Urobme si miniaukciu v Karlovej Vsi v Bratislave

mamina27
17. okt 2008

ahojte, mam taky napad na malu uzitocnu "party" 😉
ak sa chcete zbavit maleho oblecenia po vasich ratolestiach, resp. vymenit aj vas satnik...mozno...a vymenit za veci od dalsich mamiciek, ktorer tiez nevedia kam s tym, tak sa mozeme stretnut, dat si kavu a urobit poriadok v satniku. ja som sa prave nastahovala do Bratislavy po materskej a rada sa zoznamim s mamickami z okolia a zda sa mi to ako zaujimava myslienka. mohli by sme to podelit podla veku. ja sa chcem zbavit oblecenia do 1 roka, tak by sa mohli zbehnut tehulky a maminky cerstvych babatok a zas by som rada dobre a lacno nakupila veci pre malu na zimu. ak sa nas najde viac, skusili by sme to nakombinovat, aby si kazda z nas nieo nasla. tiez by ste tam mohli odprezentovat, ak predavate nejake sperky a pod, al najma by to malo byt o obleceni pre nase ratolesti a tiez prilezitost si trochu pokecat. co vy na to?

novinka
21. nov 2008

to sa dohodneme na mieste, podla toho, kolko nas bude. 😉 ale vetrovku zatial zapnem, tak mozme byt aj vonku len aby vam deticky neprechladli. 😉

samika
21. nov 2008

no my by sme prišli, len nám tá 12.00 hodina moc nevyhovuje. Malému dávam vtedy obed.ale dala by som mu trošku skôr a dobehli by sme za vami. len dôfam, že nebude pršať. nemáte tam niekde nablízku nejakú čajovňu, alebo nejaký nefajčiarsky priestor-kaviareň.....? škoda, že MC sú cez víkend zatvorené ☹
ale kludne môžme byť aj vonku, kým nám to zima dovolí 😀 😀

novinka
21. nov 2008

pršať by nemalo, pozerala som predpoveď. tak mozme aj neskor, o 13-tej? len ja budem musiet ist prec ale neviem o kolkej presne, predpokladam ze tak asi o 15-tej. tie kaviarne tu moc nepoznam, a hlavne take kde nas s kocikmi znesu. snad baby original z KV budu vediet viac...ja tu byvam len necely rok tak to tu moc nepoznam.

chasencha
21. nov 2008

mmmm ja som na to podobne novinka,viem o jednej cajovni,ale ta je otvorena az od 15:00,patri mame adely banasovej 😀 a tam na to namesti sv.Frantiska su nejake kaviarne,mozno tam nikto nebude fajcit 🙂

trpezliva
21. nov 2008

aj ja poznam len tu jednu cajovnu banasovcov...
este tam na namesti je jedna restika, tak mozno tam, len neviem ci to je zafajcene.
a celkom pekne je na Rosnicke...taka pizzeria.

novinka
22. nov 2008

Kočky tak ja mozem aj neskor, som si to presunula na doobeda, takze po 13,00 hocikedy. Ak chcete, mozme aj o 15-tej a pojdeme do tej cajovne 😉

chasencha
22. nov 2008

no ved sa musime nejako dohodnut,len vonku je strasnaaaaa kosa ☹

novinka
22. nov 2008

Tak to dajme o 15-tej na Fran.namesti a pojdeme do cajovne, hm?

chasencha
22. nov 2008

to budeme akoze 2? 🙂

novinka
22. nov 2008

tak stretko sa odklada na buduci tyzden 😲 nikto sa nehlasi, chladno je a este mi ani hlienova zatka neodisla 😀 tak snad este vydrzim 😉

mamina27
autor
24. nov 2008

tak ja sa ospravedlnujem.... my sme trosku chori, aj ked zatial nic vazne, aled cez vikend sme boli len doma, nechcela som to podcenit...
vidim to tak novinka, ze uz asi do bud. vikendu nevydrzis... 😉
urobime sdtretko v nemocnici??? 🙂
ja by som sla aj cez tyzden, len nikdy newviem povedat, ci sa dostanem z prace skor, zalezi, ci mi ju bude moct zobrat ta pani a to sa vacsinou dozviem len vecer p;red tym...

novinka
24. nov 2008

mamina juuj, to mi je luto ze mate chorobu ☹ nech sa Nesi cosoro vylieci 😉
neviem ako to bude v nemocnici s navstevami, posleme si cislo cez IP a dohodneme sa po tel, oki? 😉

samika
25. nov 2008

mamina, babuľka nech sa Ti skoro vylieči 😉

novinak, ešte ste 2v1 😀 držím palčeky 😉 keby niečo, daj vedieť 😉

ivkab
25. nov 2008

Mamina kludne sa mozme stretnut aj cez tyzden. My takmer kazdy den chodime poobede von so samkom. Ja byvam asi 3 min od namestia. Poslem ti telefon cez IP posli my aj ty a mozme sa niekedy dohodnut staci SMS.
Mamina daj nam prosim sem ten recept na tu skvelu babovku co sme mali u teba. 🙂 mnam

Inak baby dnes sme boli so Samkom plavat prvy krat. Ja som si myslela ako to bude fajn. Tak ma maly uplne prekvapil skoro cely cas reval a reval a reval. ☹ Isli sme do sauny a zase reval. Lektorka vravela ze sa to zlepsi casom. No ja neviem. Musim ho vodit medzi deti lebo zda sa mi ze ma medzi detmi problem. Pri dospelych sa predvadza ale akonahle nieje stredobodom pozornosti on je zle (vid dnesok)

Novinka tesim sa az uvidime babatko take malinke. Dufam ze potom neskor vyde stretko. Napis urcite aky drobcek sa ti narodil 🙂 prajem vela zdravicka obom

samika
25. nov 2008

ivkab a kam chodíte plávať? my máme rozplávaný kurz v pezinku, snáď ho v januári dochodíme 😀
my sa už tešíme na piatok do klbka 😉

mamina27
autor
26. nov 2008

Ivka nerob si starosti s tym plavanim. Samko si zvykne. neboj. niektore deticky horsie znasaju vodu, ine su priam vodne zivle. ale je dobre ho zvykat, da mu to vela. 😉

ivkab
26. nov 2008

Samika zacali sme chodit do Rolanda. Je to v Devinskej. Ako sa Vam paci v Pezinku? Kolko to tam stoji. Muzov kolega tam chodi s malym a chvali si to. Pre nas to momentalne neprichadza do uvahy lebo nemam auto. Je mi luto ale nemozeme ist v piatok do klbka aj ked sme sa velmi tesili. Museli sme ist k nasim zacinam sa ucit na skusky a doma v jednoizbaku sa to moc neda a vecer uz nevladzem. Nevychadza mi to velmi s piatkami do klbka uvidime buduci tyzden.

samika
26. nov 2008

ivkab, my tiež chodíme do Pezinka.resp.sme absolvovali polovicu kurzu.potom sme predali auto, no a teraz čakám na nové tak nechodíme.do konca januára sa môžme objednať na náhradne hodiny. mne sa ten pezinok celkom páči, tam to stojí 3300 ak sa nemýlim.ale tam sme vo vode s inštruktorkou 20 min.ak si dobre pamätám, čo som čítala na stránke rolanda, tak tam by mal byť pobyt vo vode s inšt. 40 min.alebo sa mýlim?

ivkab
27. nov 2008

Je to tak priblizne isli sme von z vody skor po 30 minutach lebo maly tam nechcel byt. Myslim si ze 20 minut by mu tak akurat vyhovovalo. Buduci tyzden mame az tri krat tak som zvedava ako to zvladneme 🙂 No poviem ti ked mi tak maly plakal bola som z neho taka strasne unavena ze som vecer prvy krat v zivote zaspala vo vani 🙂 Viem ake je to bez auta muz ma len firemne a je to velmi neprakticke ked niekam chces ist tak sa trmacat s kocikom.

samika
27. nov 2008

Ivkab, neboj Samko si určite zvykne a vo vodičke sa mu bude páčiť. 🙂 🙂
my sa ideme zajtra pozrieť do klbka 😉
Samkovi držíme palčeky na plávaní 🙂 🙂

ivkab
28. nov 2008

Samika dakujeme, napis ako bolo skoda ze nam to nevyslo ☹

samika
28. nov 2008

ivkab, tak v klbku sa nám páčilo 😉 akorát dnes tam bolo dosť plno, mamičky robili vianočné ozdoby, vence....na vianočný bazárik 🙂
pokiaľ nám to počasie dovolí, tak pôjdeme aj budúci piatok 🙂

mamina27
autor
8. dec 2008

ahojte baby, ako sa mate. bola som zvedava, ci sa Novinka neohlasila a neoznamila novinku... uz je urcite drobcek na svete, tak cakame novinka 😉
ako sa vam ostatnym dari? ja som chora a na PN nemozem ist ☹ , citim sa pod psa...

chasencha
8. dec 2008

ahooooj 🙂 no aj ja stale pozeram ci novinka neprida nejaku tu fotecku a nepochvali sa 🙂 preco nemozes na PN???ani na dovolenku???
my sa mame fajne,teraz sme boli tyzden u mojich rodicov v ziline tak som si aspon oddychla 🙂

ivkab
9. dec 2008

noinke sa narodil chlapcek 6.12. videla som jej fotky ked som si otvorila MK prave ich pridala. Neviem ako sa to vyhladava.

chasencha
9. dec 2008

jeziiiiiis aky je kraaaasny,neveriiiim🙂super a na mikulaaaasa🙂

novinka
9. dec 2008

Caute baby, ste ma odhalili 😀 Som este v porodnici a stale skacem okolo maleho, vizity, sestricky sem stale behaju, stale nieco je, nemala som kedy napisat. Ozvem sa z domu, dufam ze zajtra ma pustia. Drzte palce na zajtrajsiu vizitu, lebo zatial nepribral a ciha nanho zltacka ☹ Uz chcem byt domaaaaa! ☹

ajuskamimi
9. dec 2008

ahojte, my sme bez netu, tak sa mi neda prispievat, ale dufam, ze uz coskoro to napravime a opat sa k vam pridam

jeeej Novinka ty uz mas malickeho Slavka 😵 tak moc moc moc blahozelam 😉 🙂

novinka
13. dec 2008

dakujem ajuska 😉 zatial sa doma zabehavame, ale hadam to coskoro bude okey a budem mat viac casu aj na net

chasencha
13. dec 2008

novinkaaaaa a ako to ide?a vysvetlis mi ten porod? 🙂