Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

hasleerka
7. máj 2009

dadula držím palce na operáciu a rýchlo sa uzdrav

bol dáky spolok - zuzka u kačiatka?

miselin
7. máj 2009

Dadula neboj už teraz držíme palce 😉

miselin
7. máj 2009

Dnešná noc bola celkom v pohode Domča pišťala len 4 krát a to len skúšala ale kašlala som na ňu tak hneď prestala a ja som vstala 5:50 čo som už nemohla spať lebo mi je totálne zle a Domča potiahla až do siedmej a vtedy sa aj prvý krát napapala. Už 3 dni po sebe papá až keď sa zobudí a už jej skôr jesť ani nedám, lebo keď to raz poruším tak hneď to potom začne využívať, už to mám vyskúšané. Dnes je aj celkom dobrá a tato mi ju išiel voziť tak mám chvíľu volno, lenže ja už neviem oddychovať, inak ráno mi bolo tak zle, že som myslela, že aj odkvacnem ☹ Som strašne vyčerpaná už mám toho za tých 12 mesiacov nespania dosť 😖 No ale stále sa spamätávam zo včerajška, lebo to čo včera Dominika robila tak som z toho normálne v prdeli ☹ Mne sa zdá, že čím je staršia tým je aj horšia. Každý ma len utešuje, že už bude lepšie ale u nás je to naopak ☹

kaciatko68
7. máj 2009

dadulaa : držím palce na operáciu 😉
miselin : a nemôžeš ísť na noc k rodičom, že by si sa vyspala a postrážila mamina, alebo tato ?

miselin
7. máj 2009

Kačiatko to ja by som potrebovala byť aspoň týždeň bez malej lenže ja som taký somár, že aj teraz sa stále dívam z okna, že kde sú 😖 😅 Takže ja bez nej dlho nevydržím no 🙄

miselin
7. máj 2009

Ale dneska aspoň nereve tak to už neni také strašné

dadulaa
7. máj 2009

Baby, díky za povzbudenie 🙂 hlavne to už chcem mať za sebou.

Miselin, čo si neskočíš pre nejaké lieky k dokine, keď si chorá? či nie je to až také vážne? 😉

miselin
7. máj 2009

Dadulka ja mám len nádchu a bolí ma hrdlo, dávam si len coldrex aj tak by mi ATB nedala, len mám aj poriadnu vyčerpanosť 😒 preto sa cítim tak zle

dadulaa
7. máj 2009

to si isto ochorela z tej vyčerpanosti, chcelo by to nejaký poriadny životabudič, no hlavne sa poriadne vyspať a vypotiť 😉 možno by fakt nebolo na škodu, keby si šla prenocovať k vašim a v noci by oni vstávali k malej, aby si sa dobre vyspala 🙂

miselin
7. máj 2009

Jedna noc toho moc nespraví keď potom prídu zase ďalšie prebdené ☹ A zase by boli aj oni unavený alebo by ako na potvoru prespala celú noc 😖 Ono by stačilo keby jej prišiel zase dobrý týždeň a hlavne keby prestala revať cez deň aspoň kým nevyzdraviem

kaciatko68
7. máj 2009

miselin : aj jedna noc pomôže, uvidíš. Aj mne pomohla, keď som spala vedľa v izbe a MM bol pri malej.

miselin
7. máj 2009

Kačiatko dá sa tá tvoja Britaxka aj do polosedu?

katka.carska
7. máj 2009

Maminy, v sobotu od tretej je Mila pre nas, dufam, ze sa stretneme.

kaciatko68
7. máj 2009

bambulka, v akom čase to budeš zajtra v TESCU :
Kto pôjde na míľu pre mamu ? My by sme išli, ak bude pekné počasie.
miselin : Britaxka sa dá dať do dvoch polôh - jedna je úplne rovno a druhá mierne našikmo - tak, že sa predok nadvihne a podloží - rozdiel vo výške cca 10 - 15 cm. My ju máme stále takto. Inak pozerala som polohovanie autosedačky chicco 9-18 a tiež sa mi to nezdalo neviem čo. Neviem si tak predstaviť cestovať do Chorvátska, aby v tom spala celú noc.

jankabambulka
7. máj 2009

babenky ja vám zajtra napíšem o koľkej tam pôjdem ja ale pravdepodobne od 9h do 13 ale neviem možno ešte poobede ,. uvidím ako rozhodím asistentky.
ja vám určite napíšem
pappa

miselin
8. máj 2009

Kačiatko dík za info pôjdem to niekde omrknúť.

Ja zajtra nejdem na tú míľu lebo som ešte chorá a pôjdem aj tak na nákupy kvôli tej oslave a aj niečo do domácnosti, lebo už doma nič nemám. Dnes mi príde MM tak sa teším si aspoň trošku oddýchnem 😵

miselin
8. máj 2009

Katka ty si tu už medzi nami teda dlho nebola a ako som si všimla máš aj nový pas a už aj snažilkujete, tak držím palce nech sa čo najrýchlejšie zadarí 😉

zuzka99
8. máj 2009

miselin, tak to super, že už príde, som sa ťa chcela aj opýtať kedy sa vráti. Aj tak ti závidím, že si oddýchneš konečne, ja si neoddýchnem asi nikdy. Včera som do jedenástej tepovala, potom sa malý celú noc budil, reval za cumlom a mliekom, stále som k nemu vstávala a mojho chlapa ani nepohne, že by aspoň raz za noc vstal on. proste hrá mrtvého chrobáka, on chce spať a jeho sa to netýka a hotovo. Keby aspoň ráno, keď sa malý zobudí ho zobral on a išiel na pol hodinku sa s ním zahrať, to nehrozí. On si spinká ďalej a ja musím obriadiť malého a až keď sa milosťpán vyspinká do ružova je ochotný sa povenovať aj malému 😠

zuzka99
8. máj 2009

ja na tu milu pre mamu asi tiež nemožem, ideme na chatu, som sa moc tešila, aj na hasleerkynu Zuzkučo bude vystupovať

zuzka99
8. máj 2009

inak naša sedačka má 3 polohy - skoro ľah, polosed a sed.

jankabambulka
8. máj 2009

ahojte
dnes od 9-11h tam budem určite, a potom buď si to predĺžim do 13-14H alebo odídem o 11h a prídem okolo 13-14h a budem tam ešte 2-3HODINY. ved´máte na mˇan číslo tak kľudne sa ozvite či ešte som tam ..papappap

kaciatko68
8. máj 2009

Zuzka neboj, môj by bol taký istý, len ja ho spať nenechám. Teda v noci hej, ale keď už je toho moc, tak ho budím. A ráno cez víkend ho zobudím, keď malá vstane, lebo on sa tvári tiež ako mŕtvi brouk. A on potom pooblieka malú, nachystá mlieko a potom na raňajky kakao. Ale keby som ho nebudila, tak to je to isté. Sám ani za nič.

kaciatko68
8. máj 2009

Škoda, že nepôjdete na míľu. Som sa tešila, že sa aspoň tam všetky stretneme ☹ .

zuzka99
8. máj 2009

kaciatko, tak to som rada, že to normálne 🙂 ale poznám aj výnimky, ktoré sa sami ponúknu - polež si, pospi ešte, ja malú/ho zoberiem 🙂

robím teraz kapustnicu, chcem dať malému prvýkrát ochutnať, ale robím len tak kapustu s klobásou, bez hríbov, tak mu dám len trocha kapusty.

zajtra má pršať aj v nedeľu, tak neviem čo bude z tej míle a či mi pojdeme grilovať

miselin
8. máj 2009

Zuzi veď to je aj u nás nemysli si , že v noci k malej niekedy vstal, síce je hore ale nezhrabe sa a ešte bude skuvíňať ráno, že ako sa zle vyspal ale aspoň mi ju cez deň teraz chvíľu zbaví tak si aspoň trošku oddýchnem. Mne malá tiež stále v noci bačí ale už aspoň nepapá. A teraz už keď v noci začne bačať tak k nej vôbec nejdem a poreve 2 minúty a spí ďalej no keby som nebola taká sprostá a nebála sa vyskúšať tú revaciu metódu už som mohla mať kľud dávno, no pri druhom to zavediem hneď od začiatku a nebudem už taká sprostá 😠 A už mi ani v noci nepapá síce sa zobudila o pol piatej ale papať nedostala a ani vôbec neprotestovala. A o pol šiestej už vstala úplne tak sme išli hore napapala sa išli sme von a teraz už od 10:45 chrní tak som zvedavá dokedy potiahne. A ja zase ako trubka miesto oddychu upratujem aj včera keď mi bolo zle som išla šiblá ešte aj periny prezliekať a aj žehliť. Prišla som na to, že mi už začína hrabať 😖 😅

miselin
8. máj 2009

Zuzi a ty si kde kupovala tú autosedačku? Už mi aj z tej šibe do pol dvanástej v noci som rozmýšlala nad tou autosedačkou, musím sa už vybrať ich niekde popozerať nech už môžem konečne kľudne spať

zuzka99
8. máj 2009

my sme ju kupovali od jednej známej, po jej dieťati. A teraz ju vraj bude chcieť kúpiť spať pre druhé dieťa.
Rozmýšlam, či pojdem do toho tesca, krpec ešte spí, zaspal až o 13,00.

miselin
8. máj 2009

Tak to máš super ja by som tiež takto najradšej kúpila tú do 18kg po jednom dieťati ale buď Romer alebo Maxi-cosi no a potom keď bude mať tie 4 roky tak potom by som jej už kúpila novú a poriadnu lebo sa mi zdá nejaké 5-6 ročné dieťa ešte malé na podsedák, čo som pozerala podsedáky tak sú už od 15kg tak si neviem na ňom predstaviť 4 ročné dieťa keď si aj to ešte rado v aute pospí keď sa ide ďalej

miselin
8. máj 2009

Kačiatko a keď ti v tej autosedačke Linda zaspí tak si pospí v pohode neni pre ňu nepohodlná tá poloha na spanie?

miselin
8. máj 2009

Kačiatko divaj na tú cenu http://www.najnakup.sk/Porovnaj_autosedacky-15-..., no nechápem , čakám na tvoju odpoveď a na MM a hneď objednávam,