Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

zuzka99
25. sep 2009

no tak už aj u nás začína nádcha ☹

zuzka99
25. sep 2009

zatiaľ len taká voda mu tečie z nosa, z jednej dierky

miselin
25. sep 2009

Zuzi ☹ Snáď to nebude mať to čo Domina, lebo jej ráno tiež nič nebolo a večer to už bola katastrofa ☹ Aj teraz jej je stále horšie a horšie, už aby jej tie ATB začali účinkovať

miselin
25. sep 2009

A boli ste na jarmoku?

zuzka99
25. sep 2009

asi pojdeme o 14,00 som sa dohodla s mamou a segrou. Ak teda sa mu nezhorší.

miselin
25. sep 2009

Baby koľko tekutín za deň vám decká vypijú? Lebo mne vypije Domča ledva pol litra a neviem ako mám do nej dostať viac, neviem či jej to stačí na tých 8kg čo má, neviete o nejakej dobrej stránke kde píšu niečo takéto?

andulkau
25. sep 2009

Misel no podla mna je to malo co vypije.A este ,ked je chora a ma nadchu mala by viac .Vzdy sa hovori ,ze vela tekutin v chorobe na sliznicu.....no moja vypije tak 1,5L caju +mlieko rano a vecer 500ml.Ale teraz ,ked ju bolieva to brusko ,tak moc nechce pit caj.Len mineralku a iba mlieko zobre 😉 a to jej moc nechcem davat.

miselin
25. sep 2009

Ona keď je chorá tak nechce vôbec piť, to ju vtedy musím úplne nútiť ja to ale rátam bez mlieka, len čaj a voda. Ale včera aj tak vypila asi len 300ml čaju 😒 Neviem ako mám do nej dostať viac, ono skrátka tie ústa neotvorí a ak aj otvorí tak to vypluje ☹

andulkau
25. sep 2009

tak skus nejaku peknu flasku alebo poharik to u nas zabera.Alebo jej nechuti a boli ju hrdlo.

miselin
25. sep 2009

Andulkau mám 4 fľašky, slamku, nový pohárik už aj z termosky jej dávam, lebo sa jej to tak páči,z lyžičky pije no skrátka už pila asi zo všetkého z čoho sa dá, ale aj tak si dá len glg a kašle na mňa, ale ona skrátka nechce, a hrdlom to nebude, lebo ona mi nikdy veľa nepila a ani nechcela veľa piť ako keby jej to stačilo

sebastianela
25. sep 2009

Tak ani moj nepije. Mozno tak 3 deci caju za deň.
Ale kojim ho kazde 3 hodiny, tak aspon to pije.
Inak Miselin, ja mam tiez taky citlivy nos. Ja som si minule dala kvapky a do vecera ma to stipalo a stekalo do krku a cele mi to akokeby rozleptalo sliznicu.
Ja nenavidim kvapky. Mam s nimi iba zle skusenosti.

sebastianela
25. sep 2009

Misel. Dominika ma iba 8 kg?

sebastianela
25. sep 2009

To je take fifipierko.😀

miselin
25. sep 2009

No má iba 8,2kg 😅 Šak keď sa nevie poriadne najesť 😠 Ja musím jesť aj za ňu 😅 😝 A lieta ako besná, takže aj keď sa naje tak sa jej to nestihne ani uložiť.

zuzka99
25. sep 2009

ja sa na to možem, malý mesiac poobede nespí a dnes keď som sa dohodla na ten jarmok, tak spí už 2,5 hod. 😠

miselin
25. sep 2009

Zuzi 😀 😀 😀 😀 Tie decká to robia vždy naschvál 😀 😀 U nás je to pravidlo a najviac ma vie vytočiť, keď sa ráno zobudím o šiestej a idem hore, že šak aj tak už bude malá vstávať a ona vtedy spí do ôsmej, no nemám väčšie nervy 😖

miselin
25. sep 2009

Tak Považská ako bolo na jarmoku? My sedíme doma a malá tu stále padá, lebo jej neni rady už si aj hubu rozbila, nabehala už isto aspoň 15km asi jej budem musieť kúpiť ten kruh na behanie pre škrečkov až sa má kde vybúriť

dadulaa
25. sep 2009

Tak mňa bolia nohy ako koňa, bola som tam od 11.30 až doteraz a mám toho dosť 😒 Malý sa povozil na koníkoch a na kolotočoch, sme ho odtiaľ nemohli dostať.
Misel, ak by jej zajtra bolo lepšie, tak choď aspoň zajtra, ale o nič neprídeš každý rok je to to isté 😨

zuzka99
25. sep 2009

ja som nebola, malý spal dlho a potom sa zobudil taký hotový, s nádchou, že som radšej nešla. Ale naši tu boli, išli z jarmoku a hovorili, že sme o nič neprišli, kopec Vietnamcov, ľudí...tiež odtiaľ sprdali preč. Baby, dávate pri nádche fenistil kvapky? Lebo segre mi hovorila, že mu to nemám dávať a ja som začala.

miselin
25. sep 2009

Zuzi mne doktorka kázala dávať aj fenistil, to je zase nejaká poonďatá viróza 😠

Ja nechodievam na jarmok, ale teraz som chcela ísť s malou na program a do uličky remesiel. Mňa nebavia tie tlačenica 😒

dadulaa
25. sep 2009

Misel, ale vieš aká bola tlačenica práve v uličke remesiel? 😠 no des..

zuzka99
25. sep 2009

misel a čo povedala doki, čo má domča za chorobu?

miselin
25. sep 2009

Zuzi ona má len nádchu, ale poriadnu a dnes už aj pokašliava ale teplotu ešte nemala. A asi jej idú aj tie zuby lebo stále sa jej ten jeden neprerezal a dáva si všetko do pusy a až si tie diasná drápe, takže asi jedno s druhým 😒

hasleerka
25. sep 2009

misel moje baby tiež hrozne málo pijú, som rada ak vypijú aspoň pol litra, k tomu mlieko a niake ovocie a polievka ... nič nenarobím aj ked sa snažím ... ale občas sa stane že aj viac vypijú, vtedy sa radujem ... ale zas pri teplote pijú celkom dobre

na jarmoku fajn, burčiak somkúpila domov , večer si dáme s mm ... a zistila som že za málo penazí málo muziky ... kúpila som obliečky za 10€ na dve postele, vraj slov.výroba, no máš vidieť, doma otvorím, obyčajná čína, ani vankúš nepasova, tak som im ich bola vrátiť

hasleerka
25. sep 2009

no neviem ako poobede v uličke, ale ked som bola o 10 doobeda tak tam nebolo moc ludí

nás tá choroba celkom obchádza, liečime sa teraz aspoň tým cibuľovým sirupom proti kašlu, tak klop klop

jankabambulka
25. sep 2009

ahojte
ja som bola na jarmoku ale len chvíľu a to pracovne a poviem vám mala som plán po skončení ísť kuknúť naňa ale ani začo. toľko ľudí asi ešte nikdy nebolo...
moji pijú tiež málinkato ☹

miselin
25. sep 2009

Tak som rada, že som neni jediná komu pije dieťa málo 😅 Som sa bála aby sa nedehydrovala a som mala z toho už haluze keď mi každá DR hovorí aby som jej dávala čo najviac piť. Ale Domči to asi stačí 😒

miselin
25. sep 2009

Bambulka a tebe koľko asi vypijú ale bez mlieka, len vodu a čaj by som rada vedieť 😉

andulkau
25. sep 2009

Tak mi sme boli tiez na jarmoku ,ale chvilu.Mala spala tri hodiny a cim viac spi tym je upistana.Tak cely cas plakala vonku ,ako chora ☹ .Bola aj na kolotoci ,ale ked zbadala ,ze Adam siel s mm na velku drahu,Od vtedy sa nezastavila s placom .Asi hodinu bucala.Mne to pripadalo,ako keby ani nevnimala.Vsetci sa isto divali na nas.Vrieskala ,az ju triaslo a natahovalo ju.Tak som pri nej mala po nalade a sli sme k babke ju ukludnit a dat si kavu.Ani cvicit som nemohla ist co stale vzlykala.Tak som si ju dala na kolena a pritisla sebe a hupala az sa upokojila.No des.Neviem ci to bol amok alebo co.Raz to spravila ,ale to sme boli u DR a ona sa tam boji ,tak som to vtedy chapala.: 🙄

Fenistil ja davam vzdy pri nadche.A este ked je suchy kasel ,hlasivky,aby neopuchli.

miselin
25. sep 2009

Andulkau, že by jej začalo obdobie vzdoru? 😒 Ja neviem čo je to s týmito dnešnými deckami. Si teda nepamätám, že by som v meste stretávala toľko upišťaných detí ako teraz. A to som bavila deti všetkým mojim susedám keď som bola decko, takže som bývala na detských ihriskách varená pečená. Koľko krát som bavila aj 3 naraz a nemala som s nimi toľko roboty ako teraz s mojou a ani tak nevrieskavali. Asi si tie deti moc pipleme alebo čo, ja som z toho jej správania tiež už pekne v prdeli 😖 Ale musím uznať, že už mi vonku nerobieva také scény ako ešte pred nedávnom, asi už začína dostávať rozum 😕