Trnava nedáme stretko??

mitinka
26. okt 2006

baby ktore chcete stretko len my mamicky s drobcekami aj tehulky??hm??

mitinka
autor
25. jún 2007

baby ja mozem teraz v stredu a v utorok ale v stredu len do 17h 😉 tak ako chcete 😀

jankatt
25. jún 2007

ahoj mirus to by bolo super v stredu

linduska1
25. jún 2007

baby ja som staaasne chora, hrdlo a ucho mama zapalene, uz druhy den ma horucku, akurat sa idem vypotit a zajtra si idem po antibiotika lebo mam pocit ze skapem. ale stretko si uzite, ved ja sa pridam na dalsie.

palvinka
25. jún 2007

no tak v stredu by sme mohli aj my, a o koľkej a kde sa stetneme?
Linduš ☹ , chúďa, želám aby si sa čoskoro z toho dostala a aby to od Teba Terazka nechytila.

melory
25. jún 2007

linduska vyliec sa, teraz je daka brutalna hnisava angina,

mne tiez streda vyhovuje,
o kolkej?

melory
25. jún 2007

14hod!streda!27.6.2007

mitinka
autor
26. jún 2007

jasne baby tak som tam o 14h zajtra na zmrzline v cassale 😀 😉 len mi musite napisat kde to presneksie najdem 😉 az asi za polikliniku ze tam pri tych potravinach 😕

palvinka
26. jún 2007

na prednadraží je nejaká poliklinika 😕 ?

jankatt
26. jún 2007

ano je tam zdravotne stredisko

palvinka
26. jún 2007

no ja som na prednádraží nebola sto rokov 😅 , ani neviem kde sa to teda vlastne máme stretnúť?

palvinka
26. jún 2007

baby ja zajtra chcem ísť od rána do tt a už nebudem mať prístup na net, pošlite mi niektorá z Vás do ip číslo na mobil ak by som to nemohla nájsť. A možno prídeme trochu neskôr, podľa toho kedy sa Hanka zobudí.

linduska1
27. jún 2007

kocky ja tu netrpezlivo cakam na neake spravy ako bolo na stretku, mozno fotos a hlavne kedy bude dalsie. neviete si predstavit ako vam zavidim. kedze som chora som 4 den zavreta doma a uz mi sibe.

jankatt
27. jún 2007

ahoj linduska boli sme len tri ja mirka a paulinka boli sme v cukrarni a u rijaka na kofce a kedy bude dalsie stretko to neviem ze si zavolame a ty ako uz je ti lepsie

linduska1
27. jún 2007

aj ano, stale mam zvysenu teplotu ale antibiotika uz zaberaju a aj nadcha sa mi trochu uvolnila. hodte potom spravu o stretku aj na konika. ja budem urcite niekoho lamat aj buduci tyzden. a my dve vlastne byvame takmer pri sebe nie? ked budem zdrava ozvem sa ti.

jankatt
27. jún 2007

oki poslem ti cislo a ip a mozes zavolat

elise
28. jún 2007

ahojte, ja som síce z TT ale vydala som sa do iného mesta. v TT mám rodičov a iden ich pozrieť v pondelok 02.07.07 a budem u nich aj v utorok (doobeda idem s malým k lekárke-chodím do TT na polikliniku na družbu) ešte budem mať prístup na net zajtra. rada by som sa s vami stretla, teraz mi to nevyšlo.pavlínka ako si na tom ty? do IP som ti dala môj mobil ak by si chcela.zatial pá 🙂

palvinka
29. jún 2007

elis napísala som Ti IP, dostala si ju??

luciask
30. jún 2007

no teda zase som cosi zmeskala, kedykolvek som isla na konika tak mi nesiel. no ved ak nieco robite tento tyzden este stiham.

elise
5. júl 2007

do TT prídem na budúci týždeň kedy by vám vyhovovalo stretko?

melory
5. júl 2007

na buduci tyzden by som mohla aj ja uz.

linduska1
6. júl 2007

my este do utorka berieme atb tak pre nas je lepsia druhy polovica tyzdna 😅

elise
6. júl 2007

a čo takto štvrtok alebo piatok, alebo v sobotu??? 😅

jankatt
6. júl 2007

vo stvrtok aj v piatok mi to vyhovuje v sobotu este neviem,lindus ty kedy mozes a kedy ti to vyhovuje?Pauli a ty ako mozes?

linduska1
6. júl 2007

stvrtok a piatok je OK. zatial nemam ziadne plany 😀 . v sobotu radsej nie to sme spolu ako rodina

jankatt
6. júl 2007

super tak stvrtok alebo piatok ale pozerala som pocasie ale nevyzera to bohvieako

melory
9. júl 2007

ahojte ja mozem zatial tiez stvrtok , piatok, tak kedy a kde?//

linduska1
9. júl 2007

ja som za stvrtok. iba ak by v piatok malo byt krajsie tak by sme mohli v piatok - uvidime podla predpovede. a asi by to malo byt niekde vnutri - vyzera ze budu prehanky. a v tej cukrarni na prednadrazi nemozeme? hadam sa tam pomestime

melory
9. júl 2007

tam by sme mohli, takzew vo stvrtok?

linduska1
9. júl 2007

oki. tak kto sa prida?

melory
10. júl 2007

ja a o kolkej?