Stretnime sa
ada78
31. máj 2007

Veľké stretko augustoviek 2007. Kedy vám to vyhovuje?

Ahojte. 🙂
Kedy by vam to vyhovovalo. Mne je to jedno, ja mam casu dost, takze sa prisposobim vacsine. 🙂
ada78autor
21. jan 2008
leni - izba je 1200x2noci =2400
strava 240 2x ranajky a 240 2x vecera t.j. 480x 2 osoby = 960
poplatok 30/osoba/den x 2osoby = 120

spolu 3480. tada aspon myslim. 😃 😃 😃
ratam s malym na cecku.
´
mmem
21. jan 2008
baily a kto to prezradi ty alebo ja???? 😃 😃 😃
mmem
21. jan 2008
no viem uz traposim
lenkamt
21. jan 2008
odpadnem 😃
katika1
21. jan 2008
aj ja chcem vedieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeť!!!!!!!!!!!!!
katika1
21. jan 2008
😃 😃 😃 zvedavá som :-N
katika1
21. jan 2008
baily si tu? =-) 😃 😃 😃
baileysa
21. jan 2008
boze, baby, ked vam napisem, ze uz som to dvakrat napisala a furt sa mi zosype cely kon aj internet ]-( asi znamenie osudu 😃
mmem, ides teda ty... 😃
katika1
21. jan 2008
ja ťa nakopem.. človek tu umiera od zvedavosti a ty toto.. hlavbne že pri tomto sa ti nezosype..
budem hádať.. jedna druhej ste prebrali frajera 😃
katika1
21. jan 2008
napíš mi ip, inak sa na stretku neukazuj 😃
baileysa
21. jan 2008
katika, to by sme sa zaskrtili a nie si tu smajlikov posielali, teda aspon ako seba poznam 😃
a zosypal sa mi cely system, sak si si nevsimla, kolko mi to trvalo, kym som presla z augustoviek 😃
katika1
21. jan 2008
bailyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ]-(
baileysa
21. jan 2008
nekric na mna 😃

a:
s mmem sa pozname z vysokoskolskeho obdobia, sme spolu byvali na private 😉
katika1
21. jan 2008
faaakt??? :-o aká náhoda :-o
katika1
21. jan 2008
budem 😃
katika1
21. jan 2008
to je sila 🙂

mmem sa teším keď dojdete 🙂
baileysa
21. jan 2008
katika, nahody neexistuju 😃 no sak som aj skoro odpadla, ked som videla fotky :-N a zistila som, ze teda clovek, ako ho poznas takto cez net, moze byt uplne iny, a ze teda dojmy, co si takto robime, mozu byt uplne skreslene :-N

no nie mmem? napadlo by ta niekedy, ze som to ja? 😃
lenkamt
21. jan 2008
ja že to bude väčšia pikoška, alá telenovela 😃

ale aj tak sranda. Kati možno sa aj my poznáme, len o tom nevieme 😃
katika1
21. jan 2008
si si myslela, že aká fajn baba a potom si zistila, že to je tá z privátu, čo Ti spodné prádlo kradla, čo??? 😃 😃 😃
katika1
21. jan 2008
leni isto iste.. môj chlap mal frajerku z Mt 😃 😃 😃 či to nie si ty =-)
som ho dnes nahovorila, aby sme išli pozrieť bábätko známym do mT a samozrejme, že ja sa nasáčkujem k vám, ale musela som si nájsť výhovorku 😃 tešíš sa??? 😃
baileysa
21. jan 2008
katika 😃 😃 😃

leni, no sak ja som si aj myslela, ze ste tu z toho vyrobili kadeco 😃 sme vas mohli este natahovat 😃
lenkamt
21. jan 2008
teším sa 😃 ty su už taká vtierka ako ja = určite sa poznáme 😃
katika1
21. jan 2008
leni však som tvoja najlepšia kamarátka, musím byť vtierka 😃 😃 😃

sa chcem votrieť aj bilushke budúci víkend, ale neodpisuje mi ]-( 😃
asi ma nechce.. minule si vymyslela, že musia ísť súrne k rodičom.. som zvedavá na terajšiu výhovorku 😃
mmem
21. jan 2008
sorry baby ale kon mi zdochol, ja som vas nechcela tak napinat 😃 😃 😃 😃 😃

my sme si kradli len alkohol 😃 teda doplnali 😃 😃 😃

ak by nebolo kona tak sa s bayili nikdy neuvidim a neviem co s nou je 🙂

takze vdaka kon,napriek vsetkym tvojim chybam :-N

leni: ved toto bolo ako z telenovely,sice bez Diega a Palomy, ale o to vrucnejsie
bilushka
21. jan 2008
Jeee, a to vy ste spolu byvali aj na private a potom ste uz vobec neboli v kontakte?
Sranda, koho nestretnes na koni :-N
Mna tu uz tiez par ludi vymaklo-vsak ze ako je vseobecne zname, preto sa aj divim tym babam co si pisu cez klucovu dierku a pod. ci si to robili s vibratorom-ja nie som moralistka, ale pri predstave, ze si to cita moja suseda alebo kolegyna...no dakujem pekne.

Katika, ideme k nasim uz som ti napisala a daj mi uz pokoj, kedykolvek budes chciet prist nemam cas 😃 😃 😃
mishelin
21. jan 2008
bilus-ja som tiez hodila prispevok do tej temy ]-( ale o vibratore nic nespominam 😃
mmem
21. jan 2008
nestretli lebo sme z opacnej strany republiky a vtedy maily moc neboli a ja som posledny rok uz len dochadzala tak sme si nejako zmizli :-p

inak takto podobne sa pozname so susik, len s tym rozdielom ze sme sa nepoznali,len sme byvali v rovnakom case na rovnkom intraku a mame par spolocnych ztnamych🙂

bilu teba niekto vymakol?? =-)
katika1
21. jan 2008
bilu to fakt idete k vašim??? a neviete to preložiť? 😞
baileysa
21. jan 2008
ahojte, mmem kradli sme si alkohol??? sak to bolo vzdy spolocne? 😃 ci ty nie si ozajstna mmem? :-N

a presne mmem bola starsia (nieze by teraz este furt bola starsia 😃 ) a mala o rok kratsiu skolu a kvoli istym okolnostiam ( 😃 ) furt utekala domov 😃
mmem
21. jan 2008
baily no ved som sa opravila ze sme si ho doplnali :-p :-p :-p 😃 😃 😃 my sme nekradli to len katika tu splieta 3cez9 😃 😃 😃

ale katika nie je daleko od pravdy, na prvom ubytku sme mali takeho manika, co mal kufrik plny super nastrojov potrebnych pre zivot ako vibr., zeliezka,....... 😢 dlho sme u neho nezostali byvat, hlavne ked mi rano vosiel do izby v ponozkach na podvazkoch (si myslel ze mam prednasku) asi siel kradnut pradlo =-)

Začni písať odpoveď...

Odošli