Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

jana30
28. dec 2008

ahojte, tak my sme boli dneska lyžovať, vymrzli sme super, Maťko sa boboval a Katka lyžovala, boli sme na Kohútke - bolo super, len kopec ľudí, málo kde ´je sneh tak ľudia z celého okolia sa zliezajú na jednom kopci, ale Katka dneska prvý krát sama lyžovala na vleku, takú radosť mi spravila - konečne ju to začína lákať - tak už budem mať ským chodiť lyžovať /muž nelyžuje - má choré koleno/
Mishelin díky za pochvalu foto ale už sa horšie teraz fotí, kým stlačím foťák tak už mi zachytí len nohu alebo ucho, Maťko takým tempom švtornožkuje , najlepšie sa fotí vo vani, tam nemá kde ujsť,
Baby dúfam že napadne sneh aj u nás aspoň trošku aby sa mohli deti vyblázniť aspoň cez tie prázdniny, lebo toto je oničom takéto vysedávanie doma ☹

miselin
28. dec 2008

Ja by som zase bola najradšej keby hneď 2.1.2009 bolo 30stupňov, ja teda zimu nemusím 😝
Zuzi ako dopadli oslavy?
Ak ma zajtra napadne keď budem vonku tak mrknem kedy otvárajú včielku v januári ja tam už musím súrne začať chodiť, lebo Domča je upišťaná pri cudzích ☹
Kačiatko čo je s tebou? Čo ťa Santa uniesol?
A užaj všetci fotky zo Štedrého dňa!!!!!!!!!

zuzka99
29. dec 2008

ahojte, oslava dopadla super, fotečky dodáme. Kaciatko má vypadnutý internet, nemože sem prísť, včera volala. My už chodíme, dnes chceme ísť na výlet a zajtra druhé kolo osláv 🙂 Už nech je bežný deň, najskor vianoce, potom narodky, Silvester... 🙂 musím ísť k malému, zatim, pa

miselin
29. dec 2008

Čauko Slávko je šikula keď už bežká 😀 Domča je teraz od včera zase ako med takže za tým zase niečo bude 😀 Ale aj tak dobre aspoň sa už stihnem psychicky pripraviť na ďalšie kolo, lebo jak som spomínala, že jej idú šieste zuby, tak sa jej ešte stále neprerezali a už kôli tomu piští dva týždne, no kým jej narastú všetky tak sa asi dostanem do blázinca 😀 Začala sa stavať ale ešte sa sama nepostavý musím ju ja aklebo sa stavia keď ju držím na rukách a sedím vtedy sa postaví, ale štvornožkovať ani pánovi 😒 Na tú Včielku som sa nedívala, lebo sme boli na návšteve a keď bola taká dobrá tak sme sa zdržali ale zajtra to omrknem. Zuzi budeš od januára chodiť aj ty? Sa už teším na fotky z oslavy 😵

kaciatko68
29. dec 2008

No tak konečne nám ide internet. Už som bola z toho na prášky 🙂. Zatiaľ som stihla pridať nejaké foto - kuk http://picasaweb.google.com/kaciatko69.

kaciatko68
29. dec 2008

Ten odkaz nefunguje, tak ešte raz http://picasaweb.google.com/kaciatko69/LinduKa#

jana30
30. dec 2008

Ahojte, Kaciatko krásne fotečky a máte krásne ozdobené stromceky obidva čo sú na vašich fotkách, veľmi sa mi to páči, malá je zlatučká - určite z nej bude speváčka, našu Katku to tiež veľmi bavilo hrať na klavíri a spievať do mikrofónu a teraz chodí tancovať aj spievať, a stále ju to baví, 😀

zuzka99
30. dec 2008

joj, aké máte všetky krásne fotečky 😉 my od stromčeka nemáme žiadne, foťák skončil a tak sme len kamerovali, ale dodatočne urobíme aj pri stromčeku. Zatial máme len z večere. Keď ja som na toto taká lenivá, upravovať tie fotky a tak. Dnes máme ďalšie kolo osláv, prídu Slávkovi krstní rodičia so sesterničkou, ona je tak stará ako on, a ešte jedna kamoška, mali prísť ešte kamaráti (Sadovci) ale majú chorú Soničku. Každý može inokedy tak sa to tak vlečie. Ale už mám pochystané, malý spí, tak asi urobím tie fotky 🙂

miselin
30. dec 2008

Jééj Kačiatko pekné fotky, Linduška je už riadna kočka a ako už pekne stojí za chvíľu už bude veru aj bežkať. A ten domček čo sa do neho vkladá dostala aj Domča ale zatiaľ žiadny záujem, zatiaľ sa nehrá zo žiadnou hračkou čo dostala, iba čo som jej po Vianociach nakúpila ešte hračky do vody tak z nich je hotová šak mi za chvíľu aj z vane vyskočí 😀 Dnes začala ako keby štvornožkovať do zadu do predu to ešte nevie ale to len tak pomaličky, nie ako Slávko, ale piští pri tom ako najatá neviem prečo bačí aj pri tom 😒

miselin
30. dec 2008

Ozaj mám dva kupóny do DM drogerie na Hami mliečko 2 alebo 3 alebo Hami banán je to zľava na 40sk z ceny tak ak niekto chcete tak donesiem do Včielky

kkaattkkaa
30. dec 2008

Miselin, Dominika sa nema kam ponahlat so vstavanim a chodenim-nachodi sa cely zivot!
Matusko sice zacal chodit ako 9 mesacny, ale co z toho, ked este donedavna padal a nosit sa necha doteraz. Kazde babo ma svoje tempo a netreba im to urychlovat pavukmi ci choditkami, ci nasimi rukami.

Vianoce (minulorocne):
http://matusko.xf.cz/prvyRok.html
tento rok nastal suboj s bratrankom o auticka - tak sme riesili ten a nie fotak.

kkaattkkaa
30. dec 2008

Apropo-Vianoce su paradoxne v Januari-a sorry za format-stranka sa este dobudovava.

zuzka99
31. dec 2008

ahojte, miselin moja svagrina pije HAmi, teda jej dcéra, zajtra sa spýtam či ich chce. ja mám zase 2 kupóny na vlhčené obrúsky, ale také aj s tou plastovou dózou a tú nepotrebujem, tak ak by si chcela tak vymením. 🙂 neboj Domča sa naučí a prestane raz aj pišťať.
My sme dnes boli na Kohútke, ma Janka navnadila, ale sme sa dostali len po Čertov. Išli sme mojim autom, lebo mu ž mení ŠPZ a ešte nemá novú ani starú, a už v dedine nám prešmykovalo tak sme hore ani neliezli. Chceli sme ísť niekam na obed, obehli sme všetky reštiky od Čertova po Bystricu a všetko zatvorené, asi kvoli zábavám alebo Euru. ☹ tak sme naštvaní došli domov a najedli sa doma a teraz budeme Silvestrovať pekne doma. A vy ako? Ste doma s detmi _?

kaciatko68
31. dec 2008

Ahojte.
My silvestrujeme doma. Ešte sme chceli, aby prišli moji známi, ktorí už majú veľké deti - také ako Janka, ale jedni nechcú nechať zasa syna samého doma a sem sa mu nechce a druhým sa nechce vôbec nikde ☹ .
Tak budeme silvestrovať sami. A okrem prechádzky a nákupu sme dnes neboli nikde.
Teda sami - na večeru sme u našich na poschodí a potom, keď pôjde malá spať už budeme dole u nás.
Do Žiliny pôjdeme asi až 2. januára.
Zuzka, pridaj nejaké foto z oslavy nech mám inšpiráciu 🙂 .
Prajem všetkým krásneho veselého Silvestra a šťastný nový rok 2009 - hlavne veľa zdravia nám a deťúrencom.
Ďakujem za pochvalu fotočiek.
Ozaj Zuyka, máš už tie profi foto ? Ak áno, pridaj aj pár tých.

zuzka99
31. dec 2008

Ahoj, foto pridám, ešte musíme stiahnuť zo včera z oslavy. Profi foto máme, len ich nemáme ešte na CD lebo pred Vianocami vo fotolabe nestíhali nám to dať, tak až po novom roku. Mám ich zatial normálne. To napálenie na CD stojí 380 Sk si predstavte. A vyvolanie jednej fotky 70 Sk.
Nás tiež volala sesterka do Čiech, ale sme nechceli s malým, ja som hrozná, sa s ním bojim takto chodiť spať niekam inam. Ja by som ani nemala tam z toho Silvestra nič, kým by som ho uspala večer, potom by som sa bála odísť kdesi z izby, že sa zobudí a v tom silvestrovskom hluku ho nebudem počuť ☹ tak radšej ostaneme doma a nejak to oslávime sami. Minulý silvester mi prvýkrát doniesli na izbu malého pred polnocou, sestričky chceli osláviť a pripiť si, tak všetky detičky rozniesli maminám na hodinu na izby, mojho aj odpojili od infúzie vtedy a už mohol byť pri mne 🙂 tak chcem byť s ním aj teraz, taká symbolika a bolo by mi aj smutno za ním, keby som ho dala napr. k našim a išla sa zabávať

kkaattkkaa
31. dec 2008

Tak mi sme sa dnes boli posankovat v Besnom, na konci mi sice presmykovalo ale dosli sme. Ja som vsak mala des v ociach, mam totizto paniku z toho, ze ma zacne smykat dole z kopca dozadu a nebudem sa moct vyhrabat. A ako bonus manzel vyhlasil, ze vystupuje este pred koncom-vraj aby nespadol do potoka s nami.
Inak u nas sa neoslavuje... manzel napriklad viac oslavuje zimny slnovrat nez Silvestra. A na vecer bez Matuska si este nejaky ten rocik asi pockame.

jankabambulka
31. dec 2008

Nový rok je pred dverami, smiech a radosť mezi nami. Zaželajme si v NOVOM ROKU, dobrých ľúdí vždy po boku.
Zdravia, lásky plný dom a spokojný život v ňom.

Praje Janka s rodinou /začínajúcou sa futbalovou jedenástkou :D

miselin
1. jan 2009

Prajem všetký šťastný Nový rok nech je ešte lepší ako ten minulý a plný radosti z našich malých ratolestí 😵
Mi sme oslavovali doma prišiel švagor s frajerkou tak sme len tak posedávali lebo ja by som tiež bez malej nikde nešla. Domča bola včera ako med sa celý deň len usmievala a 23:50 sa zobudila a dívali sme sa s ňou nakoniec z okna aj na ohňostroj a bola z toho hotová som ju ledva držala čo tak vyskakovala zakaždým keď vybuchol ohňostroj až tak híkala sme sa na nej dosmiali a zaspala až o pol jednej.

jana30
1. jan 2009

ahojte, aj my prajeme všetko dobré do Nového roku 2009, hlavne kopu zdravíčka všetkým, more šťastíčka a tiež k tomu nejaké to euro 🙂
My sme silvestra oslávili doma so sestrou / je tu z Anglicka/ doobeda sme boli u druhej sestry niečo poopekať a decká sa vybláznili na dvore, lopatovali sa na snehovom poprašku, a večer sme sedeli doma a kukali telku, decká unavené z lopatovačky zaspali asi o 23,00 a ani zobudiť na ohňostroj sa nedali, Bála som sa že sa Maťko zobudí o pol noci ale v pohode ten rámus prespal, takže všetko v pohode, tak ešte raz vsetko len to dobré nech Vás stretáva tento rok 🙂 😀 🙂

miselin
1. jan 2009

Janka Maťko má nádherné očká 😵 Sa už vie teda aj bobovať čo? 😲

jana30
2. jan 2009

no bobovať, sedí tam ako prikovaný, ale keď zistil že sa dá sneh aj chytať, tak začal z nich vylietať, tak sme ho potom radšej dali do kočíka aby sa zohrial vo fusačiku, lebo on keď sa nehýbe tak mu hneď zima ostane, ale inak si to tam užíval, a tešil sa že sa niečo okolo deje, aj to že sa tam ľudia lyžovali a on na nich pozeral , jemu stačí že sa naokolo niečo deje a on vydrží sledovať aj hodinku 🙂

miselin
2. jan 2009

No tak to máš super, že keď ho niečo zaujme tak sa díva aj hodinu, mi našu Dominiku musíme stále zabávať lebo ju všetko baví maximálne 10 minút 😀 Tak ju len striedame z jednej stoličky do vibračného kresla, od tiaľ zase zachvíľu do pavúkov potom chvíľu na rukách potom zase na hraciu deku potom zase na gauč a ešte aj do kresla za počítač potom zase na ruky no a potom od začiatku 😀

majka.sibka
2. jan 2009

ahojte krasne dni v novom roku vsetkym a vela zdravicka, radosti z malickosti a vnimanie nevsednych vsednosti... 😀

miselin
2. jan 2009

Aj tebe Majka a pridaj nové fotečky 😉

miselin
2. jan 2009

Zuzi aj ty už sem daj tie fotky sa už neviem dočkať šak nič iné nerobím, len klikám furt na tvoj album už jak nejaký úchylák 😖

zuzka99
2. jan 2009

miselin, tak už som pridala zopár fotečiek, je to v albume - Slávko - naše slniečko. Ešte som asi nepopriala, tak to naprávam. Všetko dobré v novom roku, kopu zdravia a radosti z detičiek...
Nechcete zajtra niekto s nami na sánkovačku?

miselin
2. jan 2009

Zuzi krásne fotky, Slávko je veľmi zlatučký sa neviem dočkať až bude mať Domka narodky.Ja by som išla ale akurát tak bez Dominiky, lebo ju to vonku nebaví maximálne tak trištvrte hodiny a domov lebo strašný rev. Má teraz trošku zvýšenú teplotu a v noci mala zase kolikový záchvat takže to už budú asi naozaj tie zúbky, teda aspoň dúfam.Konečne sa začína túliť takže som v siedmom nebi a konečne ju môžem poriadne vystískať a vybočkávať a bez revu 😵 😵 😵 Lebo ona bola taká, že som ju ani k sebe otočenú nemohla mať 😒 tak som teraz v siedmom nebi.

zuzka99
2. jan 2009

miselin, ešte ma napadlo, volala mi švagriná, vraj by s tebou vymenila tie kupóny do DM, ona má tiež nejaké čo zase ona nepotrebuje. Vy ste pri ktorom mlieku skončili? Viem, že si menila viacero druhov. Spomínala, že má Bebu a neviem čo ešte. Ja mám akorát tie vlhčené obrúsky, tak tie možem posunúť ďalej kto chcete.
S tou sánkovačkou som myslela, že niekam tak na celý deň urobiť taký výletik, aj posánkovať, niečo pojesť, deti pospať a tak. Ale asi tiež pojdeme len niekam tu pri baráku.
už sa teším do Včielky. Ma mrzí, že malá zase vymýšla, veď snáď ju to raz prejde, aspoň že už mojkať sa chce. Vidíš, to je jeden z pokrokov 🙂 Slávko ten by sa zase len mojkal, furt nás bozkáva, už keď ide oproti mne, otvorené ústa a jazyk vonku, viem čo bude nasledovať. To sú jeho pusinky, vyoblizuje mi celú tvár, ešte aj vlasy mám mokré 🙂 No on sa tak mazná aj s plyšákmi, keď ich potom upratujem sú úplne premočené, keď sa s nimi dohrá.
A ešte sme rozmýšlali o nejakej letnej dovolenke, asi do Chorvátska, niekam na sever, na Istriu, len asi by bolo dobré si niečo už zajednať, kvli malému, nech to má trochu komfort, Aspoň kupelka a WC na izbe a tak. Vy sa chystáte niekam, či ešte ste nerozmýšlali? Ja by som rada išla aj s nejakou rodinkou čo majú dieťa, aby sa prípadne prebavili v bazéniku, my posedeli a tak. a večer ked budeme na izbe aby aspoň chlapi mohli na pivko 🙂

kaciatko68
2. jan 2009

Zuzi, pekné fotočky. Aj ja sa teším už na narodky, ale ešte poriadne neviem, čo povymýšľam. Ale určite to niečo bude 🙂 .
My sme boli dnes v Žiline a bola to hrúza. Mali sme ísť ku svokrovcom a ku známym. Ku známym sme sa nedostali, lebo im prišla sestra so 4 deťmi. malá zasa ako opäť na návšteve nespala vtedy, kedy má. Od svokrovcov sme išli k mužovmu bratovi, zasa nám zaspala po ceste až o 15.00 hod - to už bola úplne hotová od rána - aj keď som ju doslova stále budila, menila polohu - chcela som, aby zaspala až na mieste. Našťastie sa nezobudila, ale spala len hodinku, tak zas bola mrzutá, potom zaspala po ceste zo Žiliny a teraz tu ešte behá.
Zuzi, tie foto sú nejaké drahé - to stojí jedna 70 Sk,- ? No a nehovoriac o napálení.
My uvažujeme tiež o dovolenke v Chorvátsku, ale uvažovali sme tak asi o strede Chorvátska. A tiež by sme radi išli s niekým, kto má malé dieťa, aj keď s nami pôjdu asi aj svokrovci.
Len asi ohľadom finančnej krízy nebudeme zajednávať toľko dopredu. Ale mohli by sme sa dohodnúť. Keď sa budú mať deti s kým hrať, isto to bude lepšie 🙂 a pre nás tiež.

zuzka99
2. jan 2009

kaciatko veď práve, my chceme ísť, len sa bojíme zajednať dopredu, lebo nevieme ako bude po finančnej stránke, ale zase sa neviem v lete či niečo zoženieme. U nás je to presne tak, akonáhle niekam ideme, on sa vyspí cestou spať večer v aute a potom zaspáva o 23,00. Dnes sme neboli nikde, mal klasický režim a od 20,45 chrní. Človek by povedal, že ked mu vymyslíme výlet a neviem čo ešte, že ho to uťahá a bude večer pekne hajinkať a ono to presne naopak. Najlepšie asi doma, a len na prechádzku do mesta, nikam autom.
tie foto tak stoja, asi že to je to aranžovanie a potom upravovanie...