Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

marija3112
22. máj 2009

awojte maminky dakujem za vrele privitanie 😉 zuzka hej som to ja 🙂 mala spi tak mam chvilu a ze sem kuk co tu nove 🙂

zuzka99
22. máj 2009

majka a chýba ti v pase tt 🙂

zuzka99
22. máj 2009

dlho som ťa nevidela

kaciatko68
22. máj 2009

fiallka: to sa máš, aj ja chcem takú sestru !!! ☹

kaciatko68
22. máj 2009

Zuzi, dnes malý už jedol, alebo si mu dala Hippku ?

zuzka99
22. máj 2009

kaciatko, dnes nejedol ani Hippku ☹

fialllka
22. máj 2009

babenky

tak doobeda bola mala so segrou vonku a my sme s manzelom mohli povybavovat nejake veci do bytu a si obehat mesto .... a teraz isla mala na chvilu este s mojou maminou ... bo ja som k.o. .. sme prisli z mesta a dolsa mi mrcha skor, tak som grogy .... pevne verim, ze jej v kociku nezaspi, bo to pojde spat potom neskoro vecer ....

miselin: v hypernove robi mm bratranca zena .... ale ona ta asi necesala, lebo ona ked zatial cesala na svadby, co sme boli v rodinach a ak cesala babenky, tak uces drzal 😉

miselin
22. máj 2009

Zuzi tak čo ako šaty?

Fialka tak to bola potom asi iná 😀 😀 Veď tam ich je viac 😉

zuzka99
22. máj 2009

miselin, zatiaľ som ich len tak zbežne skúšala, sú mi trochu veľké, ale musím ešte večer ukázať mužovi keď príde, nech zhodnotí on. potom dám vedieť.
Tak čo záhradu ste poliali? Aj u vás bola taká búrka? Malý len chodí a ukazuje mi že bola bupa.

miselin
22. máj 2009

hej záhradu sme poliali lebo som myslela, že dnes bude taká búrka ako minule 4 kvapky a dosť no ale po tej dnešnej veru neviem či budem mať ešte čo polievať 😅

jankabambulka
22. máj 2009

ahojte
hlási sa multifunkčná maminka - poviem vám na rovinu - šibe mi z toho učenia a to čo som vedela na začiatku takteraz už mám OFF..
malí si vybrali teraz čas , že by bolo najvhodnejšie, aby začali rašiť zúbky a tak ričíme, kričíme, máme srajdy a v noci nespíme. nosím na rukách miša, lebo k chlapovinechce a aj tak nič nepomáha a ten blbý paralen neuzaberá ... zaspáva od plaču po 2-3h vyčerpania ...

inak misel--mňa picne - ja hovorím chlapovi pozri to je tá kočka čo boli kuknúť naše autíčko - kočka , však a zaujímavý účes... ty kokso a potom ako mal vypadať pôvodne?????

jankabambulka
22. máj 2009

zuzik je to blbé sa pýtať ale koľkátku nosíš oblečko.. totiž aj ja mám akési šaty a ja som predtým nosila 38 ale aj 36 - i keď to tak nevypadá ale ja som nebola vždy taká silná ☹ . serie ma to , že som ako slon, ale dúfam, že keď prestanem kojiť, tak trocha zhodím, určite nie všetkých 12kg alebo tých 15 aby som mala pôvodnú za čias eňo tuto ale keby aspoň takých 8kg .bola by som šťastná ako blcha

miselin
22. máj 2009

Bambulka tak to ti teraz s deckami nezávidím aj Domči idú teraz zuby a dnešok mi teda väčšinou prerevala, ale zatiaľ to nebolo také predstavenie na aké sme zvyknutý takže pohoda.
No ten účes hlavne nemal byť taký splasnutý a aj tá čelenka tam mala byť trošku inak, keď ma dočesala tak bol účes v pohode ale kým som prišla domov tak úplne splasol a tie vlasy čo som mala rozpustené a boli natočené sa mi vyrovnali takže ma museli aj tak znova natáčať. A ako jedinej mi na svadbe nevydržal zrovna ten môj ☹

miselin
22. máj 2009

Och Bambulka aj ja som z tej mojej váhy chorá ☹ Aj cvičím aj omnoho menej jem a aj tak nechudnem 😠 Mne treba dať dole ešte 4 kilá a 8 aby som bola spokojná 😝

miselin
22. máj 2009

Dnes sme boli v Tescu a som malej kúpila píšťalky také za 30 centov 4 kusy a takú z nich mala radosť ako keby som jej kúpila neviem čo, stále na nich skúša pískať, sa jej to aj sem tam podarí tak sa potom strašne raduje, sme sa na nej inak nasmiali 😀

zuzka99
23. máj 2009

ahojte, včera sa mi už nepodarilo pripojiť, tie krupy nám nejak prerušili signál. Bambulka, vydrž, bude lepšie, uvidíš. O chvíľu bude po všetkom a budeš si užívať mamičkovské povinnosti bez učenia 🙂 Miselin, tie šaty som večer skúšala, len sú mi strašne veľké. Aj na dĺžku by som ich vláčila po zemi, aj v pase mi padajú ale sú nadherné, škoda 😢 fakt sa ti už nepáčia?
bambulka ja mám teraz 36

zuzka99
23. máj 2009

miselinine šaty sú 38 a tie sú mi veľké, ale záleží aj od strihu apod. niektoré veci oblečiem 34 a niektoré sú mi aj 38 malé

miselin
23. máj 2009

Zuzi no škoda, že sú ti veľké keď sa ti páčia ☹ Sú to 38 ale aj ja ich už zapnem a to ešte nemám 38 veľkosť 😔 Ja by som tiež chcela nosiť 36veľkosť, ale to sa mi už asi nikdy nepodarí, ale už nevadí, lebo včera mi MM povedal, že ak ho neprepustia tak si môžeme na rok ešte jedno mimi urobiť 😵 😵 😵 No mi až sánka padla keď to z neho vyšlo 😀 😀 Som mu na to povedala, že ale ja už nechcem ale som sa musela usmievať, tak mi neveril 😀 Takže sa idem zase napchávať všetkým zdravým a nechutným a o rok na dovolenke začínam snažilkovať 😵 😵 😵 😵 len dúfam, že mi to v tom matadore nepokazia 😠

miselin
23. máj 2009

Dadulka ako sa máš si sa tu už dlho neozvala 😲 Ani som ťa už dlho nevidela, nos už máš zahojený? 😉

miselin
23. máj 2009

Zuzi a koľko meriaš?

miselin
23. máj 2009

Zuzi a neskúšala si popozerať po svadobných salónoch nejaké šaty? Mne sa páčia tam v Priore v tej svadobke, už keď som si tieto kúpila tak keď som si bola po svadobné tak akurát dostala také nádherné tyrkysové, no strašne sa mi páčili len už keď som mala kúpené tieto rárohy tak už som si nechcela požičiavať a aj tak som sa nakoniec neprezliekla tak mi boli aj zbytočné 😝

dadulaa
23. máj 2009

Miselin, už mi je fajn 😉 doki vravel, že sa mi to dobre hojí 🙂 predstav si, že som bola včera osobne za sestričkou na endokrinologii že sa objednám a ona že ked som už bola v Ľubochni, tak ma už dokina asi nezoberie 😠 som myslela, že ma porazí 😖 mám prísť budúci týždeň a spýtať sa doktorky, musím dovtedy niečo vymyslieť.

Zuzi, včera sme boli v Žiline v Maxe a v NewYorkeri mali prekrásne spoločenské šaty rôzne strihy, nemohla som od nich zrak odtrhnúť 😵

Inak neviete mi poradiť, kde u nás by som zohnala plavky? obehala som už pár obchodov a nič, ani v Maxe neboli také, aké chcem.

miselin
23. máj 2009

Dadula a aké chceš? No snáď niečo vymyslíš na tú doktorku, mňa zobrala v pohode ale ja som nikdy nebola v Ľubochni a z toho jej objednania som bola trochu mimo, lebo v septembri nás zobrať nechcela a teraz nás objednala hneď o týždeň ja som počítala, že ma zoberie až niekedy v septembri a vidíš 😒 Ja som si kupovala plavky ešte keď bol praktik a ostatné som si objednávala z Quelle alebo skús tú značkovú predajňu v Hypernove alebo v Tescu. Jáj a pred minulý rok som si kupovala hore v Priore v Jara Fashion a tie sú tiež veľmi pekné,len sú mi už teraz na prd, lebo to sú trojuholníkové bedrové bikiny a ja potrebujem teraz neoprén 😅

miselin
23. máj 2009

Dadula alebo si kúp priamo v taliansku, tam majú perfektný výber a za super ceny

hasleerka
23. máj 2009

ahojte, ako sa máte?.. asi ste všetci vonku ... ja som domka so Zuzkou, má teploty, chuda ani zajtra nejde vystupovať

miselin, mne sa nedá pozrieť fotky, vraj niaky tvoj účes

zuzi cvičiť som nebola, mali sme návštevu z dolniak, tak sme boli včera u brácha

miselin
23. máj 2009

Hašlerka ☹ Nech sa Zuzka rýchlo vylieči 😉
To boli len moje fotky zo svadby neboj o nič si neprišla to som len Oli chcela ukázať 😉 Ja som ich už vymazala

hasleerka
23. máj 2009

tak sa aj mne pochvál, pošli mailom, máš v IP ... a aj seba odfot, aká si kočka

zuzka99
23. máj 2009

som nevedela, že v svadobnom salóne sa šaty aj kupujú, som myslela, že tam požičiavajú. Dík baby, ste strašne zlaté.

Sme dnes boli do obeda v Žiline v Mountfielde a potom sme hneď išli k svokrovcom na Lednické Rovne. Malý spal 30 min. v aute zo Žiliny o 11,00, potom celý deň behal, lietal, peši bol na prechádzke a až teraz zaspal, aj to ledva ledva. Ja už neviem čo s tým jeho spaním, veď on vobec nepotrebuje 😠
Inak dnes jedol perfektne, som zistila, že on už nechce nadrobno nakrájané maso, ale celé kusy ako dospelý, normálne mi minule zjedol na večeru mojho kuracieho steaka a dnes mala svokra tiež kuracie rezne na prírodno so šťavou a zemiakovú kašu a valil to jak keby týždeň nejedol (šak aj nejedol). na obed celý kus a aj teraz na večeru druhý. Doma mám už plnú špajzu Hippiek, že keď nič iné nechce, tak dúfam, že už nebudú treba

Dadula, ja som už včera večer nad tebou rozmýšľala, že vyhlásim pátranie, ale už som ležala v posteli, tak som to odložila na dnes a ty si sa ozvala 🙂

ja mám tiež úžasné skúsenosti s kaderníctvom v hypke, tiež som sa tam dala česať na svadbu kamoškinu, no vačší stres ako vtedy som fakt nezažila. Išla som jej za svedka a od 8,00 do 13,00 ma česali, čo to vobec nevedeli, furt im to nedržalo, padalo, nakoniec som im povedala , viete čo, dajte mi to do gumičky ja musím letieť, rýchlo som volala taxik, domov obliecť šaty, nestihla som sa ani ospršiť, rýchlo aspoň špirálu a upachtená som dobehla na svadbu. Keby aspoň som neni svedok, ale všetci na mňa čakali. A to sa tam bola česať ešte jedna baba a tá tak súcitne na mňa pozerala, prišla asi hodinu po mne a dve hodky predo mnou odišla. A nakoniec ona išla na tú istú svadbu ako ja, keď ma zbadala na tej svadbe, hneď jej bolo jasné čo sa deje, tak sme sa všetci zasmiali aj s nevestou, lebo ona hneď jej o mne povedala, že taká chudera tam bola, vobec ju nevedeli učesať a to nakoniec ja. 😀
no a druhý krát som si dala robiť kedysi v hypke narýchlo trvalú, lebo všade brali na objednávku a tam jedine nie a ja som ju chcela mať na druhý deň hotovú, lebo som šla na SC. No metla do ktorej udrie hrom bola proti mne šuviks, tam som nakoniec musela ísť úplne nakrátko, čo mi tak zničili vlasy, spálili, až mi skoro všetky vypadali. Vtedy mi aj ľudia vraveli aby som sa sťažovala a nenechala to len tak. lenže kam sa pojdem sťažovať, že? 😠

zuzka99
23. máj 2009

ešte ku tým plavkám, aj ja zháňam a som videla aj v Ščokine na poschodí v tom textile majú Atlantic. Keď ja sa hanbím si ich kupovať, lebo keby si ich mám skúšať tak mi tam v tom zrkadle asi príde na kosu. 😢 hore by som potrebovala nejaké 0 a dole aspoň sloniu veľkosť 😢

hasleerka
23. máj 2009

miselin, tak neviem aké si to mala zozadu a aké to malo byť zpredu, ale za 600,-sk som videla veru aj lepšie účesy ... to ti teda pekne pokazila deň