Trnava nedáme stretko??

mitinka
26. okt 2006

baby ktore chcete stretko len my mamicky s drobcekami aj tehulky??hm??

melory
26. okt 2006

dobry napad kedy a kde?

mitinka
autor
26. okt 2006

kedy ti to vyhovuje??a kde to tiez necham na teba,kde to mas blizsie mna dovezie muz 😀

melory
18. nov 2006

mitinka ako to stoji so stretkom? asi niako co?

jankamanikova
18. nov 2006

Ahojte!
Tak a kedy sa stretneme?
Navrhujem, aby sa dal termin aspon 2 tyzdne dopredu. A urcite aj na stranku "Trnavske mamicky", aby mohli prist aj ine maminky. Tiez treba upresnit presne miesto a cas. A hlavne nejaku organizatorku, ktora by to mala pod palcom. Tak caute, lebo Matusko chce papinkat ... A majte sa krasne!

melory
18. nov 2006

materske centrum je podla mna idealne miesto, co poviete?

jankamanikova
18. nov 2006

Ok, treba sa tam len dohodnut, kedy mozme prist. A to najlepsie poobede, ked tam nik nie je. Treba sa tam opytat, ci je to mozne a ci nam prenechaju priestory a koolko za to budu chciet. Doobeda je tam kopec deti a lepsie by bolo, keby sme mali sukromie a mohli si pokecat, nadojcit a tak. Bolo by to super. Ja som v MC dlho nebola, ale da sa tam zavolat a dohodnut.

melory
18. nov 2006

mitinka organizuje, ze? nehame na nu, ale to materske centru o.k.
jeden den v tyzdni je aj poobede otvorene, vtedy tam nebyva vela deti, zvlast to nejde.

jankamanikova
18. nov 2006

No, a bola si tam v tie utorky poobede? To je des. Je tam kopec deti, prednasky a nada sa tam dzchat. Je jasne, ze to zavisi od do dna, ale tam by som poobede nesla. Ja sa opytam a skusim, ci to nejde zvlast a dam vediet Mitinke. V pondelok to zariadim a ozvem sa.

melory
18. nov 2006

dobre to je super ze sa to pohne, janka uz v piatok budu zrejme kluce a budeme pri sebe byvat 😀

jankamanikova
18. nov 2006

Jej, to vazne. Tak potom musite k nam prist. Budem sa tesit. A aj Janik bude mat noveho kamarata, bude stastny. To bude super 🙂 🙂 🙂

melory
18. nov 2006

chcem - nachcem dat huga do skolky, neviem sa vobec rozhodnut,,,,,ved uvidim ako budem zvladat, ale ak tak len do 12hod.

jankamanikova
18. nov 2006

Ked tak ho daj az od septembra, nech sa neciti byt odstrceny. Zvladnes to, neboj sa. Nie je to strasne. Ja som si myslela, ze to bude horsie (ale o tom som Ti asi pisala, nie?). Mam sice malo spanku, ale viac radosti. Niekedy ma ide rozhodit a nestiham ist ani na zachod, ale som stastna. A Ty mas uz synceka velkeho a samostatneho. Neboj sa, bude sestricku (alebo braceka?) milovat. Chlapci nemaju problem so ziarlivostou, dievcatka su na tom horsie. Ale bude to dobre. Ved pokecame o tom viac, ked sa stretneme. S tou skolkou este pockaj, ale dobre rozmyslas, ked ho chces dat len na to doobedie. TO je dobry napad!

melory
18. nov 2006

janka cakame vraj dievcatko, takze parik, tesim sa, len aby to tak bolo.

jankamanikova
18. nov 2006

Aj my sme vraj cakali dievcatko a den pred porodom sa ukazal Matusko. Vsetci sa tesili na parik, ale my sme tusili, ze to bude zase chlapcek. Tak sme si to vzdy zelali. Kristinka bude do tretice a bude nasa princezna 🙂 .

melory
18. nov 2006

janka ani ma nestras, lebo ja som o tom presvadcena z 3D.
my chceme parik, a sme o nom presvedceny.

palvinka
18. nov 2006

ahojte trnavčanky 🙂 ,
tak Vy kecáte tu a ja furt chodím nakúkať na trnavské mamičky a tam sa to ani nehne. Ak to stihnem tak na stretko by som prišla aj ja, alebo skôr sa tam dokotúlam 😀 .

mitinka
autor
19. nov 2006

caute baby aj ja som uz tu 😀 jasnacka dajme stretko dohodnime sa vsetky kde a kedy a nieje problem!!!!!! 😀 😀 viete aka som stastna ze sa to tu uchytilo a mozem sa "vyvencit"aj ja 😉 😀 konecne!!!moze byt aj to centrum neviem kde v TRNAVE sa dake nachadzaju ale viem o jednom na vodarni.ved navrhnite ja som za..... 😕 uz sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim taaaaaaaaaaaaakto velmi 😀 😀 😀

melory
19. nov 2006

ano je tu len jedno na vodarni a je to na tebe mitinka, zakladacke temy, vybav premysli a posli nam na IP pozvanky, samozrejme mozme to tu preberat.

mitinka
autor
19. nov 2006

mel o.k zajtra vybavim!budem sa snazit co najskor aby sme sa mohli stretnut a hned Vam dam vsetkym vediet.

melory
19. nov 2006

o.k. napis co si zistila 🙂

nejla
20. nov 2006

Ahojte, tak som Vas tu vymakla! Aj ja by som sa s vami vsetkymi rada stretla, no moja a pavlinkina pritomnost bude zrejme vo hviezdach... 😉

jj2202
20. nov 2006

ahojte aj ja rada pridem, ale nakolko robim v BA tak mozem len vecer prip. cez vikend 😕

mitinka
autor
20. nov 2006

caute baby tak dohodla som to plati sa vstupne pre rodinu 30sk nemusi sa objednavat pozrite teda na http://www.tmc.szam.sk/pages/program_a.htm

mitinka
autor
20. nov 2006
mitinka
autor
20. nov 2006

juchuuuuuuuuuuu uz je to spravne 😀 😀 pozrite si program a mozme sa dohodnut cez sob.a nedelu niesu tam len cez tyzden ☹

melory
21. nov 2006

27.11 a 28.11 su aj poobede to by bolo najlepsie. co vy nato?

mitinka
autor
21. nov 2006

to ano to by bolo super

kala
21. nov 2006

aj my by sme prišli

nejla
5. dec 2006

babulky, stretko uz prebehlo? podla toho co tu je popisane, mi to nie je jasne.