Sú tu maminy z Chorvátska?

girasol
24. feb 2011

najdu sa tu maminky z Chorvatska??

zuzulatko
10. mar 2011

@girasol Ahoj 🙂 Ty si sa vydala do HR?

girasol
autor
17. mar 2011

ahojky Zuzka, ano vydala, zijem v Zagrebe uz 2 i pol roka a spolu s manzelom vychovavame a tesime sa z krasneho chorvatsko slovenskeho synceka, chybaju mi tu nejake blizke duse, mamicky, s ktorymi by som sa stretavala a trosku poklabosila 🙂 a co Ty??

habibim
20. mar 2011

ahojte žienky...a rátajú sa k vám aj mamičky (budúce 🙂 ) z Bosny? 😉

lucinocka
22. mar 2011

@girasol hlasim sa 🙂) Juzna Dalmacija- polostrov Peljesac- Trpanj 🙂

ostrovanka
27. mar 2011

Ahojte, zijeme v Norsku, ale nasa firma ma pobocku aj v Chorvatsku, tak rozmyslame, ze by sme poziadali o rocny pobyt v Rijeke.
Chcem sa spytat, v akych cenach sa pohybuju prenajmy, ci existuje nejaka lokalna www. stranka na reality.
Mate skusenosti so skolkami v Chorvatsku, aky je tam system?

ostrovanka
9. máj 2011

@lucinocka
@habibim
@zuzulatko
@girasol ahoj kocky, vyzera, ze tato tema moc nezije. Mozete mi poradit, aky je system so skolkami v Chorvatsku?
Zvazujeme tam rocny pobyt, tak zacinam zhanat zakladne info.

lucinocka
9. máj 2011

@ostrovanka uff to ti asi neporadim, ja som pri mori, v meste bude iny system jak u nas..

ostrovanka
9. máj 2011

@lucinocka no ale vo vseobecnosti, ake stare deti beru do skolky. Pripadne, kolko stoja sukromne jasle-skolka cca.

lucinocka
9. máj 2011

@ostrovanka u nas sa beru myslim od 3 rokov a vsetky deti su spolu az kym nejdu do skoly..ale u nas je malo deti, v skole ich je mozno po 5 v kazdom rocniku..a skolka stoji okolo 400 kn.. ale hovorim ti, to neber ako standard, ja som v malej dedinke pri mori 🙂

sladjana
13. máj 2011

ja som zo srbska,a zijem na Sk,tjez sa mi nekedi zjada pokecat s njekim z domova 😒

girasol
autor
14. máj 2011

@ostrovanka ahojky, prepac za oneskorenu odpoved, podla prieskumu na internete, do kt sa dal moj manzel, ceny za skolky sa v Rijeke pohybuju okolo 600kuna za mesiac, cena je pre rodiny zijuce v centre Rijeky, ak sa jedna o blizke okolie, ceny sa zvysuju. a tu je link na prenajom bytov v HR, par ponuk sa tyka aj Rijeky
http://www.oglasnik.hr/oglasi/nekretnine/stanov...

ostrovanka
15. máj 2011

@girasol dakujem pekne. Ako inak hodnotis zivot v Chorvatsku?

zuzulatko
1. jún 2011

@ostrovanka ahojky... mám kamaráta v HR... zistím ti to 🙂

zuzulatko
1. jún 2011

@girasol ja žijem na Slovensku, v Trnave... ale Chorvátsko mi je stále blízke 🙂 ... odkial si zo Slovenska? 🙂 A ako sa ti tam v HR býva?

girasol
autor
15. jún 2011

ahoj baby, v Chorvatsku je vyborne, ludia su mili pohodovi priatelski taki uvolnenejsi ako na Slovensku, vystihuje ich vyraz " Nema problema " to najme Dalmatincov, stale si najdu cas na posedenie vonku pri kavicke s priatelmi a to v kazdom veku. Jedine co mi tu chyba je tu vecsia moznost zamestnat sa, teda chyba mi praca, i ked by som este ostala na materskej s malym, ale 3 roky bez prace, to zacina byt na mna trosku vela. MOjim domovom je Spisska Nova Ves, studovala som v Trnave a pracovala v Bratislave.
Baby zo Slovenska chystate sa v lete k moru, do Chorvatska? 😎 ak ano tak kam?
tesim sa z cerstvych tehuliek 🙂

mususu
3. júl 2012

@girasol Ahoj citam ze byvas v chorvatsku aj ti trosku zavidim v dobrom, ja chorvatsko milujem, turecko, a podobne destinacie mn enic nehovoria ale zato krasne chorvatecko.....juj hned by som tam sla, len tento rok nejdeme lebo nas maly ma 4 mesiace tak s nim nechceme este cestovat. my sme chodievali na makarsku, minuly rok sme boli na braci a pagu ale super eno nuno je v dubrovniku aj na korculi 🙂 a split je nadherny aj trogir ja si myslim ze cele chorvatecko je nadherne, ja keby mozem sa tak hadam aj prestahujem 🙂

danculka24
1. okt 2012

@girasol
@mususu ahojte, ja by som veru do Chorvatska sla hned aj byvat, strasne to tam milujem, navstevujeme kazdy rok Tucepi, ale kedze tento rok sa nam narodila Simonka, tak odkladame dovolenku na buduci rok