka
12. apr 2009

prekrásne fotečky, aj moja borka bola posadnutá motorkami keď bola malá 😉

miselin
13. apr 2009

Bambulka 😀 Ale mne sa podobá na teba, aj mne niektorý hovoria, že sa malá podobá na mňa a potom keď vidia muža tak povedia, že to je celý on 😀
Malá keď včera videla tú motorku tak bola celá paf 😀 Ju musel kámoš aj naštartovať 😀

zuzka99
13. apr 2009

fialllka, kde ste zdrhli z toho ihriska? My sme akorát pozerali z balkóna, či tam sú detičky, že ideme von a kým sme prišli už vás tam nebolo a to som malého rýchlo prebalila a leteli sme ☹

fialllka
13. apr 2009

zuzi: zacalo poprchat, tak sme sli ku panelaku, bo riadne kropilo ... tak sme sa bali, ci nezmokneme ... inak sme vas cakali 😉

hasleerka
13. apr 2009

jej babule, kde ste mali spicha na ktorom ihrisku ... ja pôjdem poobede zajtra na to naše, pridá s niekto?

jankabambulka
13. apr 2009

ahojky
ja nie , v nedeľu mám skúšku z psychológie osobnosti a z toho čo som sa učila - mám v hlave guľáš matiaš a zbytok neviem ☹ 😖 takto som ešte nebola

fialllka
13. apr 2009

hasleerka: to bola nahoda ... sme boli u mojich rodicov na SNP a zuzka u svojich a my sme s malou vybehli len tak na ihrisko na chvilu a kukame len nahodou vyssie na balkon, bo tam bola vrava a tam zuzka so Slavkom a manzelom a asi sestrou ..... skoda, ze zacalo poprchat ... sme sa zlakli, ze fakt bude prsat, bo uz ked sme sli zo Sverepca, tak kukame, ze asi v PB dazd, bo tam zatiahnute, tak sme ani kocik nebrali a sme nepocitali, ze vybehneme na chvilu von ...

fialllka
13. apr 2009

bambulka: budeme drzat palce, neboj zvladnes to ... kukala som fotky a dvojky su uzasne ... super, ze ti pozovali ... nasa ani nahodou pred tortou ... sme ju nahanali a celu oslavu bola akasi nesvoja a umrncana a s vrtulou v zadku do toho 😀
fotky som prave stiahla z fotaku, tak som zvedava, co z toho bude pouzitelne 😀 😎

hasleerka
13. apr 2009

bambulka moooooc držíme palce .... a fialka má pravdu, dvojky sú úžasné, som aj mm ukazovala, sa milo pousmial 🙂

fialllka
14. apr 2009

ahojte maminy

co ste vsetky vonku??? my uz buvame, sme boli vonku, mala dostala hupacku tak sme sa trosku aj poprechadzali po dedine aj po dvore pobehala a aj sa zahupala a uz lomi ... a ja idem s nou 😵

zuzka99
14. apr 2009

fialllka boli sme vonku doobeda, potom sa najedol a tiež chrní už od 11,50. Ja som poumývala podlahy, sebe vlasy a dováram malému sviečkovú na zajtra. Ešte chcem knedle urobiť, ale to snáď stihnem až zajtra doobeda. Baby kedy varievate? Ja stále neviem ako to mám urobiť aby mal malý na 2 dni navarené a jedol čo najčerstvejšie. Lebo doobeda sme vonku, to nestíham variť, večer potom chodíme neskoro domov, to len okúpeme, zjeme kašu a uspávame a o 22,00 sa mi veru variť nechce a cez obed keď spí už je po obede a keď varím, že to zje na druhý deň, už sa bojím, že to bude zlé. Ako to robíte?

zuzka99
14. apr 2009

sa máš, že ideš s ňou. 🙂 aj ja som povodne chcela, ale som si povedala, že vždy tie 2 hodky využijem na upratovanie a varenie a koníkovanie

zuzka99
14. apr 2009

fialllka a ako nakoniec dopadla oslava? Ste ju mali u Koníka či doma?

andulkau
14. apr 2009

Ahoj Hasleerka:
Normalne sa mi to tvoje meno zle pise.🙂Skusam sem pisat takze ta iba pozdravim.