Urobme si miniaukciu v Karlovej Vsi v Bratislave

mamina27
17. okt 2008

ahojte, mam taky napad na malu uzitocnu "party" 😉
ak sa chcete zbavit maleho oblecenia po vasich ratolestiach, resp. vymenit aj vas satnik...mozno...a vymenit za veci od dalsich mamiciek, ktorer tiez nevedia kam s tym, tak sa mozeme stretnut, dat si kavu a urobit poriadok v satniku. ja som sa prave nastahovala do Bratislavy po materskej a rada sa zoznamim s mamickami z okolia a zda sa mi to ako zaujimava myslienka. mohli by sme to podelit podla veku. ja sa chcem zbavit oblecenia do 1 roka, tak by sa mohli zbehnut tehulky a maminky cerstvych babatok a zas by som rada dobre a lacno nakupila veci pre malu na zimu. ak sa nas najde viac, skusili by sme to nakombinovat, aby si kazda z nas nieo nasla. tiez by ste tam mohli odprezentovat, ak predavate nejake sperky a pod, al najma by to malo byt o obleceni pre nase ratolesti a tiez prilezitost si trochu pokecat. co vy na to?

mamina27
autor
4. nov 2008

byvam hned na namesti, takze si ho vezmi v nosici. velmi sa na vas tesim 🙂

chasencha
4. nov 2008

mamina tak ja byvam na donnerovej tak to je hned vedla 🙂 casto sa tam prechadzam

glorita
4. nov 2008

caute,tak aj ja sa rada pridam,mame toho na predaj viac nez dost 😀 kedy to chystate?mne by viac vyhovovala nedela....je tu nejaky organiazator,zeby potom hromadne vsetkym co sem prispeli zasla IP ohladom miesta a csu,hm? 😵

chasencha
4. nov 2008

glorita,tak zevraj v nedelu o 12 na nam.sv frantiska 🙂 ale organizatorom je mamina27

ena
4. nov 2008

baby, tak potom dajte vediet, ako dopadlo stretko, mozno sa k vam nabuduce pridame tiez, len teraz sme chori 😒

mamina27
autor
4. nov 2008

velmi sa tesime s Nessinkou... je to teda v nedelu o 12.00 na nam. sv. frantiska Karlovka.
nejdem teraz este sumarizovat, kto pride a kto nie, necham to na sobotu, tak sa skuste vyjadrit dovtedy. Pripravim snad nejaku babovku 🙂 , kavicku, cajik a pod., resp. ak budete mat nieco dobre pod zub na zachrumkanie, tak doneste, aby sme zvladli obsediet.
uz som spominala, ze je to u mna velmi male, lebo mame len garzonku, tak ak sa da teraz bez deticiek, potom urobime akciu s nasimi zlatickami niekde pekne von v prirode 😉 samozrejme, ked potrebuju maminkino mliecko, alebo tatinkovia nemozu strazit, tak samozrejme, budu vitane, aj moja Nessinka sa velmi rada vyhra. hraciek mame spustu 🙂

chromozom
4. nov 2008

Susy, gratulujem!

ajuskamimi
5. nov 2008

ahojte 😉 jej na Namestie to mam kusok, tak by som dobehla, len ja davam maleho na 12tu spat, tak by som ho manzelovi nakrmila a uspala a dobehla, no neviem ci to stihnem presne na 12tu. Dam vediet tiez v sobotu co a ako 😉

trpezliva
5. nov 2008

jej,my sme sa sem teraz nastahovali, byvame par metrov od nam Sv.Frantiska (to je take nove centrum? MU Karlova ves zastavka?).Vidim tu plno mamiciek, ale ziadnu nepoznam. Na stretko nemozeme o 12tej,manzel ma preteky, ale zorganizujme stretko aj cez tyzden, co vy na to? Mozno ste ma aj videli niektore, chodim s takym labradorom, co velmi taha, a s malou Lili v klokanke alebo behame s kocikom zltym.

chasencha
5. nov 2008

jeeeej trpezliva,ja som ta videla na hodoch 🙂 asi mesiac dozadu v parku snp ci sa mylim?klokanka a zlty havino? 🙂

trpezliva
5. nov 2008

aaanooo..to som bola ja. ani som nevedela, ze tento park sa vola snp... 😎 akurat sme sa stahovali v den ked boli hody (27.9.) a nemali sme doma nic, tak som utekala kjupit burciak a skalicky trdelnik. Ja byvam hned pri tom parku. a ty?? chodievas sem kocikovat?

chasencha
5. nov 2008

ja byvam tiez vedla,na donnerovej a jasne chodievam tam kocikovat,je to jedine miesto kde je klud 🙂 aj dnes sme tam boli,a isli sme daaaalej az do dubravky a naspat po druhej strane 🙂

mamina27
autor
5. nov 2008

to je perfektne, ze je nas tu v okoli tak vela. ak ste este aj vecer vonku okolo 17.30, tak sa urcite pridam. resp samozrejme vikendy... len v mojom pripade len kazdy druhy ☹

chasencha
5. nov 2008

mamina robis kratky dlhy tyzden???

claudinka
5. nov 2008

babule, vadilo by vam, keby som urobila taku istu temu len s inou mestskou castou? 😉

claudinka
5. nov 2008

dovolila som si to.. snad sa nehnevate 😉 keby nebol malinky taky malinky, pridem aj do Karlovky 😀

mamina27
autor
7. nov 2008

nerobim Chasencha. normalne som na plny prac. uvazok ☹
claudinka samozrejme nevadi.... 🙂 aj keed skoda, ze nemozete prist.

samika
7. nov 2008

ahojte baby, môžem sa vám sem ešte votrieť 😀 ?
také stretko by bolo super, aj my by sme radi pokecali. sme síce z Lamača, ale to je do KV kúsok 😉
len u nás si neviem tú dvanástu hodinu predstaviť, to práve podávam Samkovi obed ☹
jedine, že by sme prišli trošku neskôr, alebo na ďalšie stretko. ☹

mamina27
autor
7. nov 2008

a mozes dat Samkovi papat u mna? teda mozno sa vtedy len budi. resp. sa knam pridas neskor. mozeme to posunut aj na jednu. Moja mala sem tam spi dvakrat, niekedy len raz. je to uz take kadejake, takze tie neviem, kedy bude vlatsne lepsie. ak sa vyjadria ostatne baby, skusime to nastavit tak, aby to vyhovovalo co najviac nam vsetkym.

chasencha
7. nov 2008

mamina,mne je jedno,musim zobrat emu so sebou aj ked byvam len vo vedlajsom panelaku,papat chceme a taaaak ale ema je poslesna🙂bude mat aj hracky svoje tak pohoda

mamina27
autor
7. nov 2008

baby, taka otazka pomimo, chcela som ist s nessinkou plavat, neviete kde je vyhrievany bazen, ale za rozumnu cenu, volala som do hotela devin, tak ma skoro vystrelo... 🙂

samika
7. nov 2008

my chodíme na kurz plávania pre bábetka do Pezinka. ale ty si asi chcela len tak na hodinu?Skús v rolande v devínskej, tam síce tiež robia kurzy, ale ak je voda teplá na kurze, tak asi aj mimo neho.

mamina27
autor
7. nov 2008

chcela som nezieco take, kde by som sa lahko dopravila MHD, bez prestupovania aby mala neprechladla. my sme absolvovali kurzy, chcela by som v nich pokracovat, ale tu v Ba to je neskutocne drahe. tak som chcela aspon ist na hodinku do bazena.

chasencha
8. nov 2008

mamina a do iuventy nie?tam je bazen ale neviem ako je to s teplotou...a kam si chodila na kurzy???my s menou zaciname teraz od decembra v alve,to je niekde na trnavke....

ivkab
8. nov 2008

Mamina mne je to jedno kedy ci na 12 alebo na 13. Samko este nema pravidelne hodiny kedy chodi spat. Budem musiet zobrat maleho zo sebou. Co sa tyka plavania nemame skusenosti. Ideme len teraz plavat na kurz do rolanda. Nieje tam zle spojenie k molecovej sa da prejst pesi a od tial chodi autobus priamo do Devinskej.

chasencha
8. nov 2008

tak kedy teda? 🙂 o 12 ci o 13?

bubinka
8. nov 2008

Ahojte dievcata, tak zatial to vyzera, ze by sa mi mohlo podarit na chvilku dobehnut. Ale tiez neviem odhadnut cas, Martinka nema este nejaky pravidelny rezim. Neviem teda kedy sa mi podari ju nakrmit a nakojit, potom by som ju nechala tatovi a dobehla na chvilu. Mamina nedalo by sa to pre nas, co si nevieme presne naplanovat, poslat adresu a prip. nejake telefonne cislo, ze by sme dobehli neskor? Ozaj baby ako som pozerala, tak deturence su skoro vsetko chlapi 😉 , budu aj nejake vecicky po babulach? No ved ked aj nie, aspon bude na vyber siroka paleta frajerov pre nase babulky 😅 😅 . Ved ide najma o to stretnutie a pokecanie. Tak sa tesim, dufam, ze nam to nic nepokazi. Zatial pa

mamina27
autor
8. nov 2008

nechajme to na tu 12.00.
skusim teda dat dokopy kto dojde...

1. chasencha
2. Ivkab
3. samika dojde ási neskor - samika poslem ti kontakt, ok?
4. ajuskamimi - zatial nepotvrdene -. tiez poslem kontakt, lebo asi nebudes stihat
5. bubinka - nepotvrdene
6. glorita - nepotvrdene

musim pozriet predchadzajucu stranu ... 😉

mamina27
autor
8. nov 2008

7. Novinka
8. Chromozom - ale obe nepotvrdene

takze sa snad stretneme aspon v zostave chasencha, Ivkab, samika a ja.
idem poslat ten kontakt, zajtra este pozriem mail urcite....
tesim sa

chasencha
8. nov 2008

aj ja sa tesiiiim velmiii 🙂 ako vidim tak ja ani oblecko neberiem kedze su tam sami chlapi 😀