Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
3. okt 2009

Seby aká bola noc? 😅 U nás zase na dve veci, ani poriadne neviem koľko krát pišťala, sa mi nechcelo počítať, ale asi každú pol hodinu 😠

dadulaa
3. okt 2009

Tak konečne mám ten zápis za sebou, prednášku máme až budúcu sobotu, tak som zvedavá. Ale keď si pomyslím na to učenie, tak mi je zle.. 😝 ☹ no čo už, keď som sa na to dala.
My pôjdeme do včielky asi v týždni poobede, ak bude otvorené..

miselin
3. okt 2009

Dadula no to si ja neviem predstaviť ísť znova do školy, ja som na to moc lenivá 😅 Ale aspoň máš výhodu, že už je Kubko samostatnejší, tak sa budeš mať aj kedy učiť 😉

sebastianela
3. okt 2009

Ahoj ahoj.
Tak u nas celkom dobra noc. Bol sice asi 10 krat hore,ale malo to vždy hladký priebeh. Dala som mu cecek,trochu si upil a podudkal,otocil sa na druhu stranu a spinkal daľej. No a od pol siedmej sme už čumeli na Disneyovky. Takže v poho. Teraz ho kočíkujem a snažím sa aby zaspal.

sebastianela
3. okt 2009

Vy tu všetky spíte?
Haloóóó
adryka
zuzka
ivka
jankabambulka
miselin
haslerka
dadulka
kaciatko
fialka
.....☹

sebastianela
3. okt 2009

To iba ja tu chodím? Veď napíšte čo nové. Kto je este choručký?
Sa asi venujete manželom čo? Alebo sa psychicky chystáte na Superstar?
Alebo ste sa zbláznili z tych 254€ a sa už s nikým nebavíte???😅

sebastianela
3. okt 2009

Alebo si píšete do IP, aká som krava,že si tu dopisujem sama.😕🙄

sebastianela
3. okt 2009

Tak moja mater je ta najfalosnejsia osoba na tomto svete. Je mi z nej navracanie. Uz aby sme sa prestahovali,lebo ma z nej iba kazdy den boli hlava.😠

zuzka99
3. okt 2009

sebi 😀 😀 😀

my sme boli na chalupe a púšťali šarkana a varili guláš. ešte sa hráme, malému sa nechce spať, lebo si zdriemol cestou domov.

andulka, som sa pýtala na to spanie, aby som vedela kolko také deti nechávajú spať, lebo kamoška čo tam dáva malú mi povedala, že max. 1,5 hod. Ale priznám sa, že som už nad tým uvažovala, lebo niekedy mám pocit, že si robí čo chce a potrebuje autoritu. mňa má na háku

zuzka99
3. okt 2009

a čo ti urobila?

My čakáme každým dňom bratrančeka, dnes mala segra termín, tak sme mali na chalupe šampáňo nachystané, potom sme našli od švagra zmeškané hovory, tak naši že isto sa už narodil a nakoniec nič ešte a oni sedeli v kaviarni na kávičke a my celá rodina mimo, že segra rodí 🙂

tak zajtra ideme ku svokrovcom na obed, aspoň nemusím variť

sebastianela
3. okt 2009

Ona sa vie tak pretvarovat a hrat divadielka. A potom to hra na dve strany a proste radsej nic, lebo ma zase zacina bolet ta hlava.😠
byvat s rodicmi alebo so svokrovcami je fakt na p...!😎

zuzka99
3. okt 2009

to hej, ale vačšinou to je u svokrovcov takto

zuzka99
3. okt 2009

a chystáte sa sťahovať od vašich? na lysú, či spať do PU?

zuzka99
3. okt 2009

inak do Včielky v pondelok prídeme, asi autobusom, auto si berie chlap do práce

zuzka99
3. okt 2009

ivka vám zmenili hudobku na pondelok? ešte jedna kamoška by chcela začať do vašej skupiny,museli ste si kupovať nejakú knižku a CD?

zuzka99
3. okt 2009

no čo teraz si dopisujem ja sama, všetci asi uspávajú 😉

sebastianela
3. okt 2009

Furt sa do vsetkeho montuje. Cely den mi vravi co mam robit a ked to nespravim, tak tu zacne vyhukovat ako zmyslov zbavena.
Ja ju kaslem. Uz aby sme vypadli. Aj maly sa jej boji,ked hulaka ako furia. Ja dodnes dakujem bohu,ze som nezdedila jej IQ. To zdedil brat. Je fakt primitivna stereotypka urazliva zurivica.

sebastianela
3. okt 2009

Hej. Už mame ako taky plan, ale nechcem to zakriknut. Az ked budem mat kluce,tak potom poviem.
Nechcem aby sa o tom dozvedela aj ona. Zase by tu robila peklo.
Tolko ludi tu chodi smirovat,ze az.😠

zuzka99
3. okt 2009

číta to asi veľa ľudí, ale nechápem či si nájdu čas a idú potom bonzovať?

sebastianela
3. okt 2009

Ja si dávam pozor,čo môžem dať do éteru. By si sa čudovala,ale pri každom jednom slove. 😵

sebastianela
3. okt 2009

Aj teba na 100% niekto šmíruje,len o tom nevieš.😔
ale sme slávne Zuzi, ved to ani nový čas nemá toľko čitateľov.😀

jankabambulka
3. okt 2009

ahojte som tu na skok. chlap bez slova prišiel vo štvrtok neskoro v noci. skoro som na riť spadla.
inak aj ja už som sa presvedčila, že sem chodí kvantum ľudí a prispieva len mizivé % 😖

ivka000
3. okt 2009

ahojte to ste toho popísali my máme novinku Kubko má prvú sesternicu dnes ráno sa narodila 😉
a pred chvýľou sme sa vrátili s guláš-partie tak bolo super, ale zajtra ideme s mm na autosalón do Nitry tak bude zábava 😖 no ale čo by sme pre neho nespravili 🙂

Misel ja by som tiež tak nejako chcela ísť do tej Včielky a Zuzka ak budem mať auto tak by som ťa mohla zobrať zajtra uvidím

ivka000
3. okt 2009

a to koľko ludí si to číta ani nehovorím, to máte pravdu 😒

sebastianela
3. okt 2009

Janka,ešte,že si tych frajerov zo skriňe v stredu vysťahovala.😀
to nemyslíte vážne, že nas aj niekto číta.
Asi iba takí,čo to majú doma super a nemajú o čom písať.
Je to na sebazamyslenie. Ja ich volám Masturbáci. Ako fakt sory za výraz,ale ony sa fakt nad tymi príspevkami robia.😅

sebastianela
3. okt 2009

Ivka,super! Sa zahladíš do tej malinkej a budeš aj ty chcieť.
Som si myslela,že sa tam tešiš na tie autá. Ó bože. Dobre, že neni stary doma. Ešte by tam chcel ísť pozrieť a zas by sa mu nezavrela tyzden huba o autách.😅

miselin
3. okt 2009

Seby 😀 😀 😀 😀 😀

miselin
3. okt 2009

Zuzi ja som Katku teraz podvečer videla, aj som si hneď pomyslela čo ešte nerodí, ale šak hádam to už bude každú chvíľu 😉

sebastianela
3. okt 2009

Pôrod fúúúj. 😝

sebastianela
3. okt 2009

Keď si spomeniem na ten pôrodný stôl a tie držiaky na nohy v PB, tak mi chlpy stoja. A tá technika z roku 1945, tak akože hrôza.☹