Trnava nedáme stretko??

mitinka
26. okt 2006

baby ktore chcete stretko len my mamicky s drobcekami aj tehulky??hm??

linduska1
8. aug 2007

neako sa tt neozyva. alebo vsetky pisete mel na ip? inak sa ku koncu tyzdna zbiera na dazd tak aby sme to zase nerusili kvoli pocasiu. mne je jedno kde sa stretneme len nech to je poobede.

rainbow
8. aug 2007

ahojte, mame mat navštevu, ale nie je to iste,tak možno prídem, ale kam a o kolkej?

palvinka
8. aug 2007

ahojte,
ak nebude pršať tak by sme prišli, môžme tak okolo 4p.m. a kde to nám je jedno.

jj2202
8. aug 2007

konecne som vas nasla...takze kde o 16? 😉 rada pridem s jankou

melory
8. aug 2007

zosumarizujeme to : V PIATOK, NA PREDNADRAZ V CUKRARNI CASSALE O 16 HODINE JE STRETKO TRNAVCANIEK Z MODREHO KONIKA....kludne aj inych mamiciek, cize doneste si kludne kamosku - y

palvinka
8. aug 2007

hihi, len dúfam že to nedopadne ako minule, že sme prišli iba ja a Linduška. A ja som ešte po ceste zmokla, taký lejak 🙄 . Tak dúfam, že sa nás stretne aj viac(aj keď sme si s Linduškou dobre pokecali), ale hlavne nech neprší.

melory
8. aug 2007

pavlinka ja pridem aj keby sekery padali

elise
9. aug 2007

ahojte ja s lukaskom prídeme tiež.

melory
10. aug 2007

aj ked prsi sa tesim, snad pridete, mate dazdniky?

melory
11. aug 2007

stretko vyslo.... 🙂

elise
3. sep 2007

ahojte nedáme stretko na jarmoku?

palvinka
5. sep 2007

ja asi nebudem môcť, v piatok plávame, v sobotu prídu svokrovci a budú až do nedele a navyše hlásia dážď ☹ , ale potom na budúci týždeň by som mohla.

elise
6. sep 2007

budúci týždeň v piatok (14.09) idem k rodičom do TT tak sa môžeme stretnúť potom ?

palvinka
6. sep 2007

elise v piatok máme plávanie ☹

linduska1
7. sep 2007

buduci piatok mozeme. pavlinka a nemozte prist na stretko po plavani. ci ches ist rovno domov?

palvinka
7. sep 2007

linduška mi máme to plávnie o 15,20 a potom by mi mala malá spať. No veď vy sa môžte dohodnúť a ja podľa situácie prídem alebo nie.

elise
10. sep 2007

linduška,dám ti moje číslo, lebo net mám iba v práci a zavolaj mi alebo pošli správu, kedy by sme sa dohodli, napr taká sobota? 🙂

melory
18. sep 2007

tato sobota by mi vyhovovala.....

linduska1
19. sep 2007

meli ty si zlata. my sme sa nakoniec s elise stretli minuly piatok nikto sa nepridal ale zato sme poriadne pokecali. Tuto sobotu frcime na tyzden na dovolenku a potom by sme sa mohli stretnut aj viacere 😀

elise
24. sep 2007

napíšte kedy by sme sa stretli, keď linduška príde z dovolenky, radi prídeme 🙂 🙂

jankatt
5. okt 2007

co tak dalsie stretko? kto a kedy ma cas

palvinka
6. okt 2007

aha Janka tak ty si už tu napísala 😉 . Tak ja navrhujem budúci týždeň v stredu??? Alebo aj iný deň okrem piatka.

palvinka
7. okt 2007

halo tak čo stretko? Teraz ma napadlo, že v stredu už niečo mám, tak čo tak v utorok???

elise
7. okt 2007

myslíš pozajtra??? môže byť bolo by to fajn ale ja môžem až od tej jednej najskôr mám jedno školenie

palvinka
7. okt 2007

elise my už máme iba jeden dlhý spánok cez deň, takže ja by som mohla najskôr až po tretej. Môže byť?

linduska1
8. okt 2007

ja sa skusim prisposobit a prist nech sa dohodnete akokolvek. terezka mi teraz spava niekedy raz a niekedy 2x tak sa mi tazko slubuje, ale ak bude hore tak urcite prideme. poslite mi niektora sms ak sa dohodnete. 😉

elise
8. okt 2007

môžeme sa stretnúť aj okolo pol štvrtej, vyhovuje to???? a kde v cukrárni v casale????

palvinka
8. okt 2007

elise mne je jedno kde, ja prídem autom takže sa môžem prispôsobiť tebe, ak chceš tak v tej cukrárni, tam bolo super 🙂 .

elise
8. okt 2007

pavlínka,tak môžeme zajtra o pol štvrtej v tej cukrárni 🙂

palvinka
8. okt 2007

o.k., teším sa 🙂

pridá sa niekto????