Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

andulkau
1. sep 2009

Ahojte ....hodila som par fotiek s dovolenky ,co sme boli na Liptove v juli kuk 😉

hasleerka
1. sep 2009

čaute babule, som vás včera nestihla prísť pozrieť ... andulka tvoje fotky som hned vymákla v upútavke, sa dívam že aké známe deti, otvorím a to tvoje 🙂

kačiatko aj vy máte krásne fotky

sebi, len prispievaj, chýbaš

ja by som zajtra poobede možno aj prišla k tej fontáne

zuzka99
1. sep 2009

baby máte doma Tv Lux? Akorát tam bol majky.sibky videoklip a dokument o nej 🙂

miselin
1. sep 2009

Andulkau pekné fotky, muselo byť riadne dobre na tej dovolenke 😉

Hašlerka tak aj ja môžem dojsť poobede k fontáne 😉

Zuzi a to čo Majka je speváčka? 😲

miselin
1. sep 2009

Inak Včielka sa otvára až v októbri 😠 http://www.mcvcielka.sk/

ivka000
1. sep 2009

čo všetky kukáte panelák či ordináciu ked tu nikoho neni?

andulkau
1. sep 2009

JA uz som tu nachvilu.JA pozeram ordinaciu na nove a myslim ,ze aj Hasleerka.

Sebi isto ta niekto znamy cital a povedal to tvojmu mm, ked nemozes odpisovat. ☹

jana30
1. sep 2009

ahojte 😀
no andul už si prišla na to odkiaľ ma poznáš? lebo ja som si pozerala tvoje foto a neviem či ťa poznám, myslím že nie, možno sa ti len na niekoho podobám 😀

andulkau
1. sep 2009

Janka neviem .Ale asi zvidenia.Normalne som ta nespoznala na FM 😉 .MAly uz spi?

andulkau
1. sep 2009

No nic idem ja spat.Nikto tu neni asi sa vsetci chystate psychicky do skoly a skolky. 😀

ivka000
1. sep 2009

ja som kukala na joj a markízu ale pri tom mojom čertíkovi som s toho nemala ani prd. 😖 ja asi nebudem mať pokoj nikdy. pozrite koľko je hodín a on ešte nespí 😠

ivka000
1. sep 2009

no konečne už spí 🙂 🙂 🙂
to je výkon neviem kde berie toľko energie.
všetkým čo idú zajtra do školičky alebo škôlky želám veľa štastia a rýchle a bezbolestné zvykanie 🙂

miselin
2. sep 2009

Tak čo škôlkari a školáci ako to ráno dopadlo, boli aj slzičky?

jana30
2. sep 2009

u nás nie, katka už išla do tretej triedy a do jaslí hádam až od januára a to asi budú slzičky, hlavne mamine 🙄

hasleerka
2. sep 2009

no andulka mala pravdu kukala som českú ordináciu ... anička a bola teraz prvý krát či už aj minulý týždeň??

tak my máme prvé dve hodinky v škôlke za sebou, Miške sa moooooc páčilo, aj zajtra sa teší

andulka a malý ako v škole???

sebastianela
2. sep 2009

Starý je v pohode. Sa chystal koníkovať, ale som ho zase odrbkala, že to musí byť prihlásený a že vy všetky musíte súhlasiť aby si mohol prečítať príspevky a bla bla bla...
A tak ho aj chuť prešla.😀

sebastianela
2. sep 2009

Som ja ale dobrá.😅

ivka000
2. sep 2009

sebi aj môj vedel občas kuknúť ale ked zistil že si tu píšeme podla neho ,,o ničom,, tak to vzdal. 😀 😀 😀

miselin
2. sep 2009

Hašlerka tak to je paráda, že sa Miške tak páči, ja keby som Domču teraz dala do jaslí, tak by mi ešte poďakovala, lebo ona má strašne rada deti a ona ma vtedy ani nepotrebuje 😀

Ivka aj môj už sem tam skúšal čítať, ale tiež len krútil hlavou, že nechápe čo tu toľko vysedávam 😅

ivka000
2. sep 2009

no ale počuvať dvoch chlapov ako klebetia tak to je horšie ako tisíc klebetných báb 😀 😀

hasleerka
2. sep 2009

sebi no konečne si tu, som sa zase zasmiala s chuti 😀 😀 😀

no to aj môj skúšal čítať, ale jeho čítanie hrooozne nebaví tak sa nemusím báť že by tu niečo vyčítal 😀

ivka000
2. sep 2009

čo máte dnes dobrého na obedík? ja som už s toho varenia ☹

andulkau
2. sep 2009

Ahojte

tak my skole v pohode ,ved je velky chlap. 🙂

Tamuska ta sla dnes prvy krat.Bola som s nou asi 2 minutky vo vnutri a potom som usla,ale zacala moc plakat.Aj mne vyhrkli zlzy ☹.Prvych 10 minut som cakala pred oknom,len tam som pocula sami plac deti a nevedela som ci to je Tamka.Musela som odtial odist.Prechadzala som sa po lanskej pol hodinku.Upratovacka tam bola a povedela ,ze v pohode ona neplace,plakalo tam stale ine dieta.Ked som prisla pre nu ,tak mala zlzicky ale potom povedela ,ze tancovala aj sa smiala. 🙂 .....rana budu vzdy tazke.Zajtra ideme asi na 1-2 este neviem.

Moj mm sa sem ani nepozrie on iba sport.

sebastianela
2. sep 2009

Stal sa zázrak, mm normálne ráno pozamätal, umyl aj povysával v našej spálni.
A sám od seba!🙂

sebastianela
2. sep 2009

No,ale prečo?😅
lebo je slepúch a nevidel pohár na poličke a sa rozbil a rozletel na sto kúskov. Som mu nadala.🙂
taký pekný sklenený od Coca-coly. 😠

sebastianela
2. sep 2009

Idem si v klude rýchlo prelistovať nové Mama a ja.8-)

ivka000
2. sep 2009

no super ja musím skočit na otočku do mesta aj ja chcem Mama a ja a Dieťa. to zasa moje dieťa nebude dva dni vedieť že má maminu. 😀 😀 😀 ja ked sa začítam tak malí môže aj dom podpáliť a nevadí mi to 😵

dadulaa
2. sep 2009

tak, aj my máme za sebou 1.deň v škôlke a dopadlo to na výbornú 😵 ráno išiel v pohode do triedy a keď som prišla na obed,tak sa pekne hral,pozrel na mňa jedným očkom a hral sa ďalej 🙂 zajtra tam bude už spať, tak uvidíme, dúfam, že sa neteším predčasne.

sebastianela
2. sep 2009

Máte super detičky, že to zvládli prvý krát tak super. Moj bude histerčiť určite. On je taka citlivka a to má 8 mesiacov.😅
mne nemôže ujsť ani jedno číslo.
Maminu odoberám a mama a ja si pravidelne kupujem.🙂

sebastianela
2. sep 2009

Moje dieťa už vyše hodiny drichme.😕
musím sa chodiť stále dívať, lebo spí na posteli, tak aby náhodou nehodil šípku dole hlavou.😝