Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
10. júl 2009

Akurát došiel z poobednej, od stredy už robí lebo bol mesiac doma a nabudúci týždeň už dostanú zoznam kto od nich letí a asi bude na ňom aj on, lebo má len na dobu určitú ☹ . A TM ako robí, funguje ešte vôbec tá PSL?

hasleerka
10. júl 2009

no ten môj už je tiež mesiac doma na 60, bol medzitým asi 4x na 8ičku ... zatial to s tou výpovedou nehrozí ... ale to sa môže zo dna na den zmeniť ... tak len dúfaj že bude aspoň dáke odstupko a potom chytro niečo najde

miselin
10. júl 2009

No je to teraz také všeliaké 😖 To len prišla za doba, ale nejako nestresujem pôžička nám končí vo februáry takže to snáď nebude také hrozné 😎 A možno si nájde ešte lepšiu robotu

hasleerka
10. júl 2009

kapoan ut ot im ešíp

miselin
10. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 A to je ako možné 😀

miselin
10. júl 2009

A ja som sa čudovala čo to tam píšeš za šifry 😀 😅

hasleerka
11. júl 2009

miselin neviem čo mi to tu zblblo ... ale stačilo sa len vypnúť a už mi to ide dobre ...

zuzka99
12. júl 2009

ahojte baby, tak viete už niekto či tú sobotu môžete?

zuzka99
12. júl 2009

neboli ste náhodou na lodi po priehrade? Rozmýšľam, že by sme sa išli poobede previezť, len moj mm je chorý, tak ak by ste niektorá nemali čo na pláne možem vás zobrať autom do Orlového, tam nastúpime na loď a previezli sa do Nimnice a potom spať.

zuzka99
12. júl 2009

asi by sme stíhali tú plavbu o 16,00

hasleerka
12. júl 2009

zuzi škoda, my sme chorí - teda už obe baby, inak by sme určite išli

jankabambulka
12. júl 2009

zuzik moje deti už boli pár krát na lodi . ale len s tatikom. ja mám strach z lodí 😝

miselin
12. júl 2009

No a my sme sa už vrátili do normálu, takže málo spánku a viacej revu 😖 Teraz mi začala malá akosi sopliť, tak dúfam, že to je len zubami a nebude chorá 😒

jankabambulka
12. júl 2009

určite, nebojkaj. naši sú posledné dni ako čerti, tiež na prášky a najhoršie, že miško tak začal žiarliť na každého a predovšetkým na katku, že to som ešte v živote nevidela

hasleerka
12. júl 2009

no Jani máš doma veselo s Miškom, juj žiarlivosť ... to budú bitky doma 😒

miselin
12. júl 2009

Bambulka tak to máte doma teda poriadnu zábavu 😀

ludka_r
13. júl 2009

Ahojte...
Dakujem za pochválenie Vilka 🙂
Hasleerka, svadba bude moja.. O necele tri tyzdne sa vydavam, uf, ale som nervozna... 😀
Janka, to máš teda "veselé" doma... No, aspoň sa nenudíš... Ale ja už tak často rozmýšľam, že aj ja by som chcela dvojičky, bolo by to rozhodne zaujímavé.... 😉

miselin
13. júl 2009

Ludka nenervuj neni to nič hrozné 😀 😀 😀

miselin
13. júl 2009

Bambuka ešte ma napadlo, že ja vlastne dávam malej taký mutivitamínový sirup Sinupret, to je proti nechutenstvu a dávam jej ho dva mesiace a je to veľmi poznať lebo už jedáva o polovicu viac ako pred tým. Mne ho predpísala Karasová keď som jej vravela, že mi nechce papať varenú stravu.

jankabambulka
13. júl 2009

ahojky
mne nepredpísala nič. hovorila som jej aj s chlapom že sme na prášky z toho že nepapá a ona povedala len toľko , že to nie je na ňom vidno 😔

miselin
13. júl 2009

Bože Bambulka teraz sa dívam čo som ti to napísala a ten sirup nieje Sinupret ale Pikovit 😲 😅 Rozmýšlala som nad tým Sinupretom aak by sa malej rozbehla tá nádcha a vidíš 😅

miselin
13. júl 2009

Bambulka toto je on a dá sa kúpiť normálne bez predpisu http://www.magister.sk/product_info.php?product...

miselin
13. júl 2009

Inak sme nasadili strašne veľa cukety tak ak budete niekto chcieť Vám môžem doniesť pre decká, neni ani postrekovaná 😉

jankabambulka
13. júl 2009

ja poprosíííímmmm

pikovit to je riadne starý liek ten jedli aj moji súrodenci 😀

miselin
13. júl 2009

Jasné ale bude asi až cez víkend, lebo teraz sme zbierali a zatial mali len dve rastliny cukety a to mali až 7 cuketiek no a nasadených máme asi 6 rastlín, takže až začnú všetky naraz tak to nebudeme stíhať zbierať, takže aspoň to budeme mať komu dať 😀

jankabambulka
13. júl 2009

dikeeessss

zuzka99
13. júl 2009

aj si prosím cuketu 😉 no už si ma skoro zmiatla, si hovorím, že Sinupret mám doma odkedy mal nádchu, že skúsim mu dať možno začne papať 🙂

zuzka99
13. júl 2009

ale možno nechcú papať kvoli teplu, inak tyčiniek a blbostí by jedol na kilá 😠

jankabambulka
13. júl 2009

zuzik skús, možno sa to podarí aj s ním 😀