Urobme si miniaukciu v Karlovej Vsi v Bratislave

mamina27
17. okt 2008

ahojte, mam taky napad na malu uzitocnu "party" 😉
ak sa chcete zbavit maleho oblecenia po vasich ratolestiach, resp. vymenit aj vas satnik...mozno...a vymenit za veci od dalsich mamiciek, ktorer tiez nevedia kam s tym, tak sa mozeme stretnut, dat si kavu a urobit poriadok v satniku. ja som sa prave nastahovala do Bratislavy po materskej a rada sa zoznamim s mamickami z okolia a zda sa mi to ako zaujimava myslienka. mohli by sme to podelit podla veku. ja sa chcem zbavit oblecenia do 1 roka, tak by sa mohli zbehnut tehulky a maminky cerstvych babatok a zas by som rada dobre a lacno nakupila veci pre malu na zimu. ak sa nas najde viac, skusili by sme to nakombinovat, aby si kazda z nas nieo nasla. tiez by ste tam mohli odprezentovat, ak predavate nejake sperky a pod, al najma by to malo byt o obleceni pre nase ratolesti a tiez prilezitost si trochu pokecat. co vy na to?

novinka
22. jan 2009

zatial sme boli len co sme narychlo presli doktorke tych 400 m takze nic moc 😒
ale buduci tyzden to rozjedem! 😉

chasencha
23. jan 2009

oukej uz sa tesime 🙂

novinka
26. jan 2009

chasencha nepotesim Ta. zajtra musim ist s nim zas doktorke, lebo jedno ocko mu tak strasne hnisa, ako este nikdy doteraz ☹ kazdu chvilu mu ho vytieram, nenormalne volaco! vypytam sa ocnej, toto uz nemoze byt pravda!!!

neviete mi niekto poradit, tou borovou vodou sa maju vraj vytierat ocka tak som ju kupila ale je na nej napisane, ze nevhodne pre deti do 10 rokov a na sliznice 😕 tak neviem 😖

chasencha
27. jan 2009

jaaaaj novinka s tymto ti ja neporadim ale mozno v nejakej inej teme asi,viem ze sa chodi na precistovanie kanalikov....a mozno keby si s nim sla vonku pomohlo by mu to...neviem...radsej k tej ocnej
drzim palce 🙂

novinka
28. jan 2009

bola som u ocnej, skoro ju porazilo ze to ma od narodenia a obvodna mu davala 8 tyzdnov tie iste lieky, ktore sa mozu najviac 6 dni, inak je velke riziko alergie. 😠 menim doktorku!!! 😠 😠 😠
a kocikovat mi nezakazala, takze kedy?

chasencha
28. jan 2009

🙂 super teda 🙂 no moja mala zase tuto noc tepltotu 38,2 tak ideme teraz poobede ku doktorke ,teraz jej varim obed a mozeme aj zajtra podla toho co mi povie dokina,ale myslim si ze to ma z toho ze sa jej asi zubky tlacia vonku....

novinka
28. jan 2009

snad to nebude nic vazne, len tie zubky 😒

oukej, daj vediet 😉

chasencha
28. jan 2009

no takze mame zacinajucu anginu,do zadku...takze do 5.2.nikam nemozeme,to mame kontrolu....ved potom uz urcite niekam pojdeme spolu 🙂

novinka
30. jan 2009

☹ do kelu. prajem skore uzdravenie a nech vam to doma rychlo utecie. tak sa potom ozvi 😉

chasencha
30. jan 2009

jasne neboj sa,ved uz to kolko planujeme 🙂 ved cislo mam tak mozno aj hned v piatok toho 6.2.cakaj telefonat 😎

mamina27
autor
26. feb 2009

ahojte... ja akosi nestiham, tak aspon v skratke, ako sa vam dari....citam tu len o chorobach, dufam, ze ste uz v poriadku...prajem vam pekny den

novinka
18. mar 2009

ajoj mamina 🙂 veruze v poriadku niesme, idem s nim na vyplach ocnych kanalikov 😕 bojim, bojim!!! lenze velmi mu to hnisa, za 2 dni miniem 100 gazovych stvorcekov a 50 ml vody na cistenie, je to neskutocne vela a musim mu to utierat kazdych 10-20 minut ☹
a vy sa ako mavate? 🙂

tynushqa
30. mar 2009

Ahojte,
neviem ci sa ta miniaukcia zadarila, nedocitala som 😀 ale chcela som akurat dnes dat taky navrh, mam vela veci po malej a neviem co s nimi nechce sa mi to fotit a davat na internet..najradsej by som zase urobila taketo stretnutie kde by sme pomenili, popredavali vecicky a aj by som konecne spoznala maminy z KV lebo nemam ani s kym chodit na prechadzky ☹
Co vy na to???

novinka
31. mar 2009

ajoj Tynus, ja mam sice chlapceka a takmer rovnakeho ako Ty, tak asi toho moc nekupim ale stretko moze byt, ja mam tiez vecicky na predaj ale ostatne maminy tu maju väčšie deticky ako mame my, tak jedine ze by sa nejake nove pridali 🙂 mne by to vyhovovalo skor cez tyzden, vikendy mame rodinne a vyletove 😉 a kocikovat mozme ist, samu ma to nebaviii ☹ tak vzdy rychlo prchám domov 😅

chasencha
31. mar 2009

ale ved mas mna 😀 😀 😀

tynushqa
31. mar 2009

No ahojte,
tak rozmyslam co keby sme urobili taku stretavku ze KV alebo aj maminky z inych casti by sa mohli pridat ak by chceli 🙂
Vela mamiciek pise ze tu nikoho nepozna a nema s kym kocikovat ako som napriklad aj ja 😉
Len asi ja budem najmladsia 😀

chasencha
31. mar 2009

tynush a kolko mas rokov?ja mam 23,teda minuly tyzden som mala

tynushqa
31. mar 2009

chasencha ja som mala vcera 21 😀

chasencha
31. mar 2009

tak gratulujeeeeem 🙂 patricne oslavene? 😝

tynushqa
1. apr 2009

no oslavili to za mna moj manzel a moj tatino, na druhy den ani do roboty chudaci nesli 😀
ja kojim takze som sa na nich mohla len pozerat 😉 ale nevadi aspon mi nebolo rano zle 😝

novinka
1. apr 2009

chasencha ajoooj ja viem, ze Ta mam 😀 ale dako sa nie a nie stretnuut 😅 kurnik! ides na to stretko co vymyslela Tynus? a aj Zajku mam, ale davno sa mi neozvala... ☹ uz mi je za vami smutno, baby.... 🤐

chasencha
1. apr 2009

a zajtra na to velke stretko pri auparku o 15:00 nedojdes?hmmm? 🙂 ved keby sme boli hladniiii tak v auperku je prebalovaci kutik,tam sa napapate,my mozeme aj vonku 🙂 ozvi sa do IP alebo callni 🙂

novinka
3. apr 2009

jeej, chasencha ja som si to az teraz precitala ☹ ani som nevedela o nejakom velkom stretku.. 😔 ale nemohla by som, boli sme v Osterajchu 😝

chasencha
3. apr 2009

aaaale co 🙂 a co ste tam robili? 🙂