Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

andulkau
29. aug 2009

Nespite? tak to si neviem u nas predstavit.Ale asi mu to nechyba.Moja akurat vstala.Tak idem sa uz venovat jej.

zuzka99
29. aug 2009

to si ani nechci predstaviť, ja som už na nervy, strašne mi chýba tá doba keď spí, ten kľud ☹

brisilda
29. aug 2009

ahojte najde sa tu tehulka ktora ma termin porodu 😕 v aprili alebo v maji??? lebo akosi povazsko bystricaniek je na MK malo ☹

jana30
29. aug 2009

ahojte, aj ja som na FB.
no my sme dneska zrušili postieľku a Maťkovi sme spravili normálnu posteľ na spanie, on spí sám v izbičke už od 8 mesiacov, a mali sme tam zbytočne aj postieľku aj postel, tak sme mali dneska prestavovací deň, ale posteľ som vymyslela tak že má z jednej strany čelo, ktoré má byť pri stene tak sme ju otočili naopak a má to ako zábranu aby odtiaľ nevypadol, a zo zadnej strany sme to očalúnili, a vyzerá to celkom pekne, 🙂 hodím fotku do albumu, môžete kuknúť, už tam cez obed aj spal 🙂
Zuzi to si ani ja neviem predstaviť že by Maťko cez obed nespával, a v noci ku nemu nikto nevstáva on od 2 mesiacov prespí celú noc, no samozrejme boli aj také noci ked sa stávalo, ale to vždy ja, muž sa musí predsa vyspať - chodí do práce, ja som doma,
no katka takto nespávala tá sa budievala častejšie a vtedy mi to tiež riadne liezlo na nervy ale to chce len čas a všetko prejde 😒

dadulaa
29. aug 2009

ahoj brisilda, my sme si kedysi písali o škôlkach, pamätáš? 🙂 tak gratulujem k tehu!! 😉 veru neviem, či sa tu niekto nájde s tým termínom..

Miselin, Zuzka, aj ja som už na FB 😉

zuzka99
29. aug 2009

tak sme asi všetky, Jani 30 ja som ťa na FB videla jak ste boli u kamošky v Domaniži, ty poznáš Janu?

jana30
29. aug 2009

janu Haroníčku? ona bývala tam kde aj ty za slobodna že?
no my spolu kočíkujeme a teraz sa kamošíme ked sme na MD, ja som skôr poznala jej sestru, ale teraz sa kamoším aj s ňou

brisilda
29. aug 2009

dadula ano pamatam a velmi ma prekvapuje ako malo tu je maminiek s PB ☹

zuzka99
29. aug 2009

jani30, hej, ja som tiež martinin ročník a myslím, že ťa aj spomínavala - jana hrana, nie? 😀

zuzka99
29. aug 2009

dadi, keď ma najdeš na FB ma pošli, neviem ako sa voláš, miselin, tebe som akorát poslala žiadosť a nejaké odporúčania 🙂 Dadi a kubko odkedy nespáva? Slávko dnes nespal a ani nevyzerá, že by bol už unavený. ešte keď sme doobeda vonku, že sa unaví, si cez obed pospí, ale keď sme boli doma, nie je unavený

zuzka99
29. aug 2009

ja sa nudím, varím kukuricu...kde ste všetci?

miselin
29. aug 2009

Zuzi už som si ťa dala k priateľom, aj Andulkau som požiadala a aj Hašlerku a teba dadula neviem ako sa voláš priezviskom. Mňa nájdeš u Zuzky medzi priateľmi tam som vysnorila aj Andulkau a Hašlerku

dadulaa
29. aug 2009

baby, ja vás tam vôbec neviem nájsť, ale je pravda, že sa tam ešte moc nevyznám.
Zuzka, ty si tam pod akým menom? Keď nájdem teba, nájdem aj ostatné babizne 😀 Malý mi nespáva cez obed od cca 2 rokov, ale možno to bolo aj skôr. Zuzi, keď sa mu nechce, nevadí, večer ti aspoň ide skôr,či nie? mne zaspí už o osmej a mám veget. 😉

Misel IP

zuzka99
29. aug 2009

dadik IP

on spí cez obed každý druhý deň. Lebo keď nespí cez obed tak ide spať už okolo 19,00 a vtedy vstane ráno skoro, tak ide na obed a potom večer neskoro. Tým pádom ten ďalší deň vstane neskoro ráno a už to nevydá, že by šiel spať cez obed. Ten deň má akosi málo hodín na to aby sa stihol aj vyspať aj unaviť. FAkt nechápem ako to sedí ostatným babám 🙂

hasleerka
29. aug 2009

misel idem si ťa aj ja nájsť ...

dík za pochvaly, izba je maličká ale snažila som sa aby bola aspoň útulná

baby a čo takto ísť do ikey bez chlapov, ja by som tiež s mojím nemohla ísť, mám s ním problémy aj do potravín ... zuzi ved ty máš vodičák, nie ??? tak podme

dadulaa
29. aug 2009

Zuzi IP

hasleerka
29. aug 2009

beda zuzka vy nespíte??? ... no ja som dnes spala s miškou dve hodiny

brisilda tak aj ja blahoželám k tehulkovaniu ... ja si ťa tiež pamätám ... ved sa pridaj k nám aj ked my už netehulkujeme ... samko ide už do školy či ste ešte v škôlke, on chodil tuším ku hasičom neviem či si dobre pamätám???

ale tu snoríte 😀 😀 😀 idem si ťa misel pridať, dadula nájdi si aj ty mňa, potvdím žiadosť

dadulaa
29. aug 2009

hasleerka, pošli mi do IP meno, pod akým si tam

hasleerka
29. aug 2009

dadula som aj teraz prihlásená

zuzka99
29. aug 2009

ha a my už spíme 🙂

hasleerka
29. aug 2009

no vidíš aký máš veget ... my budeme strašiť do 9... ale zase Miška sa už prehrá a Zuzka zas neni doma

dadulaa
29. aug 2009

Zuzka, to máš fakt veget, môžeš sa plne venovať mužíkovi 😀

sebastianela
29. aug 2009

No tak ten môj vymyslel nádherný romantický večer. Išiel do Púchova s kamarátmi na pivo. Asi pôjdu do kolien, lebo tam ostava aj spať.😵

sebastianela
29. aug 2009

Ja som rada, aspoň si konečne pozrem v klude telku.8-)
len on vždy,keď príde po fláme domov, tak je nevyspaný a nervózny ako divý psisko.😠

sebastianela
29. aug 2009

Som mu oznámila, že nech sa tam aj vyspí a domov nech sa neopováži prísť nervózny.😕
kukám smotánku, a tie ich problémy😝

hasleerka
29. aug 2009

to máš dobré že má kde ostať spať ... ten môj ked príde z piva, tak smrdí krčmou a ja radšej chodím spať do detskej

sebastianela
29. aug 2009

No ten moj smrdí od cigariet nonstop.😝
stiahne krabičku za deň😖
ja som tiež fajčila, ale keď som ostala tehotná som okamžite prestala😎

hasleerka
29. aug 2009

ja som fajčila len tak frajersky, takže som sa nenaučila ... aj ten môj krabičku denne vyfajčí

sebastianela
29. aug 2009

Aj malinký mi krásne buvinká.😎
tak sa mi po kúpaní naučil na tú fľašku s tým hami-hajaja, že ho musím pochváliť.😲

brmbula
29. aug 2009

ahojky, dnes toho moc nepopíšem, lebo idem ešte zajtra do práce ☹
v pondelok skúsim popracovať na fotkách a pridám aj nejaké info 🙂 🙂 🙂