Trnava nedáme stretko??

mitinka
26. okt 2006

baby ktore chcete stretko len my mamicky s drobcekami aj tehulky??hm??

melory
17. feb 2008

ano - a inkubacna doba je 5dni, takze musim byt doma, aby sme aj my nikoho nenakazili.

melory
9. mar 2008

baby to nieje mozne, nie a nie sa stretnut 😝

melory
18. mar 2008

kazdy utorok o 13hod. pred radnicnou 😵 😵 😵 😵 😵

rainbow
25. mar 2008

bude dnes stretko, ked je zima jak na sibire? 😖

melory
25. mar 2008

baby boli co ja viem, a stretko je kazdy utorok, ja sa tesim ako na jar pojdeme do promenady do gulivera

dominica
12. apr 2008

no, každý utorok, ale nikto nechodí... ☹

mirka414
21. apr 2008

ahoj dievcata nieje tu medzi vami niektora co chodilan SOUPP VODERADY?hladam si spoluziacky odbor cukrar,pekar...prosim ip.dakujem.

rainbow
7. máj 2008

hej baby kedy dáme stretko ved už je krásne 😵 😵 😵 😵
my sme dnes s deniskom boli na ihrisku sami jak vlci samotári

inak na vozovke pri zoske je už otvorené to krásne ihrisko-moežeme dať ,,rande, aj tam čo vy na to? 😀

linduska1
13. máj 2008

ved dajme buduci pondelok poobede okolo stvrtej na najku pri zoske. my sme boli aj tento ale vas sme nevideli 😀 😉

mmona
18. dec 2008

nebude nahodov stretko

l3nka
23. feb 2009

čauko ak budete robiť dáke stretko v teplejších mesiacoch môžme sa pridať? 🙂 aj keď nikoho z vás nepoznám?

anezena
12. mar 2009

aj ja by som sa rada pridala 😉 😉

melory
12. mar 2009

a kto sa hlasy ze by to zorganizoval?

anezena
15. mar 2009

ja uz organizujem jedno stretko marcoviek, tak toto necham na niekoho ineho 😉 😉

melory
9. apr 2009

v promenade u gulivera????

krtko.
9. apr 2009

kedyyyy?

melory
9. apr 2009

po sviatkoch... 🙂

krtko.
10. apr 2009

tesiiiim 🙂

melory
16. apr 2009

treba asi z trnavskych mamiciek povypisovat mena a pozvat pozvanky, ale kto, co a ako? to netusim!

mitinka
autor
1. jún 2009

Ahoj Mirka 414 ja som chodila do voderad za cukrarku len podla toho ktory ročnik si 😉

marianka79
14. aug 2009

trnaváčky tušim ne a ne stretnút podla toho čo tu čítam aj vám to niekedy vyjde?

krtko.
14. aug 2009

marianka79,pridaj sa trnavske mamicky 🙂

lenkahrehusova
17. aug 2009

ahojte aj my sa radi pridáme 🙂 ale kedy a kde?????? 😉

marianka79
20. aug 2009

jááááááááj krtko. ja som stále v práci jedine víkendy som doma a to som rada že som ☹ .No niekedy aj tie víkendy strávim v práci tak neviem ako by som sa pridala ale rada by som spoznala niekoho nového pretože nič okrem práce nepoznám aspon by som sa odreagovala od toho stresu a toho teda je habakuk 😖

lenkahrehusova
21. aug 2009

júj, Marianka, to poznám. Práca a práca 😉 tak toho máš dosť...
držím palce, nech si nájdeš aspoň maličký kúsok na oddych 😉

karolin09
12. okt 2009

ahojte trnavcanky, ja som mamina este len dva mesiace ale uz teraz neviem kam mam s malou chodit von a v okoli nepoznam ziadne mamicky, ktore by mali priblizne rovnako stare babenko...kam chodievate a kde sa stretavate? rada by som spoznala nejake nove mamicky z tt.

alcaf
10. mar 2011

Ahojte mamicky rada by som obnovila tuto temu🙂 Hladam mamicky ktore este nemaju partacky na kocikovanie alebo na stretnutia s detickami 🙂 Ja mam 4 a pol mesacneho Riska a radi by sme sa stretli s nejakou mamickou s podobne starym babom 🙂 Tak ak tu take ste ozvite sa 😉

sladkasue
3. máj 2011

my mame 8 mesaicov a byvame na druzbe🙂

kali010
19. máj 2011

Ahojte, my mame necele 4 mesiace a byvame tiez na Druzbe, resp. Vozovke.