Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

jankabambulka
14. feb 2009

my na nesolené chrumky chodíme do dreváku na rozkvete. inde som ich doteraz nevidela. baby, náš miško má opäť po necelých dvoch týždňoch teploty cez 39 pravdupovediac začal ichmať od polnoci a to 39,5 a viac už po zrazení a akonečne až doobeda to kleslo na 39,3. od novembraich máme každé dva týždne niekedy skôr a dve tri dni niekdy ao dva tri dni neskôr ale sú cca v pravidelnom intervale. A NIČ S NAMI NEROBIA!!!
inak keby sme snažilkám povedali, nech sa pripoja k tejto téme, načo budú zbytočne dve témy a pritom rovnaké z jedného mesta 😉

miselin
14. feb 2009

Janka teraz to máš v pase úplne super, všetky tvoje deti majú 10 😀

miselin
14. feb 2009

Janka a to mu neurobili ani žiadne vyšetrenia alebo čo. A ku ktorej doktorke chodíš?

miselin
14. feb 2009

Haló čo takto podopĺňať nové fotky? 😉

zuzka99
14. feb 2009

ja som si to tiež všimla minule, keď tam bolo uplne 10, 10,10. Janka a brali mu moč? Ja som malému sama zobrala doma moč a normálne som ho odniesla bez neho na pohotovosť, nech mu ho vyšetria. Na biochémii sú myslím stále, a bála som sa či nemá zápal moč. ciest, keď nemal iné príznaky, len horúčky. Aj keď mi povedala doki, že má hrdielko, som sa bála a pre istotu.
Ja som tiež chcela tým snažilkám povedať, ale keď sa založili nové, tak asi to nechcú pliesť 😉

jankabambulka
14. feb 2009

nie nerobili, dokonca som žiadala aby urobili vyšetrenie moču a ani to,a to sme si chceli aj zaplatiť, vraj načo , veď chodí na nefrol´giu na sono , hovorím sono je niečo iné ako rozbor....
chodím ku karásovej ale rozmýšľame teraz nad neviem si spomenúť ako sa volá ale je vnašom vchode a je oproti balaburovej, boli sme tak keď tu nebola naša a tá chcela porobiť vyšetrenia ale hovorí, že keď pôjdeme na kontrolu ku našej nám to spraví a enurobili nič

jankabambulka
14. feb 2009

pridám nejaké foto ale teraz sa mi neche-ale niekedy si urobím čas

zuzka99
14. feb 2009

to sú na Rozkvete? A kde tam sú pediatri? Normálne v bytovke niekde?

Aj ja sa chystám pridať foto, ked mi ich niekto stiahne s foťáku 🙂

jankabambulka
14. feb 2009

hneď ako sú prvé baráky. my ich máme v bytovke

dadulaa
14. feb 2009

Janka, myslela si Dr. Čičkovú? Ak áno, my chodíme k nej a som s ňou spokojná, vždy porobí rôzne vyšetrenia, ani ich nemusím pýtať. 🙂 Karasová nič moc, počula som na ňu sťažnosti 😒

miselin
14. feb 2009

Ja chodím tiež ku Karasovej a práve preto som k nej išla lebo som zase počula samé pozitíva, no aspoň vidno, že 100 ľudí 100chutí 😒 Ale trvaj na tom nech mu urobí ten rozbor, ja neviem čo sú to dnes za doktori všetko začnú riešiť až keď je už pomaly neskoro, mňa to tak strašne vytáča a zvlášť keď sa jedná o deti

kaciatko68
14. feb 2009

Uf, my našťastie zatiaľ nemáme žiadne teploty. Bola by som z toho úplne na prášky, keby mala malá každú chvíľu teplotu. Ale Janka, ak doki neporobí nejaké vyšetrenia, tak choď radšej k inej doktorke, aby ste niečo nezanedbali. Teraz je to s tými doktormi hrozné ☹ , najlepšie, keď človeku nič nie je a nemusí tam ani chodiť a ničoho sa dožadovať.

kaciatko68
14. feb 2009

Zuzka, ako je malému, dúfam že už lepšie.
Kuk nejaké nové foto : http://picasaweb.google.com/kaciatko69/Linduska...

kaciatko68
14. feb 2009

Ozaj, v čom vám chodia detičky doma? Ja som kúpila pre istotu sandálky s pevnou pätou z Protetiky, ale nie tie zdravotné. Inak majú celkom pekné vzory topánočiek na jar a leto 2009 - kuk : http://www.protetika.sk/katalogy/djo.html

kaciatko68
14. feb 2009

Katka, Matúškovi prajem skoré uzdravenie.

zuzka99
15. feb 2009

Slávko chodí v papučkách, ale teraz má na šnurovanie a nikdy viacej, stále sa to rozvazuje a beháme za ním zavezujeme asi 1000X za deň. teraz má ešte jedny na zipsy po bokoch, tie sú dobré a akorát sa chystám kúpiť jedny otvorené, lebo má spotenú nožičku v tých zatvorených. Ale kúpim normálne v obuvi, aby mali krojenú klenbu.
Malému teploty ustúpili, aj výsyp mizne, tak ešte doberieme lieky a snáď už bude dobre. Škoda, že KAtka nemá čas prísť poinformovať ako to zvládajú, dúfam, že sa to už nebude opakovať.

miselin
15. feb 2009

Kačiatko linduška je zlatučká 😵 Ako ste na tom s tou autosedačkou? Dúfam, že už čoskoro dojdete do Včielky sa ukázať 😉 Moja behá zatiaľ len v hrubých ponožkách, lebo je jej všetko veľké, ale dnes idem do Tesca a som tam videla minule také topánočky a boli aj od 9-12 tak by jej mohli byť dobré, lebo tie klasické papučky čo má sú jej ešte stále skoro o 3cm väčšie tak ich má zatiaľ len na ohrýzanie a keď do nich dorastie tak už budú dávno zjedené aj zo šnúrkami 😖 Teraz sa skoro nikde nedajú zohnať také tie kbiele komunistické capačky čo sme mali aj mi keď sme boli malí ak niekto viete kde ich majú tak mi dajte vedieť, lebo malá by stále len v pavúkoch behala tak nech si tie noženy hneď nezoderie

hasleerka
15. feb 2009

zuzka, moje obidve mali teploty a zapálené hrdlo ... pri staršej sme išli k dr. lebo jej neprechádzali teploty, vtedy nás hned posielala na lôžkové a s Miškou sme išli na pohotovosť, zrovna tiež bola naša dr. , boli sme na krčnom, tá nás chcela poslať domov, ale naša nás radšej poslala na lôžkové, aby sa doma nezadusila

kaciatko68
15. feb 2009

Tie biele som videla niekde v obuvi na štvorcovom námestí v Žiline. My sme mali také prúžkované capačky : http://www.g-mini.cz/cs/product/capacky-letni-793/ - boli veľmi dobré a potom už celé topánočky. No a teraz keď chodí som kúpila na doma protetické sandálky,aj keď sú teda dosť drahé.

hasleerka
15. feb 2009

kaciatko a majú tam už aj všetky topky vyložené, nevieš ako idú ceny?

hasleerka
15. feb 2009

moje obidve tiež na začiatku behali v tých bielych koženych topánočkach, ale ani za svet si nespomeniem kde som ich kupovala,(bolo to pred rokom a pamäť dáko zlyháva 😀 ), len viem že boli v akcii za 250,-sk

hasleerka
15. feb 2009

zuzka veru som kúpila, mali v akcii bábiku baby born, má ju aj staršia Zuzka a menšia Miška jej ju chce stále brať, tak nech si počká do vianoc ... my to doma máme ako v dráčiku 😀

hasleerka
15. feb 2009

čo dobré varíte na nedelný obed?

kaciatko68
15. feb 2009

Teraz neviem, kde myslíš, ale v protetike dostali v piatok tovar a mali dostat aj niečo z jarnej kolekcie - pôjdem sa tam pozrieť. Tie sandálky stáli 18 euro.

kaciatko68
15. feb 2009

Inak hračky budem kupovať aj ja skôr, pretože potom v dráčiku nič nie je, keď niečo konkrétne chcem.
Ja som varila včera večer - br. mäso nakrájané na kocky s paradajkou a paprikou, tarhoňu a kur. polievku. Muž ide dnes robiť prípojku na nový el. pl. sporák, tak dnes bude mimo provoz.

zuzka99
15. feb 2009

ja varím paradajkovú polievku a cestoviny s tuniakovou omáčkou, všetko tak aby mohol malý jesť s nami, nech nevarím dvojmo. Ale ešte má malý urobené kuracie s brokolicou, keby mu nechutil tuniak.

miselin
15. feb 2009

Ja nevarím nič lebo každú nedeľu chodíme k našim na obed, tak aspoň mám v nedeľu a pondelok pokoj od varenia lebo nás vždy aj nabalia 😀

zuzka99
15. feb 2009

aj my zvykneme chodiť v nedeľu k našim, ale tento víkend sú na návšteve v BA, tak sme doma a s malým aj tak nemožeme nikam. A boli ste niekde na Valentína?
Baby a neviete či možu deti paradajkový pretlak? Lebo doteraz som mu dávala len varené paradajky, z nich som robila aj polievky aj omáčky, ale je to chuťovo lepšie keď tam dám aj pretlak.

Malý je strašne ospalý, berie Fenistil kvapky, včera skoro celý deň prespal, ráno vstal o 8,00 a o 9,00 išiel spať a spal do 13,00 - a to som ho zobudila ja, aby aspoň čosi zjedol, potom išiel zase spať o 16,00 asi do 17,30 a o 20,30 zaspal znova až do rána. A teraz už ide znova 🙂 Ale vraj to tie kvapky tak utlmujú, keby sa dali niekedy dať len tak 🙂

hasleerka
15. feb 2009

miselin, závidim, 😀 ja nemám kam chodiť na obed, moja mama býva s nami ... ale zase niekedy navarí ona, ked sa mne nechce

kaciatko hej myslela som v protetike, daj potom vedieť, čo majú vyložené z toho letáku ... na sandálky sa tam aj ja chystám pre obidve, zas nachystať hrču peňazí ☹

dadulaa
15. feb 2009

Ja varím hovädziu polievku a zapekané bravčové rezníky obalené v strúhanke a vajci,osmahnuté zprudka na oleji, s omáčkou a zem.kašou. Túto mňamku máme strašne radi. Dá sa to robiť aj z kuraciny. 😉 Sem-tam ideme aj my na nedeľnajší obed k našim.
Zuzka, my sme boli včera na Valentína akurát na pizzu v Trenčane, tam robia podľa mňa najlepšiu, mňam.
Inak v tej protetike kupujem aj ja malému často topánky, naposledy sme mu tam kúpili nedávno čižmičky vyteplené s kožušinkou. 😉