Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

kkaattkkaa
19. feb 2009

Matusko je Ok, aj ked na kontrolu mame ist az ked "uznam za vhodne"-co teraz v case bacilov neuznavam, ale medzi ludi este nechodime,
staci nam sankovanie na kopci. Dnes dokonca chcel, aby som si vliezla do fusaku, ze ma bude tlacit hore kopcom... Inak mozete sa pridat-aj tam sme tam kazdy den sami.

Zuzka, a co si citala v Dietati ? Ja ho uz nekupujem, tak neviem. Pisala som vela krat, kvoli luxacii klbikov, kvoli refluxu, naposledy ma zaujimalo, odkedy deti mozu kozie mlieko a syr, lebo lekarka mi nevedela s istotou odpovedat...tak patram. (Manzel bol vasnivym chovatelom koz, pokial sa nenarodil Matusko)

Fialka, chodila som do skoly nad tebou, mala som dvoch spoluziakov,no vacsinu casu som travila na plavarni a v lodenici, lebo o zmysle toho, co sme tam robili som si myslela svoje. Potrebovala som len ten titul - aby som mohla ist ucit. Minimum som si robila tiez tam, ale prednasky boli po celej Ba. Inak tu je najblizsie v Ziline, myslim ze 4 semestralne. Zatial neucim, (len doucujem-nemas zaujem?

😀 matematicka analyza a spol.... 😀 )

zuzka99
19. feb 2009

v nedeľu ideme na fašiangy, a miselin pozor, moja segra sa v sobotu sťahuje ku Jankovi. Som zvedavá kedy bude spať.
To mi pripomenulo kamošku, ktorá išla do Holandska za frajerom a kúpila si na Slovensku v IKEA tyč na koreničky do kuchyne nad linku. No tak si ju odviezla tam a sa rozišli, naštvala sa a tyč odmontovala a odišla s ňou na SR. Potom sa dali dokopy a zasa s tyčou cestovala do Holandska, potom zase s tyčou na Slovensko a už niekolkokrát dokola. Ani neviem kolkokrát ju už odmontovala a zase primontovala ☹ A najhoršie že sa s ńou trmácala vždy 2 dni v autobuse. 😀

zuzka99
19. feb 2009

ano Katka to kozie mlieko a syr je ono. Ak to už nekupuješ ti to dám, alebo zajtra napíšem čo ti odpovedali 😀

kaciatko68
19. feb 2009

To bolo dobré, ako behala s tou tyčkou. Ešte že toho nemala viac ... 😀

zuzka99
20. feb 2009

neprídete niekto ku mne na kávu? vonku je hnusne, asi budeme celý deň doma

miselin
20. feb 2009

Dadula boli sme vonku,ale boli sme na lúke pri včielke, lebo tam svietilo slnko a nefúkalo tam, kočík sme odparkovali a zo staroušom sme debatili 😀 Aj som kukala či tam nemá Zuzka auto a nedebatí, ale nemala. Bola som aj vo Včielke pre tie papiere na dane sa skúsi muž ešte opýtať či mu to urobia.
Inak u nás zse po starom už od 5:45 sme hore no a od 6:05 sa piští až do teraz. Piští 10 minút potom sa 5 minút akože hrá no a potom zase piští, ale aspoň včera mi dala vydýchnuť

miselin
20. feb 2009

Zuzi ja že sa ide v sobotu vydávať 😀 😀 😀 A to som aj ja prvého pol roka stále odchádzala ale vždy som sa len pobalila a potom vybalila 😀 😀 😀 Ale ja som mala len 20 takže som bola ešte v takej polo puberte 😀 😀

miselin
20. feb 2009

Hašlerka nemáš ty náhodou brata Joža čo býva na Mojzeske a má 2 deti?

kaciatko68
20. feb 2009

My by sme aj prišli, autosedačku síce mám, ale mužíček ju ešte nenamontoval 😠, takže sa mi zasa nedá. Ale nemáme odhrnutú cestu, tak ju možno zoberiem na sánky ...

dadulaa
20. feb 2009

Baby, tak si predstavte, že sa chystáme k dokine. ☹ Malému sa v noci zle dýchalo, čo má chytenú tú trubicu, že ho bolí hrdielko, no teplotu zatiaľ nemá. Ale idem aj tak, nech ho pozrie, lebo ide víkend.. 😒 Som to včera zakríkla, že sa drží, no čo už...

miselin
20. feb 2009

Dadula ☹ nech sa rýchlo vyzdravie 😉 Ja tiež vždy keď Domču pochválim, tak sa to otočí proti mne 😒

miselin
20. feb 2009

Dadula včera som videla na tv považí aj záznam z toho karnevalu, ale už koniec tak sa skúsim pozrieť aj dnes

dadulaa
20. feb 2009

Miselin, pozri to a potom mi povieš, či som bola v zábere, ale dúfam, že nie. Ideme k tej dokine, potom sa ozvem.. 😉

zuzka99
20. feb 2009

dadi, tak daj vedieť ako ste dopadli. A čo mu tam píská ked dýcha, alebo tak chrapčí?

fialllka
20. feb 2009

AHOJTE MAMINKY

u nas na ulici svadba a vcera sme mali so svadobnych kolacov ....... aj tu snezi 😖

fialllka
20. feb 2009

dadu, nech maly je rychlo ok 😉 oprava: zo svadobnych kolacov ... motana som 😖

hasleerka
20. feb 2009

ahojte, my sme sa práve vrátili s nemocky, no bola sranda, lebo sme sa prehnali ... vraj sme mali prísť v utorok, no čo aspoň sa zuzka uliala zo školy

no miselin, aký je ten svet malý, odkiaľ poznáš môjho bráška?

linduška, blahoželáme k prvým kročikom, aby boli stále úspešné .

zuzi, veru sedačku nemám, takže v pohode, ved ma miselin počká a v pondelok dáme stretko vo včielke ... a čo tam deťom nosíte

jana30
20. feb 2009

aj ja by som si dala takých svadobných ku kávičke, akú chuť si mi spravila ...

zuzka99
20. feb 2009

hasleerka - ja len papučky, čajík, jabĺčko alebo iné ovocie.

fialllka - dnes máte svadbu? To majú dobré počasie. 🙂

fialllka
20. feb 2009

no hej dnes to maju na urade ... a o rok bude mat v kostole v Taliansku 😉 a zajtra tu opat dalsia svadba ... muzovho bratraca sesternica sa ide vydavat ... cize nie ako z manzelovej strany sesterka ale z opacnej ... neviem, ci so mto spravne napisala

mne akurat svagrinka napisala, ze na oddeleni, kde robi co mali len znizit platy, tak dnes 5 prepustili ... a to sa este neskoncilo ... ty koki, ked si predstavim, ze je nam rucitelkou ... dobre, ze sa tej hypoteky ideme zbavit uz .. aj tak sme dobry, ze za dva roky a 3 mesiace sme splatili aj moju aj manzelovu co sme brali na byt zo stavebka ....

kkaattkkaa
20. feb 2009

nieco pre snazilky (nepodarilo sa mi najst tu ich temu)-
tehotenstvo a hlavne porod z ineho pohladu:
http://vnimavetehotenstvo.sk/
Podla mna stoji za precitanie, ja som celkom lutovala, ze som sa k tomu dostala az po narodeni synceka.

miselin
20. feb 2009

Hašlerka ja som Janina kámoška bola so mnou aj na tom karnevale 😀 A keď a keď si povedala, že sa voláš Erika a bývaš na strede, tak som trošku porozmýšlala no a vidíš 😀 A tvoju Zuzku si pamätám ešte keď mala len rok, vtedy vlastne Jana čakala Natálku a sami zdá, že sme aj vzdialená rodina tušim sa Jožo s mojim tatom o tom rozprávali.

miselin
20. feb 2009

Kačiatko blahoželáme k prvým krôčkom 😵

fialllka
20. feb 2009

kaciatko: congratulation ku prvym krokom 😉

dadulaa
20. feb 2009

Tak už sme doma..má začínajúcu virózu,ale nedala nám ešte ATB, skúsime to zatiaľ bez nich, máme iba kalciový sirup, kvapky od kašľu a fenistil.
Zuzka, on práveže má trochu spuchnuté hlasivky a hrncový kašeľ, preto sa mu v noci horšie dýchalo, ale teraz je to lepšie. Ak by bolo v noci zle, mám ho strčiť do otvoreného okna a dávať vlhké zábaly na krk. 😒

Kačiatko, aj my blahoželáme ku prvým krôčkom.

Fiallka, veru by som si dala z tých koláčikov, mňam... 😉

jana30
20. feb 2009

čavte, tak sme prišli z vonku,
dneska zase den D ale totalne oničom, rano som bola so sebou v nemocke, kôli helicobakteru, čo mám v žalúdku a myslela si kožná že ho zlikviduje ale sviňúch drží sa tak musím ísť na gastro, už sa teším na hadičku, no a povytáčali ma doktori, než sa objednáte na nejaké vyšetrenie tak v nemocke strávite pol dňa pokiaľ ovšem nemáte známych, no mňa dneska kvalitne popreháňali, inak vytočená som došla domov 😝
no a teraz mi kolegyňa z práce volala že prepustili z nášho oddelenia 5 ľudí /to čo písala fialllka/ tak najskôr ich nabaláchajú že im len znížia všetkým platy aby nemuseli prepúšťať a teraz po dvoch týždňoch ich prepustia aj do dohodou aby im nemuseli dať odstupné - to sa môže stať asi iba na našom krásnom Slovensku, a ja som plánovala ísť do práce od januára, už mám po plánoch, ale neva hlavne nech sme zdraví a aspoň mužíček nech pracuje 😒 je teraz strašne smutná doba a strašne pesimisticá ☹

hasleerka
20. feb 2009

jani, no moc odvahy na hadičku, môj muž bol na to 2x, v pohode je už preliečený .... ale mna by na to nikto nedostal 😠

dadulaa
20. feb 2009

Janka, môžeš mi prosím ťa napísať, ako sa prejavuje helicobakter? a tej hadičky sa neboj, môj švagor bol na tom, a keď to on zvládol, tak iní to prežijú v pohode, lebo jemu nemôžeš ukázať ani injekciu a už odpadáva pri pohľade na ňu... 🙂

zuzka99
20. feb 2009

dadi, hej, to som čítala, že sa má robiť pri týchto chorobách, aby z toho nebola laryngitída ☹ ale to postihuja vačšinou deti do 3 rokov tak neboj 😉

hasleerka
20. feb 2009

zuzi myslíš že laryngitída je len do 3 rokov?..