• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretko augustoviek 2007. Kedy vám to vyhovuje?

30. októbra 2009 
autor
leni - izba je 1200x2noci =2400
strava 240 2x ranajky a 240 2x vecera t.j. 480x 2 osoby = 960
poplatok 30/osoba/den x 2osoby = 120

spolu 3480. tada aspon myslim. :grinning: :grinning: :grinning:
ratam s malym na cecku.
´
21. jan 2008 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baily a kto to prezradi ty alebo ja???? :grinning: :grinning: :grinning:
21. jan 2008 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no viem uz traposim
21. jan 2008 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odpadnem :grinning:
21. jan 2008 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem vedieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeť!!!!!!!!!!!!!
21. jan 2008 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: zvedavá som :sweat_smile:
21. jan 2008 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baily si tu? :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
21. jan 2008 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze, baby, ked vam napisem, ze uz som to dvakrat napisala a furt sa mi zosype cely kon aj internet :angry: asi znamenie osudu :grinning:
mmem, ides teda ty... :grinning:
21. jan 2008 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ťa nakopem.. človek tu umiera od zvedavosti a ty toto.. hlavbne že pri tomto sa ti nezosype..
budem hádať.. jedna druhej ste prebrali frajera :grinning:
21. jan 2008 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napíš mi ip, inak sa na stretku neukazuj :grinning:
21. jan 2008 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika, to by sme sa zaskrtili a nie si tu smajlikov posielali, teda aspon ako seba poznam :grinning:
a zosypal sa mi cely system, sak si si nevsimla, kolko mi to trvalo, kym som presla z augustoviek :grinning:
21. jan 2008 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bailyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :angry:
21. jan 2008 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nekric na mna :grinning:

a:
s mmem sa pozname z vysokoskolskeho obdobia, sme spolu byvali na private :wink:
21. jan 2008 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
faaakt??? :astonished: aká náhoda :astonished:
21. jan 2008 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem :grinning:
21. jan 2008 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je sila :slight_smile:

mmem sa teším keď dojdete :slight_smile:
21. jan 2008 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika, nahody neexistuju :grinning: no sak som aj skoro odpadla, ked som videla fotky :sweat_smile: a zistila som, ze teda clovek, ako ho poznas takto cez net, moze byt uplne iny, a ze teda dojmy, co si takto robime, mozu byt uplne skreslene :sweat_smile:

no nie mmem? napadlo by ta niekedy, ze som to ja? :grinning:
21. jan 2008 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja že to bude väčšia pikoška, alá telenovela :grinning:

ale aj tak sranda. Kati možno sa aj my poznáme, len o tom nevieme :grinning:
21. jan 2008 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si si myslela, že aká fajn baba a potom si zistila, že to je tá z privátu, čo Ti spodné prádlo kradla, čo??? :grinning: :grinning: :grinning:
21. jan 2008 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni isto iste.. môj chlap mal frajerku z Mt :grinning: :grinning: :grinning: či to nie si ty :confused:
som ho dnes nahovorila, aby sme išli pozrieť bábätko známym do mT a samozrejme, že ja sa nasáčkujem k vám, ale musela som si nájsť výhovorku :grinning: tešíš sa??? :grinning:
21. jan 2008 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika :grinning: :grinning: :grinning:

leni, no sak ja som si aj myslela, ze ste tu z toho vyrobili kadeco :grinning: sme vas mohli este natahovat :grinning:
21. jan 2008 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teším sa :grinning: ty su už taká vtierka ako ja = určite sa poznáme :grinning:
21. jan 2008 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni však som tvoja najlepšia kamarátka, musím byť vtierka :grinning: :grinning: :grinning:

sa chcem votrieť aj bilushke budúci víkend, ale neodpisuje mi :angry: :grinning:
asi ma nechce.. minule si vymyslela, že musia ísť súrne k rodičom.. som zvedavá na terajšiu výhovorku :grinning:
21. jan 2008 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry baby ale kon mi zdochol, ja som vas nechcela tak napinat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

my sme si kradli len alkohol :grinning: teda doplnali :grinning: :grinning: :grinning:

ak by nebolo kona tak sa s bayili nikdy neuvidim a neviem co s nou je :slight_smile:

takze vdaka kon,napriek vsetkym tvojim chybam :sweat_smile:

leni: ved toto bolo ako z telenovely,sice bez Diega a Palomy, ale o to vrucnejsie
21. jan 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeee, a to vy ste spolu byvali aj na private a potom ste uz vobec neboli v kontakte?
Sranda, koho nestretnes na koni :sweat_smile:
Mna tu uz tiez par ludi vymaklo-vsak ze ako je vseobecne zname, preto sa aj divim tym babam co si pisu cez klucovu dierku a pod. ci si to robili s vibratorom-ja nie som moralistka, ale pri predstave, ze si to cita moja suseda alebo kolegyna...no dakujem pekne.

Katika, ideme k nasim uz som ti napisala a daj mi uz pokoj, kedykolvek budes chciet prist nemam cas :grinning: :grinning: :grinning:
21. jan 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bilus-ja som tiez hodila prispevok do tej temy :angry: ale o vibratore nic nespominam :grinning:
21. jan 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nestretli lebo sme z opacnej strany republiky a vtedy maily moc neboli a ja som posledny rok uz len dochadzala tak sme si nejako zmizli :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak takto podobne sa pozname so susik, len s tym rozdielom ze sme sa nepoznali,len sme byvali v rovnakom case na rovnkom intraku a mame par spolocnych ztnamych:slight_smile:

bilu teba niekto vymakol?? :confused:
21. jan 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bilu to fakt idete k vašim??? a neviete to preložiť? :frowning2:
21. jan 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mmem kradli sme si alkohol??? sak to bolo vzdy spolocne? :grinning: ci ty nie si ozajstna mmem? :sweat_smile:

a presne mmem bola starsia (nieze by teraz este furt bola starsia :grinning: ) a mala o rok kratsiu skolu a kvoli istym okolnostiam ( :grinning: ) furt utekala domov :grinning:
21. jan 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baily no ved som sa opravila ze sme si ho doplnali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: my sme nekradli to len katika tu splieta 3cez9 :grinning: :grinning: :grinning:

ale katika nie je daleko od pravdy, na prvom ubytku sme mali takeho manika, co mal kufrik plny super nastrojov potrebnych pre zivot ako vibr., zeliezka,....... :cry: dlho sme u neho nezostali byvat, hlavne ked mi rano vosiel do izby v ponozkach na podvazkoch (si myslel ze mam prednasku) asi siel kradnut pradlo :confused:
22. jan 2008 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok