Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
23. máj 2009

Zuzi ja som myslela, že či si nechceš v salóne len požičiať 😉 Ale napríklad v Priore aj vypredáva staršie šaty ale to neviem či by si chcela.

A to hrozné ako je človek dodrbaný po tom pôrode 😠 Ja sa tiež nemôžem na seba ani pozrieť, keby som aspoň tie strie nemala ☹ Teraz ešte aby som aj pozor dávala aby sa mi náhodou nevyhrnulo tričko keď malú dvíham až mi to strijaté brušisko nikto nevidí až sa nemusím hanbiť a s plavkami ja neviem čo mám urobiť, lebo mne sa strašne nepáčia celé plavky a rada nosím všetko bedrové no a to si teraz dovoliť obliecť veru nemôžem ☹

hasleerka
23. máj 2009

zuzi, tak ja by som sa sťažovala už len pre ten pocit .... kámoške spravili v priore na hlave namiesto blond kuraciu žltú, také poriadky tam prišla za hodinu spraviť, hned jej to prerobili, ešte aj zábal je grátis urobili

miselin
23. máj 2009

Hašlerka tak ešte raz ako pre teba 😉 https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

miselin
23. máj 2009

A to už som na tých fotkách nanovo natočená, lebo inak som mala úplne rovné vlasy

hasleerka
23. máj 2009

baby len sa nesťažujte furt na tie postavy, hlavne že sme zdravé a máme zdravé detičky 😉

kaciatko68
23. máj 2009

Ahojte babulky. Tak konečne mám trocha času. Ani ja ešte nemám plavky a to chceme ísť na dovolenku. Na tejto stránke sa mi páčia plavky :
http://www.astratex.sk/plavky/
Inak občas majú pekné plavky aj v TESCU v tom spodnom prádle.
Inak mňa česala tá moja kaderníčka v Hypernove na svadbu a to som bola v šoku - sa mi to celkom páčilo. Inak strašne som sa bála, lebo aj keď ma dobre ostrihala, tak ma nikdy dobre nevyfúkala.

zuzka99
23. máj 2009

ále, nemyslím, že to bolo až také zlé, keby si ma na to neupozornila si ani nevšimnem. a ja tam úprimne nič zlé nevidím, len tá čelenka, ale to neva

kaciatko68
23. máj 2009

Ak chcete kuknúť nejaké svadobné foto :
http://picasaweb.google.com/kaciatko69/Svadba26...

kaciatko68
23. máj 2009

Ozaj a tiež nemám žiadne šaty na svadbu začiatkom septembra ani pre seba ani pre Lindu. Ale snáď dovtedy niečo zoženiem 🙂.

kaciatko68
23. máj 2009

Inak aj suseda sa išla do Hypky sťažovať na melír, že ho má nie do blonďava, ale do fialova a tiež jej to vedúca zadarmo prerobila, ešte jej aj strih upravila. Tak potom bola spokojná.

kaciatko68
23. máj 2009

Inak my sme nemali žiadneho svadobného fotografa, tie fotky fotil len mužov kamarát, takže zasa nie sú také, ako nejaké od profesionálnych fotografov - teda nie od tých bystrických.

miselin
23. máj 2009

Kačiatko si bola veľmi pekná nevesta 😉

hasleerka
23. máj 2009

kačiatko fotky sú krásne ... tak ty si sa až teraz vydávala v bielom 🙂

dadulaa
23. máj 2009

Miselin, vieš ako som to spravila ja na moju svadbu? objednala som si priamo domov vizážistku, ktorá ma aj nalíčila aj očesala, ešte aj sestru učesala a bola som s ňou maximálne spokojná 😉 bola z Rozkvetu, nebola ani vôbec drahá, ale to bolo pred 5 rokmi 🙂

Zuzka, nestratila som sa, som tu 😀 inak ten svad.salón v Priore má moja kamoška a viem, že tam predáva dosť šiat, tak ak chceš, choď sa tam pozrieť, možno sa ti nejaké zapáčia. 😉 díky za tip na plavky v Ščokine, tam som ešte nebola.

kaciatko68
23. máj 2009

hasleerka : prajem Zuzke skoré uzdravenie
Zuzka : to je fajn, že Slávko už pekne papá, možno už nebudeš musieť variť pre neho zvlášť.

miselin
23. máj 2009

Hašlerka a to sa zase nevieš pochváliť, že máš nové fotky v albume? To aby ti tam človek stále snoril? 😠

zuzka99
23. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

hodila som narýchlo foto, kamoška mi požičala ešte tie červené čo má na fotke, tie mi sadli 🙂

miselin
23. máj 2009

Zuzi tieto sa mi viac páčia ako tie moje, tie moje sú viac také, že cirkus humberto 😅

miselin
23. máj 2009

Dadula aj ty poznáš Katku? Aj moja je kámoška 😀

kaciatko68
23. máj 2009

ďakujem, šaty som mala bielu kávu, ale v PB žiadne také neboli, tak som ich mala zo Žiliny.
Veď som sa aj dlho upravovala - bola som sa dať nastriekať, nechty urobiť, učesať, namalovať. Šak keď si ma bral MM o 5 rokov staršiu, rozvedenú a s dieťaťom, nech aspoň nejako vyzerám na tej svadbe 😉.

miselin
23. máj 2009

Inak som jej tam v salóne vycapila aj moju fotku zo svadby 😅

zuzka99
23. máj 2009

mne sa zdá, že to má hasleerka už dlho, som o videla, som ich dnes aj pozerala

hasleerka, ten tanečník Zuzkin nechodí ešte do školky? Lebo sme minule s malým pozerali na detičky zo školky keď sa hrali a on bol medzi nimi

miselin
23. máj 2009

Kačiatko 😀 😀 😀

hasleerka
23. máj 2009

zuzi pekné šatečky ... porad ako sem dáš tie fotky ... misel ma džube že sa nechválim priebežne

kaciatko68
23. máj 2009

Zuzi, tie sú pekné. To je fajn, že ti sadli.

zuzka99
23. máj 2009

miselin, tvoje sú nádherné, len asi tieto budú aj praktickejšie kvoli malému, keď ho budem naháňať a dvíhať a pod. By som sa bála, že tie tvoje zničím

zuzka99
23. máj 2009

veď nemusíš hodiť link, len napíš, že dala som nové foto a my si nájdeme 😉

hasleerka
23. máj 2009

kačiatko tak aj ty máš mladšieho chlapa ... a to je super, že aj ked si rozvedená, mala si pekné biele šaty

ja vám foto teraz nepošlem, lebo vtedy ešte digi nebolo, ale skúsim odfotiť fotku a poslať

zuzka99
23. máj 2009

kaciatko, len ja nemám to hore do výstrihu 😠 ani po porode

hasleerka
23. máj 2009

zuzi áno chodí na železničnú