Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

fialllka
29. máj 2009

bambulka: krasny darcek ta doma cakal 😉 😉 😉

bambulka: a co budes robit??? uzivat si deti 😉 a konecne matersku dovolenku 😝 😀 😎 😵

jankabambulka
29. máj 2009

no neviem rozmýšľam ešte právnicke minimum ale neviem , časom uvidím, ale to čo som si teraz zažil a, tka som povedala nikdy viac 😀 😀

hasleerka
29. máj 2009

bambulka ale teraz máš už 5 rokov za sebou? ... že nikdy viac a už rozmýšľaš nad dalším 😉

miselin
30. máj 2009

Mám nového bratrančeka 😵 😵 😵 😵 Sa dnes v noci narodil 😵 😵 Sa radujem ako keby bol môj ho idem zajtra pozrieť 😵 😵 😵

hasleerka
30. máj 2009

miselin gratulujeme

boli ste dnes niekto v meste na den detí? 🙂

hasleerka
1. jún 2009

dobré ránko ... krásne MDD 🙂 🙂 🙂

kdeže ste všetky? 😒

zuzka99
1. jún 2009

ja som už tu 🙂
akurát mám plnú knižku do DM na zľavu 10%. Nechcete niekto niečo kúpiť? píšem si zoznam

zuzka99
1. jún 2009

haslerka, ja som bola v sobotu v meste, ale len tak, keď sme šli nakúpiť, som ani nevedela, že tam bude akcia. MAlého aj tak tie súťaže nezaujímali, ale bol akorát v perníkovej chalúpke. odtiaľ nechcel ani domov

zuzka99
2. jún 2009

baby, čože je s vami?

fialllka
2. jún 2009

zuzi: aj ja kukam, ze tu nikto 😉

jankabambulka
2. jún 2009

ja som tiež ráno chcela napísať , že akosi to tu zanedbávate, kukám do pasu či sa z vás nestali snažilky, alebo čo sa deje

kaciatko68
2. jún 2009

Baby, ja tu stíham teraz občas len kuknúť. Strážim majstrov 🙂, aby to poriadne robili, už finišujú a okrem toho ešte každú voľnú chvíľku hľadám na nete dovolenku v Chorvátsku.

jankabambulka
2. jún 2009

aj my ideme do chorvátska na dovču 😵 kedy plánujete vy?

kaciatko68
2. jún 2009

Chceli by sme v júli, ale na tom mieste, kde to poznáme a je tam pre deti fajn, neviem teraz nájsť nič vhodné za dobrú cenu. Ide ma trafiť !!!

dadulaa
2. jún 2009

Kaciatko a bambulka, kam idete do Chorvátska, ak to nie je tajné? 🙂 aj my sme tam už boli pár krát, tak ma zaujíma, či nejdete tam, kde sme boli my 😉

miselin
2. jún 2009

Čaute ani ja moc nestíham, Domči sa prerezáva stolička takže už 4 noci nespím ☹ Tak som rada, že som rada a z toho , že ju v noci aj každých 10-20 minút beriem na ruky ma bolí celé telo, ale dnes ju už má prerezanú, tak dúfam, že sa dnes vyspím aspoň trošku

kaciatko68
2. jún 2009

Dadulaa, chceme ísť do Sumpetaru - to je taká malá dedinka pod Splitom - asi 3 dediny od Splitu. Už sme tam boli a je tam malá pláž s drobnučkým štrkom a na kraji plytké more - čo je dobré pre malú. Len už hľadám dosť neskoro, tak je už aj napriek kríze zajednaného dosť.

jankabambulka
2. jún 2009

kačiatko my chodíme do superatu - ale ten je na Brači - inak tam sa mi najviac páči v celom chorvátsku, inak dadulka my sme boli v kaštelskej rivére, šibeníku, záblače -ale tam to bola taká malá dedinka o ničom ale chodili sme kúsok odtiaľ na pláž k hotelu ivan a tam bolo júj perfiš.
my sa chystáme na blink , inak by som s maličkými netrúfla tak ísť , ale ide o to, že teraz je tá kríza a hovoria, že sa tak dovolenky nepredávajú tak to ideme risknúť, veď aj keď bol chorvátsky buumm tak sa dali apartmány zohnať tam myslíme , že teraz by to nemal byť problém

jankabambulka
2. jún 2009

opr. supetaru - prístav na ostrove brač

dadulaa
2. jún 2009

my sme boli s malým na ostrove Rab a ešte za slobodna v Crikvenici, inde v Chorvátsku som zatiaľ nebola, ale chcela by som niekedy ísť na ten Brač, vraj je tam krásne. Juj, ale už sa teším o mesiac do tej Italy.. 🙂 😀

jankabambulka
2. jún 2009

brač je 😵 😵 😵 😵

jajkar
3. jún 2009

kočky, ste tu niekto???
Kde ste kupovali matrac do postielky??? A tu v PB??? A aky mate? JA sa neviem rozhodnut, a ani nemam sajnu, ze aky....diky
A ja som bola v chorvatsku na Baškej vode a Makarskej, ale tam je to skor pre mladych, a na zabavu, s detmi treba ist niekde kde je tichsie...........tak drzim palceky pri vyberani dovci, aj ja by som hneeeed isla 😎

zuzka99
3. jún 2009

jaji, ja som kupovala matrac v Detskom svete - kokosový. V chorvátsku sme tiež boli na Makarskej, je tam strašne veľa ľudí a keď chceš trochu súkromie treba ísť strááááááááášne ďaleko. Tiež by som tam asi s malým deckom nešla a navyše je to ďaleko autom. My sme chceli skor niekam na Istriu. je to v podsate zo SR kúsok a je tam pekne

jajkar
3. jún 2009

Zuzi, a mas teda celokokosovy? A mas aj monitor dychu? Ja len ci to zle nesnima, alebo nie su nejake problemy?

Inde to nepoznam, ale vam aj tak zavidim, ja toto leto odsedim doma a budem sa tesit na porod 😢
A pripravovat vybavicku, to je moja dovolena 😉

zuzka99
3. jún 2009

Veď to máš krásnu dovolenku, nie? 😉

Hej, máme aj monitor, sníma dobre, vobec mu ten matrac nevadí. Ale neviem či je celokokosový, alebo ako, ale možem to zistiť potom a dám ti vedieť.

jajkar
3. jún 2009

No ja budem mat krasnu dovcu, ja sa tesííííííííím.......len ten porod by sa mohol nejako preskocit, a hned na kocikovanie ....To by bola paradicka.
Zuzi dik, idem sa dnes este kuknut do toho Det. sveta, ja mam odtial postielku...

kaciatko68
3. jún 2009

Ahoj jajkar. Ja som najskôr cez Anjelikobchod kúpila kokosovo-pohankový matrac. Myslela som, že to bude niečo super. No keď to prišlo, tak sa mi to vôbec nepáčilo, ten kokos mi pripadal nejaký umelý - iný ako v našich matracoch, poťah bol úplne biely, tak som ho vrátila a kúpila som úplne obyčajný. Majú ich aj v Ščokine hore asi za 650 Sk, ja ho mám zo SNP pri škole ich šijú - tak ho mám bez dokladu za 450 Sk. Je dobrý a keby ho nejako prečúrala, tak sa dá aj oprať.
Ten kokosovo pohankový stál 1000 Sk.

miselin
3. jún 2009

Zdravím, ja som dnes behala celé doobedie po doktoroch, lebo sa Domči zase pod krčkom vyhodila taká lišaj či čo tak sme boli zase na kožnom a dali nám tri maste, no hrúza ☹ Ale ide ju zajtra naša obvodná objednať aj na alergológiu, či nieje náhodou na niečo alergická keď sa jej to stále vyhadzuje a ja keď tak zle spí a stále mrnčí, tak som zvedavá či jej tam niečo zistia 😒 Inak už ťahám asi 6 nočných a už ani nevidím a doma mám taký bordel, že mi je z toho až nakosu, ale sa mi nechce ani upratovať.

Ja mám tiež len obyčajný matrac, ale neviem odkiaľ, lebo to mi môj tatino zháňal.

Zuzi tešíš sa už na svadbu? Možno Vás prídeme hore ku kaplnke pozrieť, ale to závisí od Domčinej nálady, aby tam nevrešťala 😖

zuzka99
3. jún 2009

miselin, ja som ti chcela volať, kvoli tým šatám, že ti ich doveziem, ale čítam, že asi nemáš na šaty ani pomyslenie. tak keby si bola doma daj vedieť, neboj dám ti ich pri vchode, nebudem ťa otravovať 🙂 na svadbu sa tešíme, len tiež mám toho kopec nákupy, zajtra asi pojdeme kvoli výzdobe, alkohol a pod.

miselin
3. jún 2009

Zuzi alebo ak ti to nevadí tak potom v pondelok, už budete mať aj po svadbe a aj ja budem mať už dúfam kľud 😒 Ale ak ti zavadzajú tak aj zajtra ale až poobede lebo do obeda musím ísť s malou ešte k obvodnej 😉