Urobme si miniaukciu v Karlovej Vsi v Bratislave

mamina27
17. okt 2008

ahojte, mam taky napad na malu uzitocnu "party" 😉
ak sa chcete zbavit maleho oblecenia po vasich ratolestiach, resp. vymenit aj vas satnik...mozno...a vymenit za veci od dalsich mamiciek, ktorer tiez nevedia kam s tym, tak sa mozeme stretnut, dat si kavu a urobit poriadok v satniku. ja som sa prave nastahovala do Bratislavy po materskej a rada sa zoznamim s mamickami z okolia a zda sa mi to ako zaujimava myslienka. mohli by sme to podelit podla veku. ja sa chcem zbavit oblecenia do 1 roka, tak by sa mohli zbehnut tehulky a maminky cerstvych babatok a zas by som rada dobre a lacno nakupila veci pre malu na zimu. ak sa nas najde viac, skusili by sme to nakombinovat, aby si kazda z nas nieo nasla. tiez by ste tam mohli odprezentovat, ak predavate nejake sperky a pod, al najma by to malo byt o obleceni pre nase ratolesti a tiez prilezitost si trochu pokecat. co vy na to?

susy
18. okt 2008

mne sa tento napad velmi pači.Tiez mam veci pre babo do 1 roka a neviem co s nimi. 😉

mamina27
autor
19. okt 2008

bolo by skvele ak by sa nas naslo viac. aj tehulky, ktore by mali zaujem o kupu, resp. cerstve mamicky. a zaroven by to mohlo byt prijemne stretnutie a moznost sa zoznamit. kde ty byvas?

susy
19. okt 2008

BA-Stare Mesto

mamina27
autor
19. okt 2008

skusim este dat odkaz na ine fora, ako na vybavicku, babatka a tak, mozno sa niekto chyti. mohli by sme to zorganizovat pocas vikendu, niektoreho, mozno o dva tyzdne. aby mohli prist pracujuce mamicky.

ena
19. okt 2008

mamina27- a kde by si to chcela zorganizovat? U niekoho doma? Ved ked tam kazda donesie jednu tasku veciciek, to tam toho bude 🙂
A podobnu funkicu plnia detske burzy, ktore byvaju v niektorych materskych centrach, vacsinou na jar a na jesen.. Naposledy som zaregistrovala na Mamateyovej v Petrzalke minuly vikend.. V piatok pred burzou odnesies oznacene vecicky, v sobotuje burza a poobede si vyzdvihnes peniazky a co sa nepredalo..

bibula
20. okt 2008

ena-myslim,ze skor ide o pokecanie si a popritom ksefty 🙂
ja veciciek vela nemam,hned to predam,darujem,alebo posuvam dalej.no a vecicky ku mne sa dostavaju rovnakym sposobom 🙂 a smalym niekam ist,no to by som len s vytiahnutym ceckom asi bola 😀 😀 😀 😢

mamina27
autor
22. okt 2008

no myslela som, ze to bude najma o pokecani 🙂
skoro ziadnu mamicku tu nepoznam ☹ bolo by to u mna doma, aj ked mam len garzonku, ale dobrych ludi sa vsade .... vsak viete

novinka
24. okt 2008

ahojte
mamina aj mne sa tento napad paci. ja som tiez z KV. skus napisat aj sem https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... sice je to tam dost zamrznute, ale hadam sa niekto chyti 😉

chasencha
26. okt 2008

ahojte,super napad...ani ja tu nepoznam ziadnu mamicku a som z karlovky takze by som prijala niekoho spoznat s mojim radostami i starostami🙂

mamina27
autor
27. okt 2008

jej tesim sa, ze sa vam to paci. bola som na vikend mimo, takze tiez to tu neviem poriadne rozhybat, lebo nie som pravidelne na internete 😉
skuste nabalachat, ak mate nejake zname, ked nas bude aspon 5, bude super 🙂
ja mam kopu veci pre dievcatko, ale najdu sa aj chlapcenske. tiez mam kolegyne, ktore mi asi posunu nejake veci po ich detoch, takze mozno budu aj vacsie veci.

chromozom
28. okt 2008

caute, aj ja som z karlovky, rada sa pridam

ajuskamimi
30. okt 2008

ahojte, tiez som z Karlovky /konca Karlovky 😉 / a sice na predaj vecicky nemam, kedze to hned posuvam sestre a svagrinke, ktore cakaju mimina vo februari, ale ak by bolo nieco pekne, tak by som im kupila, pripadne mojmu prckovi a rada si aj pokecala 🙂

ivkab
30. okt 2008

Ahojte, tiez som z Karlovky a bola by som rada keby som sa stretla s mamickami z okolia 😉 . mamina27 to bol super napad. Urcite sa pridam.

novinka
31. okt 2008

no uz nas je viac 😉 takze predbezne:
1.susy
2.chasencha
3.ja-novinka
4.chromozom
5.ajuska
6.ivka
no a samozrejme pani domaca-mamina! 😉 to bude ako v jaslickach 😵 lenze ja uz mozem kazdu chvilu rodit, takze ak mam prist, tak to moc nenatahujme!

chromozom
31. okt 2008

No tak teda kedy a kde?

pipi1211
31. okt 2008

no skoda baby ze to je v karlovke 😒 to je pre nas velmi od ruky kedze nemame auto 😒

mamina27
autor
1. nov 2008

no som rada, ze ste to vzali do svojich ruk, lebo ja som nemozna 😠
tak navrhujem skor vikend, takze buduci??? ja totizto tento tyzden zacinam zarezavat....
mam sice len garzonku.... ale v pohode to zvladneme, myslim, ze aj s detickami sa pomestime...takze moze byt? prisposobim sa ci sobota ci nedela

chasencha
2. nov 2008

mamina super,no mne je uplne jedno ci sobota alebo nedela ja sa prisposobim 🙂 takze ale ako sa stretneme a kedy???

ivkab
2. nov 2008

Ja nemozem v sobotu mam skolu. Mne by bola najlepsia nedela alebo sobota az po 17.00 co neviem ci nieje neskoro.

mamina27
autor
2. nov 2008

moze byt aj nedela. neviem ako to zosuladime s nasimi detickami. s tym spankom. moja totizto spinka dva krat do dna a byvam veru len v garzonke... tak by mi najlepsie vyhovovalo okolo 12.00. je to vsak cas obeda a neviem neviem, ako vas pustia manzelia od obedneho stola 🙂 a este nedelneho. ale snad ked im nechate prestrete a mozno deticky k tomu 😉 nech sa povenuju a my sa budeme venovat nasim babskym veciam... 🙂 co vy na to?

novinka
3. nov 2008

aj mne by bolo lepsie v nedelu. casu sa prisposobim, babo este nemam 😉

chasencha
3. nov 2008

no baby ja ale emu nenecham s tatinom samu,este je dost mala 🙂 a on by si s nou neporadil,a kedze kojim tak by som ju zobrala so sebou 🙂

mamina27
autor
3. nov 2008

ci uz s babom alebo bez, velmi sa na vas tesim. tak predbezne v nedelu o 12.00 😉 a prineste spustu veci 🙂 ak mate aj zo seba, ja som nasla dvoje perfektnych nohavic, ktore mi velmi nesedia, tak sa mozno niekomu jhodia a mne nebudu zavadzat v skrini.

susy
3. nov 2008

jeej,kočky ja sa nepridám,nakolko čakáme druhé mimi,tak vecičky ešte využijem 😉

chromozom
3. nov 2008

Skoda, my v nedelu ideme na oslavu 60-tky.

chasencha
4. nov 2008

mmmmm a kde ako???netusim kde byvas 😀

mamina27
autor
4. nov 2008

v Karlovke, ja by som si vas vyzdvihla o 12.00 na nam. sv. frantiska 😉
tak kto sa teda prida, komu vyhovuje termin. Chromozom...je mi luto a susy, ved aj takn mozes sa k nam pridat, urcite budeme vsetci radi.

chasencha
4. nov 2008

ja urcite 🙂

ivkab
4. nov 2008

Baby ja sa veci nechcem zatial zbavit planujeme este jedno babo ale neskor. Maly ma len 6 mesiacov zatial nemam ani vela veci. Ja by som sa hlavne rada stretla a pokecala. Moj muz ide tento tyzden na maly zakrok. Mal by byt do nedele v poriadku. Ak by som neprisla dam vediet v sobotu do osmej vecer. Dufam ze bude vsetko v poriadku a stretneme sa. Mamina byvas velmi dalko od nam. sv. Frantiska? Ak nie zobrala by som maleho do nosicky.

bubinka
4. nov 2008

Ahojte babule, tento napad je super, ja tiez este toho vela na predaj nemam po malej, tiez ma len 6 mesiacov, ale rada by som jej pozrela nieco uz k jari, teraz ma oblecenia az az 🙂 . Ak mi to v nedelu vyjde, rada sa pridam, som z Dubravky, tak to nie je tak daleko. Dam este v sobotu vediet, ci sa mi podari tak zorganizovat den.
Pa