Tehuľky z Levíc a okolia

ktore
22. máj 2012

ahojte.su tu nejake tehulky z levic na pokecanie?

ktore
autor
16. nov 2012

@ita78 tie homeopatika su na co?na reflux?

ita78
16. nov 2012

@ktore Používajú sa aj na reflux. Ja som ich brala na pálenie záhy ,keď som s malou bola tehotná. 😀 A potom som tu na MK čítala,že je aj na reflux.

silviamudronova
16. nov 2012

@ita78 vy ste byvali na Orave? kde presne, lebo aj ja pochadzam z Oravy

ita78
16. nov 2012

@silviamudronova 😀 😀 😀 Tvrdošín. Ja som tam bola vydatá,bývala som tam 12rokov,ale po rozvode som sa vrátila naspäť do LV. Moja mama pochádza inak z Vavrečky,a ona sa zasa vydala tu,na dolniaky. 🙂

silviamudronova
16. nov 2012

@ita78 ja pochadzam z Oravskej Jasenice. To je neďaleko Vavrečky. ja som sa tiež vydala tu do LV.

ita78
17. nov 2012

@silviamudronova Poznám Jasenicu. Vlastne celú Oravu. To vieš,všade nejaká rodina,kamaráti... 😀 A ako ste sa s mužom spoznali,veď predsa je to dialka... 🙂

silviamudronova
18. nov 2012

@ita78 môj manžel pochádza z Krušetnice a tu pracoval, tak sme tu prišli bývať.

ita78
18. nov 2012

@silviamudronova Z Krušetnice mal môj bývalý šéfa... 🙂

ktore
autor
19. nov 2012

@silviamudronova ahojko objednala si sa na kontrolu?s klbikmi?

silviamudronova
19. nov 2012

@ktore mysliš kontrolu o dva mesiace?

ktore
autor
19. nov 2012

@silviamudronova ano na tie klbiky.to musis ist aj tak je to ok????

silviamudronova
19. nov 2012

@ktore áno musím ísť aj ja ale to sa objednám neskôr. ty si sa už objednala?

ktore
autor
19. nov 2012

@silviamudronova ja som dnes volala a idem 9 januara o 9.10 iba na tedy mali miesto.

silviamudronova
20. nov 2012

@ktore tak to aby som sa už teraz objednala. neviem prečo to už automatický neobjednávajú keď sa ide prvý krát. No budem tam volať v pondelok.

ktore
autor
20. nov 2012

@silviamudronova aj ked som chodila do nz so starsou dcerou aj tam to tak bolo.ale bolo to na deň.na hodinu neobjednavali vtedy.cakali sme tam aj dve hodiny.bola to hroza.nikdy viac to prezit nechcem.

ita78
27. nov 2012

Dnes máme 11 mesiacov. 😉

silviamudronova
27. nov 2012

@ita78 krásna modrooka bambuľka 🙂 🙂

ktore
autor
6. dec 2012

@ita78 jeeej ake krasne ocka ma...

silviamudronova
10. jan 2013

@ktore ahoj, no ako ste dopadli na sono nožičiek? už je všetko ok? my sme boli včera, malá nemá ešte vyvinuté jadierka, tak musíme isť ešte o dva mesiace. ako sa ináč máte? čo Barborka?

ktore
autor
10. jan 2013

@silviamudronova Ahoj aj my sme boli rano o deviatej.vsetko je uplne fajn a uz nemusime prist ani na kontrolu.to balenie na dve latkove malo zmysel.tesim sa velmi este mi aj slzy vysli.barborka sa meni.nejak sa mi zacala budit v noci kazde tri hodky.takze nespinka vela ani cez a uz aj v noci je hore.nuz deti sa menia.ale rano mi nechce papat,lebo sa asi naje v noci a potom rano nechce.napsoledy papala o pol piatej a teraz ako zazrakom spinka od pol deviatej.boli sme v obchode a potom som ju dala na balkon a odvtedy spinka.a jest este nehrozi.

silviamudronova
11. jan 2013

@ktore moja je už lepšia ako bola, už aj v noci spinka, len dosť často sa budí na kojenie. Ale už aspoň nepreplače celú noc.

ktore
autor
11. jan 2013

@silviamudronova teraz musite balit nasiroko ci ako?ked nema vyvinute jadierka tak netreba balit?

silviamudronova
13. jan 2013

@ktore stále nemusíme baliť na široko, uvidíme na budúce jadierka by sa mali vayvinúť do 10,
mesiaca takže dúfam že to bude v poriadku