Urobme si miniaukciu v Karlovej Vsi v Bratislave

mamina27
17. okt 2008

ahojte, mam taky napad na malu uzitocnu "party" 😉
ak sa chcete zbavit maleho oblecenia po vasich ratolestiach, resp. vymenit aj vas satnik...mozno...a vymenit za veci od dalsich mamiciek, ktorer tiez nevedia kam s tym, tak sa mozeme stretnut, dat si kavu a urobit poriadok v satniku. ja som sa prave nastahovala do Bratislavy po materskej a rada sa zoznamim s mamickami z okolia a zda sa mi to ako zaujimava myslienka. mohli by sme to podelit podla veku. ja sa chcem zbavit oblecenia do 1 roka, tak by sa mohli zbehnut tehulky a maminky cerstvych babatok a zas by som rada dobre a lacno nakupila veci pre malu na zimu. ak sa nas najde viac, skusili by sme to nakombinovat, aby si kazda z nas nieo nasla. tiez by ste tam mohli odprezentovat, ak predavate nejake sperky a pod, al najma by to malo byt o obleceni pre nase ratolesti a tiez prilezitost si trochu pokecat. co vy na to?

novinka
8. nov 2008

mamina ja priiiiidem! 😉

bubinka
8. nov 2008

Maminka posli kontakt prosim aj mne, ja na 90% pridem ale asi tiez neskor, podla Martinky 😉 . Dakujem

bubinka
8. nov 2008

Pozeram ze si asi necitala moj prispevok, asi som ho odoslala medzitym ako si Ty pisala 😀

trpezliva
9. nov 2008

ahojte, ja tam pridem, ale aj odidem..lebo ideme k svokre na obed, len donesiem jednu igelitku peknych veciciek pre dievcatko. dufam, ze vas tam na namesti uvidim 🙂

mamina27
autor
9. nov 2008

... uz sa tesime..
dam poznavacie znamenie, budem mat vestu ruzovu a rifle a Nessik vezmem trojkolku - taku oranzovo cervenu.

ahojte

mamina27
autor
9. nov 2008

ale vidim to tak, ze ja veru nic nenakupim... ☹
nessik ma 14 mesiacov a nosi uz veci tak od 18-24M. ☹
ale pokecame 😉

ajuskamimi
9. nov 2008

ahojte, tak mne nesiel net, nemohla som pisat, ale snad mi toto odosle. Mamina posli mi do IP kontakt na teba, ja sa posnazim prist, mozno stihnem na 12tu, mozno pridem neskor, ak mi do toho nevojde nejaka "necakana" navsteva, lebo aj to sa nam stava, taka prepadovka, hoci to moc rada nemam, ale ratat s tym musim 😒 no ale kazdopadne, dobehla by som, hoci na predaj vecicky nebudem mat, ale tak bud pokecat, alebo nieco prckovi kupit 🙂

ajuskamimi
9. nov 2008

ahojte, tak mne prave maly zaspal ale neprisiel mi na teba mamina ziaden kontakt a tak som ostala doma ☹ no snad nabuduce, ak sa este stretnete, rada sa pridam

chasencha
9. nov 2008

ajuskamimi,urcite sa stretneme,bolo fajne,mali sme aj babovku co mamina upiekla a deticky boli tiez dobre 🙂 len na jedno som zabudla a to su tel.cisla 😀

novinka
10. nov 2008

veru, babovka bola super a mamina je sympoška 😉 uz sa tesim nabuduce 🙂

samika
10. nov 2008

baby,ja sa ospravedlňujem ale som nemohla prísť ☹ je mi to ľúto, tááák sme sa aj so Samkom tešili ☹

chasencha
10. nov 2008

to nevadi samika ved urcite bude dalsie stretko 🙂

trpezliva
10. nov 2008

Baby, ani mi sme to nestihli..chcela som doniest aspon tie vecicky, ale nakoneic sme meskali k svokre, tak sme isli rovno cez liscie udolie smerom do mesta. Na dalsie stretko dufam ze uz dorazime..ale viacej nam vyhovuje doobeda alebo poobede. 🙂

bubinka
10. nov 2008

Baby tak ani ja som nakoniec nemohla, je mi to luto, sorry, uz som bola oblecena, vychystana, zbaleny nedelny kolacik a v tom mi zavolali ujo s tetou, ze su v BA a pridu nas pozriet. Tak som musela ostat doma. Dufam, ze sa este stretneme, mohli by sme pripadne zorganizovat stretko aj s detickami, videla som ze viacere su v podobnom veku ako Martinka 😉 . Boli by ste schopne prist aj do Dubravky?

mamina27
autor
10. nov 2008

ahojte... tak skor som ☹
chcem sa vam vsetkym podakovat, bolo mi velmi prijemne a uz sa tesim na dalsie stretko.
a chcem sa ospravedlnit Bubinke, neodpisala som na smsku, lebo tu boli baby a potom mi to vypadlo 😖
prepac... a aj ajuskemimi... vobec som nezachytila tvoj prispevok, skoda, nasla som ho az teraz. to sme sa minuli len o 20 min. ☹
a samika, nabuduce sa tesime .
tak cakame napady 🙂 kedy??? a kam sa vyberieme?

este jedna prosba...vyskytla sa mi taka bezvychodiskova situacia. Malu mi vozila do Ruzinova pani z jasliciek. Nema niektora z Vas manzela, co robi v Ruzinove, resp niekoho znameho, kto byva v Karlovke- ja na tom nam. sv. frantiska a dochadza do ruzinova rano? jaslicky su v Ruzinove pri kostole.... potrebovala by som len odvoz aspon rano, poobede, ked aj po nu dojdem, aj ta pai hovorila, ze obcas mi ju bude moct bravat, ale elektrickou to mam na velmi dlho a naspat by som sa musela vracat doi mesta.
bolo by to samozrejme za odmenu, ale mozem si dovolit skor symbolicku, preto by by bolo idealne keby ze ju vezme niekto naozaj cestou. jednducho si neviem predstavit ako to mam riesit a zacala som teraz robit, takze dalsi adaptacny proces v inych jasliach ani nehrozi.

mate obcas pocit, ze sa vsetko s....??? 😢 lebo ja mam posledny tyzden neskutocne zly.

chasencha
10. nov 2008

neboooj,niekto sa najde 😒 moj priatel chodi elektrickou do prace aj to len na obchodnu takze nic a ani nepoznam nikoho takeho...a ta pani ti ju uz nebude vozit?

napady by boli ale teraz vecer mi nic nenapada 😀

bubinka,jasne nebude problem ani do dubravky zajst 😉

ozaj ta babovka bola neskotocne dobra 😉 potom si pytam recept 😝

trpezliva
11. nov 2008

Bubinka, nechodis cvicit do Devinskej s Matkou?? 😅

bubatenko
11. nov 2008

ahojte,

čítala som vašu diskusiu, ale termín mi nevyhovoval, ale nabudúce by som sa určite rada zúčastniai - ponúknuť nemám zatiaľ čo, ale kupiť by aj bolo , hlavne teraz keď finišujem s výbavičkou pre krpca 🙂

Chcela by som sa ale spýtať mamičiek z Karlovky , alebo DD, či mi neviete odporúčiť dobrého detského pediatra pre našeho krpca. Presťahovali sme sa na Dlhé Diely pred rokom a nepoznám žiadneho lekára. Ďakujem za všetky odporúčania.

chasencha
11. nov 2008

bubatenko,ja chodim na polikliuniku do karlovky k pani doktorke Roháľovej a je to taka mila pani 🙂

novinka
11. nov 2008

super, aj ja prave zariadujem doktorku, tak som volala Mudr Rohalovej (mame to cca 400m od baraku) a mam ju teda zajednanu 😎 bola velmi mila, prijemna, popriala mi vsetko dobre k porodu a mam z nej super pocit! dufam, ze budem spokojna aj neskor 😉

chasencha
11. nov 2008

novinka supeeeer,budeme spolu chodit na poradne 🙂 myslim si ze budes spokojna 🙂

novinka
11. nov 2008

chasenka a to ako dlho sa chodi do poradne? ja som myslela, ze len prvy mesiac 😕 tak to sa tesim, dufam ze sa tam budeme stretavat! 😉

bubinka
11. nov 2008

Ahojte babule,

my mame teraz taky nabity program, ale ked sa nam uvolni, mohli by sme sa stretnut pokojne aj u nas v Dubravke, je to sice na konci Dubravky, ale snad Vam to nebude prekazat 🙂.
Niekedy cez vikend alebo aj cez tyzden, tak aby to vsetkym vyhovovalo.
Maminka nevadi, ja som si aj myslela, ze nemas cas, len som chcela aby ste vedeli, ze nepridem. Bohuzial nepoznam nikoho kto chodi do Ruzinova, moj manzelik robi 5 minut od domu, tak chodi peso.
Trpezliva ano chodim do Devinskeej 🙂 🙂 🙂 . No ved to ste vy nase kamosky s malou Liluskou..nase partacky na Rafaelu stonozku 😉 . Sorry, ja som si to vobec neuvedomila. Minule sme neboli, Matka sa rozhodla zaspat o jedenastej a spala do jednej a u nej je spanok taky vzacny, ze som ju nechcela budit. Dufam, ze stvrtok stihneme, idem este predtym k zubarke. Tak sa tam uvidime..a Ty si z Karlovky?
No utekam, manzelik ma dnes meninky, tak ideme oslavovat. Pa

chasencha
11. nov 2008

novinka no neviem do kolkych rokov...ale do prveho roka musis mat mam dojem 9 navstev 🙂 u rohalovej su poradne kazdy utorok od 11 do neviem kedy 😅

ivkab
11. nov 2008

Mohli by sme ist s detmi do parku SNP. Pripadne v karlovke je materske centrum Klbko je otvorene v pracovne dni od 9 do 12 a v piatky je vyclenena miestnost pre babatka. Poplatok je 50 skk ale je to skor na kavu a caj ako prispevok.
Bublinka, Trpezlivka chodite do Rolanda plavat? My zaciname teraz 25. ste spokojne?
Novinka, co sa tyka poradne je to dolezite aby lekarka sledovala ci dietatko prospieva, my sme zo zaciatku chodili kazde 3 tyzdne a teraz nam povedala ze az ked bude mat 7 mesiacov. Je to individualne, zalezi ako babatko rastie.
Mamina, moj muz robi v Lozorne chodi opacnym smerom neviem ako by som ti poradila.

chasencha
11. nov 2008

ivkab jasne mohli by sme 🙂 a kde je to klbko?pocujem prvykrat

ivkab
12. nov 2008

mozes si pozriet www.klbko.sk dostanes sa tam ked ides z namestia na druhu stranu cez prechod. dostanes sa k potravinam star food a potom ides hore. uvidis tam na oknach napis klbko. Ja som tam bola minuly piatok prvy krat. Baby boli velmi mile. bolo tam asi 5 babatiek aj s mojim samkom. Boli tam aj vacsie deti ale tie boli v inej miestnosti. Neviem ako to budem stihat tento piatok, pretoze mam skusku ale potom budem urcite pravidelne chodit. Malemu to prospeje ked si zvykne na deti.

samika
12. nov 2008

dobre ránko, maminky 🙂
ivkab, pozerala som to MC a tie piatky pre bábätka môžu byť super. idete aj tento piatok?
ak áno, pridali by sme sa. v lamači máme tiež MC, ale keď som pozerala ich stránku, tak nič pre bábätka tam nebolo. až pre tie staršie detičky.
a ty si bola v nedelu u maminy?my sme sa museli ospravedlniť. ☹

ivkab
12. nov 2008

Ano bola som, je to fajn kocka 😉 neviem ci pojdem do klbka v piatok zalezi kolko sa stihnem dnes a zajtra naucit. Ja pojdem urcite buduci tyzden tento fakt neviem. ☹

chasencha
12. nov 2008

ved tak mozeme tam ist vsetky 🙂