• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretko augustoviek 2007. Kedy vám to vyhovuje?

30. októbra 2009 
Aha, este ze si mi to leni objasnila, to +pr. je plus prislusenstvo a teda aj my mame asi kuchynku :sweat_smile:
Na tu jednu mrkvu denne-co si aj tak doneisem vyzivu sa mi to oplati :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2008 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
OK - tak napiste kolko reznov a kolko syrov a vyjadrite sa aj za muzov a sexice, nech to tu nevypisujem dookola.

inac, je az NEUVERITELNE ake banality dokazete skomplikovat. :angry: :angry: :grinning: :grinning:
15. jan 2008 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a zabudla som - kronikarka - zeber fotak. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

bil - nejde o varenie mrkvy, ale aby si mala chladnicku. kde chces chladit chlast??????????? :grinning:
15. jan 2008 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi, no a aky jeden drink si my vyberieme za vecer? Ved to ked budeme len tak symbolikus chlastat, nech to stoji za to...A ty hlavne ze nemas chladnicku na izbe, organizatorka!!!
15. jan 2008 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja mam apartnam, tak by tam mala byt. a ked nie, tak budem chodit z izby do izby, snad mi niekde naleju. :grinning: :grinning: :grinning:

bil - tvoja polovica chce snicel, alebo syr?
15. jan 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
On by si dal syr, ale nemoze, hehe, takze bude mat dietny snicel :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
preco nemoze syr? :confused:

a to pitie - furt rozmyslam, ale nic mi nenapada. :frowning2: ja by som chcela ten kavovy liker so smotanou, ale nemozem ho nikde zohnat. :cry: :cry: :cry:
15. jan 2008 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak za moju polovicku isto hovorim rezen a sote. on je cely masovy. bez masa je den strateny. :grinning:
15. jan 2008 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mal zvyseny cholesterol tak drzal taku dietku, aby nemusel jest lieky na znizovanie, lebo su hnusne na pecen, a teraz uz ho ma v pohode, ale sa snazi kontrolovat, aby mu zas nevyskocil, takze nepapa vyprazany syr a malo vyprazaneho-nemal by vobec nic, ziadne chipsy, biele pecivo, tucne syry, salamy, len zdrave jedlo :wink:

Ja donesiem nejaky likercok, alebo aj vinko a mozeme si urobit striky :wink:
15. jan 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a co je zdravsie na vyprazanom rezni oproti vyprazanemu syru?????????????
mne tu zase nieco unika. :sweat_smile:
15. jan 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V podstate nic, ale ved neries stale!
Zakladom rezna je maso, co moze, takze aspon take polo zlo, ved som pisala, ze ani rezen by nemal...
15. jan 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak mu objedname nieco z nemocnice. :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:

ale aj tak: bilushka a rybka - udelujem vam pochvaly za rychle vyjadrenie sa. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
15. jan 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ada- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Nieco na pare! Najhorie na tom je, ze jemu take chuti, len ked mu to navarim, tak to musim jest aj ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Inak ten cholesterol ma strasne vela ludi, len vacsinou na to serinkaju...

A mne si dufam ze dala ten sejrac!
15. jan 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adka,
takze ja dvakrat syr :wink:
15. jan 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja neviem, ale nie je to pr. prístelka? :confused:
15. jan 2008 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimi - je. :slight_smile: ja som na to tiez dosla. rano o pol 4, ked som kojila. :grinning: :grinning: :grinning: si mi pokazila radost - ja som chcela byt za mudru. :grinning: :grinning: :grinning:
16. jan 2008 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi - sexica si dá to čo ja, piatok syr a sobota soté :wink: ale nepýtala som sa jej :sweat_smile: šak platím ja :grinning:

ten syr chceme taký ten so šunkou, nech to má úroveň, dobre? a myslím že syr ho vyjde drahšie ako mäso :sweat_smile:

JA SA UŽ STRÁÁÁŠNE TEŠÍM. dúfam že zoženiem ten kočík :sweat_smile:
16. jan 2008 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baily, mima, katika - mozte sa vyjadrit k syru a sniclu?????
16. jan 2008 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si prosím syr bez šunky, aby som nerobila problémy a nervy Aďuliatku :wink: :grinning:
sexica to isté, prosím :slight_smile:
16. jan 2008 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
syr.. vlastne hocičo bezmäsité.. starý by si dal šnicel, ale má smolu.. tu rozhodujem ja!!!
16. jan 2008 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kati - vazne mu chces dat syr????
nenechaj mojho stareho sameho na rezni, lebo nam ho zrusia a on odmietne ist. :grinning: :grinning: :grinning:
16. jan 2008 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pre neho rezeň :grinning:
16. jan 2008 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poprosím pani organizátorku, nech láskavo do menu zahrnie čo najmenej mäsa .. aspoň bravčového a hovädzieho :wink:
16. jan 2008 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja 2 krat rezen nech sa nazerem a adam nemusi anorekticka segra mu da zo svojho a mozno nieco zoberiem z domu :grinning:
16. jan 2008 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze vecera u nas: raz syr, raz snicla... a sote dvakrat

zaloha ok, ale ja by som chcela samostatnu fakturu :sweat_smile:

ada, ten liker uz mam odlozeny :grinning: pri nejakej udobrovacej prilezistosti mi ho kupil muzicek moj, tak ho len zasuniem dozadu, nech sa dovtedy nevypije :grinning:
16. jan 2008 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
KONECNE VSETKY :slight_smile:
16. jan 2008 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute krasky. zaloha je 1000,-Sk/izba.
budete to posielat mne, alebo chcete cislo ich uctu?

baily - na zalohu ti neviem dat fakturu, ale uz som im pisala, nech nam konecne vyuctovanie vyrataju kazdej izbe zvlast. :slight_smile:
18. jan 2008 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bailey, a naco ti je samostatna faktura? :confused:
18. jan 2008 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bilu - hlavne ze si reagovala aj na moj prispevok. :grinning:
18. jan 2008 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ada mne je jedno na ktorý účet
18. jan 2008 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok