Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

zuzka99
28. sep 2009

ja som zvedavááááááááááá 😉

hasleerka
28. sep 2009

no ja som tiež zvedavá sebi pochváľ sa ...

hasleerka
28. sep 2009

ja som dnes nemohla ísť ani cvičiť, Miška má stále teplotku, dúfam že to nebude nič vážne a nebudeme musieť utekať k dokyni na atb

sebastianela
28. sep 2009

Neda sa mi tu strčiť link, tak si hodte do googlu : oko tricycle

zuzka99
28. sep 2009

fíha, tak to sa ti oplatilo, supeeeeeeeeeeeeeer 🙂

jankabambulka
28. sep 2009

waau , tak sebi , gratulujem 😵 😵 😵 😵
ešte že som to nevyhrala ja 😀 , lebo by som musela kúpiť ešte jedno a zbytočne vyhodiť neplánovane peniažky 😀 😀 😀

miselin
28. sep 2009

😲 😲 😲 😲 tak tomu sa hovorí výhra 😵 😵 😵

sebastianela
28. sep 2009

Aj by som vam uljala baby. Je to fakt super trojkolka. Ziaden šmejd polczki. Pevná konštrukcia. Aj brzdu to má a ide sa s tym lahunko. Máme ju v modrom.
Proste sprostí mali konečne šťastie.

hasleerka
28. sep 2009

sebi ešte som nekukala ale pekne to opisujete ... ja to poznám, že ked sa šťastie unaví sadne aj na vola 😀 😀 😀

som sa chcela spýtať, že či dávate kvapky do nosa, ked je upchatý alebo ked idú soplíky ... ja idem Mišku trošku naparovať, bo sa mi zdá že má upchatý noštek

sebastianela
28. sep 2009

Je ale od 2-5 rokov. Rastie s detmi. Sa da zdvihnut aj sedačka aj riditka aj tyčka na tlačenie. A takisto sa to da odpojit a spravit na klasicku nezavislu trojkolku.x-)

sebastianela
28. sep 2009

Už zas do konca zivota nič nevyhráme.😢

sebastianela
28. sep 2009

Keď pôjdete okolo Lysej, tak sa môžete staviť a povoziť.😉
malemu je este velka, ale drzi sa tam ako kliešť a páči sa mu.x-)

sebastianela
28. sep 2009

Dnes polhodinu maturoval a lomcoval s tou tyčkou,čo ju chcel odtiaľ odlomiť.😅

hasleerka
28. sep 2009

no tak už sme donaparovaný, Miška to odmieta 😠

jankabambulka
28. sep 2009

hlavne si jáu v zdraví užite a nech maličkého neomrzí... a o.i. nemachruj 😀 😀 /to bol fór/

jankabambulka
28. sep 2009

chápeš slepá závisť

hasleerka
28. sep 2009

tak som to kukla, budete machrovať po Lysej 😀

ivka000
28. sep 2009

jéééééééj sebi aj ja chcem takú gratulujeme a veľa šťastných kilometrov na novej trojkolke 😉

haslerka aj ja naparujem malého ale tiež by sa mi normálne nedal ale ja to robím tak že zatvorim okná a dvere a dám riadny hrniec slanej vody na šporák a nechám to aj 20 min. vyvárať a malý sa hrá a ani nevie že sa naparuje 😀 síce tam potom máme ako v parnej saune ale stojí to za to nám to pomohlo a včera som skúšala aj tie kamilky ale tá slaná voda viac zaberá aspoň na nás 😉

ivka000
28. sep 2009

a cvičiť som nemohla zasa ísť lebo sme mali návštevu 😖 no neviem kedy sa tam dostanem piatok torty, bud. týždeň má mm zasa druhú 😠 ☹ 😠

sebastianela
28. sep 2009

Jani. Aj ja zavidim, ale Malému. Aj ja by som takú brala. Škoda,že už nebudem bábo. By sme si dali preteky a určite by som vyhrala.😀
a zase machrujem! Už som ticho.😅

jankabambulka
28. sep 2009

hehe- som rada že si pochopila , že to čo som napísala bolo zo srandy. ale faktom je , že úprimne vám gratulujem. ja som zatím nikdy nemala šťastie niečo vyhrať, hovorí sa šťastie v hre nesšťastie v láske ale u mńa ani toto na 100% nesedí 😀 sakriš, ale keď sa to šťastie raz pomýli a vykadí sa aj na mna tak to bude isto kopa jak hrom 😀

ivka000
28. sep 2009

my sme tiež nikdy nič nevyhrali ale je pravda, že ani nehrali. no ale kto nehrá nevyhrá. ale pri mojom šťastí by mi to ani nepomohlo.

ivka000
28. sep 2009

ale sme zato šťastná rodinka 😉 ( aspoň doteraz)

jankabambulka
28. sep 2009

ivka a to je hlavné 😵 😵

jankabambulka
28. sep 2009

ja fandím každej láske

ivka000
28. sep 2009

pa pa ja bežkám musím sa ísť venovať mm 😵

hasleerka
28. sep 2009

ivka my sa tak nemôžeme naparovať bo máme otvorenú kuchynu, to by sme sa asi dlho parili

bambulka ved ty máš úžasnú výhru, dobrého chlapa a krásne detičky 🙂

sebastianela
29. sep 2009

A to som si povedala,ze už nebudem nikdy nič lepiť a posielať. No, ale asi budem. Za ten lep a nožničky mi to stalo. Treba hrať!

miselin
29. sep 2009

Ja som už pár krát vyhrala, chodím na tú stránku slovenské súťaže a za posledné 2 mesiace som vyhrala:2x tenisovú raketu, parfém, balíček lybar, 2 kaše sunarka, knižku pre malú, nožíky, ... také somarinky, ale mňa to strašne teší keď vyhrám aj keby som dieru z koláča vyhrala tak som rada a hrozne rada súťažím, ale súťažím už asi 4 roky a až teraz som akosi začala vyhrávať, asi sa to šťastie už pomaly unavuje😀 😀 😀

miselin
29. sep 2009

A Mišenke a Miškovi želáme len to naj a hlavne veľa zdravíčka v tomto období 😵 😵 😵