Trnava nedáme stretko??

mitinka
26. okt 2006

baby ktore chcete stretko len my mamicky s drobcekami aj tehulky??hm??

elise
8. okt 2007

teším sa 🙂

mitinka
autor
10. okt 2007

jej baby ja som mala dnes aj zajtra aj pozajtra volno a teraz som si sem sadla a bola som v trnave skoda ze som vcera prisla neskoro mohla som prist aj ja keby ste vedeli ako ma to stve a hlavne preto ze som bola v meste a sama a uz som nevedela kam s krpatu 😢 ☹ 😠

palvinka
10. okt 2007

miti veď môžeme dať ďalšie stretko, skús navrhnúť Ty kedy Ti to vyhovuje a nejako sa dohodneme 😉 .

mitinka
autor
11. okt 2007

no zrovna teraz uz nie este zajtra mam volno a to ideme prec potom robim vikend kolegu konecne vyhodia takze idem p,ut.,str.,stvrtok som doma snad takze cas na zehlenie 🙂 a piatok zasa,...... a cely vikend a na dlsi tyzden zasa ☹ ☹ ☹ takze az buduci mesiac,...uvidim kolko to vyde hodin,.... 😝 😅 😔 😠 😢 😢

linduska1
11. okt 2007

ja sa tiez pridavam k dalsiemu stretku. na tomto som bola asi 15 min. lebo som musela letiet. mne skor vyhovuju pondelky stredy al. piatky.

elise
12. okt 2007

dajte mi vedieť ako sa dohodnete, radi prídeme 🙂

melory
1. nov 2007

takze nic? v tom materskom centre by to mohlo byt.

rainbow
13. nov 2007

a kedy , prídem

melory
13. nov 2007

pavlinka zorganizuj nieco.... 🙂
ja nemozem len 20.11 v utorok

melory
25. nov 2007

ahojte, budem rada, ked sa zas uvidime, uz som nieco zahliadla vo fore, tak snad sa nam to podari.

mitinka
autor
25. nov 2007

caute baby nejak vas mooooooooooooooooccccccccccc pribudlo novych =) vsetky vas vitam,.... 😀
mel ja mozem najblizsie 10-11 december,.....a vtedy by som s rada stretla s vami vsetkymi ☹ 😒 len neviem ci budete suhlasit 😖

melory
26. nov 2007

mne je to uplne jedno, nech aj baby napisu

linduska1
26. nov 2007

dnes sme otestovali s pavlinkou detsky kutik v arcadii pri tescu tak sme rozmyslali ze by tam mohlo byt stretko - buduci pondelok 3.12. okolo tretej. napiste ci vam vyhovuje - hodim info aj na tranavske mamicky

melory
26. nov 2007

nooo!!!! moze byt, len ci stihnem, snad ano. pre huga do skolky a sup za vami

linduska1
26. nov 2007

no ved tam pobudneme - dnes sme boli do stvrt na sest. mel mate sa ako dostat z prenadrazia. mozem zviest.

rainbow
27. nov 2007

ahojte, snád sa konečne pridáme aj my s deniskom 😉

linduska1
28. nov 2007

tak je nas zatial 5. pride aj elise. ak sa vsetky naozaj stretneme bude to super. este sa niekto prida?

palvinka
28. nov 2007

ja som sa stretla s Mitinkou a som jej hovorila o stretku tak možno keď bude mať čas a nebude v práci tak sa pridá 🙂

elise
28. nov 2007

ahojte my už máme očká v poriadku ale do piatku máme ešte preventívne kvapkať, takže prídeme a tešíme sa 🙂 🙂 takže sa dohodlo na toho 03.12 v arcadii?

linduska1
29. nov 2007

ano v pondelok 3.12. okolo tretej v detskom kutiku v arkadii na druhom poschodi. este som chcela upozornit ze tam maju pitny rezim iba pre deti, inak sa tam neda nic kupit ale hned vedla je kaviaren.

elise
30. nov 2007

tešíme sa na všetkých 🙂 zatial krásny výkend 🙂

melory
3. dec 2007

ahojte ja som v zachvate upratovania zabudla na stretko ako na moju smrt.

rainbow
3. dec 2007

no škoda a my sme ta vyčkávali 😵 😵
ja nemám ešte nič ,,predvianočne,, upratané 😀 😀 haha a ani jeden darček 😀 😀

melory
5. dec 2007

baby mete aj fotos z akcie?

linduska1
5. dec 2007

no jedina rainbow mala fota aj sme pofotili, len neviem ako vyzeraju. ved hadam hodi na MK neake vydarenejsie.

melory
5. dec 2007

babvy ja by som vas z foto nespoznala

elise
16. jan 2008

nedáme stretko? ale robím naplno tak by sme s lukaskom mohli až poobede okolo pol 4 až 4 😉

melory
22. jan 2008

mame kopu novych dievcat - preco nie!

elise
22. jan 2008

melory čo by si navrhla? kedy?

hedunecka
24. jan 2008

no ja ked idem po meste tak stretnem 300kocarov takze mamiciek je v tt dost len nik nexodi na mk