• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretko augustoviek 2007. Kedy vám to vyhovuje?

30. októbra 2009 
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ste si užili dievčence. Mmem - poď na stretko :wink: manželovi povedz že tam budú sexice :grinning:
22. jan 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz prisli aj od bilusky a mimi. :slight_smile:
22. jan 2008 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni:toho manika ale baily nepozna :grinning: , uz som mu to povedala, tak sa dufam na to chyti :sunglasses:
22. jan 2008 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni - prisli. :wink:

uz zostava len rybka (ta pisala, ze uz poslala),
mima (tu osklbem zajtra na kocikovani)
a katika (mala najviac pripomienok a platit bude posledna). :grinning: :grinning: :grinning:
23. jan 2008 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ada pripomienok??????, :astonished: aké??? veď na všetko som povedala, že mi je to jedno!!!!!!!!!!! :astonished:
ma echci nasrať! :angry:
pošlem ich dnes!!! :angry:
23. jan 2008 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vsak si tu nahanala fesandy, nech sa tolke neodhlasuju, ze nakoniec zostanes sama - hahaha zavislacok sa nezbavis. :grinning:

a potom, ked sme odklepli syr (rezen) a sote, tak si pisala, ze sa mam postarat aby bolo co najmenej masa. :confused:
23. jan 2008 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to len tak.. však mne je to úplne 3 čo tam budem jesť :angry:
a stále trvám na tom nech sa neodhlasujú :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. jan 2008 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi - včera Jankamacka písala že dúfa že do stretka budú OK, :sweat_smile: tak nechápem ona chce ísť a neprihlásila sa?
neskúsiš jej poslať IP?

a Kutina a Zuzka čo??????????????
23. jan 2008 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tie co zaplatili zalohu uz maju smolu. nic sa vracat nebude, ale pojdeme to prechlastat. :slight_smile: :slight_smile:
23. jan 2008 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka mi neodpisuje :unamused:
23. jan 2008 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
janke este napisem, kutina nemoze. :frowning2:
23. jan 2008 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ada, kolko sa plati zaloha ? a k comu sa tu mam vyjadrit? k tej izbe? vy ste uz asi podelene, tak asi beriem co zostalo, kedze som tu asi 2 tyzdne nebola. A kolko je to na osobu? tych 1590 sk ci kolko som to citala? za maleho sa dufam neplati.takze ak ideme dvaja , tak 2x tolko? a na ake cislo uctu sa posiela zaloha?
23. jan 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzi - kuk sem http://www.maxim-penzion.sk/index.cfm?module=ActiveWeb&page=Webpage&s=ck a vyber si izbu.
obsadene su 103,106,107,201,204,205,206,207
za deti sa neplati. ked si vyberies 2L izbu, bude ta cely pobyt stat 2880,-, ked 3L tak 3480,-

a este sa vyjadri, co chcete na veceru prvy vecer. bud vyprazany rezen, alebo syr. druha vecera je sote s ryzou.

zaloha je 1000/izba a posiela sa mne.
23. jan 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
rybka - prisli :slight_smile:
23. jan 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ada môj starý na to v piatok zabudol.. dnes ti pošle :slight_smile:
28. jan 2008 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kati a neozves sa prosim ta aj zuzke. ona sa od toho 23-ho neozvala, tak neviem co s nou.
28. jan 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, napíšem jej :slight_smile:
a čo jej mám napísať???? :grinning:
ada že aby poslala záloho, alebo čo?
28. jan 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nech napise, co chce na veceru, kolko postelovu izbu chce a nech posle peniaze. najlepsie este dnes. dik. :wink:
28. jan 2008 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, mna porazi, dostala som pozvanku na jednu odbornu akciu na ten vikend, co som sa prihlasila :angry: tak rovno ten vikend to bude, akokeby nebolo dost inych vikendov, ked nemame na programe nic... a ja teraz neviem, co mam robit :angry:
najprv som to hned zavrhla, ze ten vikend uz mam obsadeny, ale potom nad tym zase rozmyslam, ide o vyberove kolo do dlasieho pokracovania vycviku, trva to cely vikend :angry: no ale si myslim, ze ma aj tak nevyberu, ale zase ma vybrali cez prve kolo a tak stale dokola o tom rozmyslam a neviem co mam robit :frowning2: musim si to nechat prejst hlavou :frowning2:
29. jan 2008 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako citam v augustovkach, tak nam vlastne ten vikend vobec nevyhovuje :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2008 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baily ma chceš naštvať však??????????????????? :angry: :angry: :angry:
29. jan 2008 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika, nie viac ako som ja vytocena :angry: akoze vobec nema rok 52 vikendov, tak rovno tento sa mne zene na materskej idu krizit terminy a siroko daleko prazdny diar :angry:
29. jan 2008 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. jan 2008 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to kašlem.. každá sa odhlasujete.. tak nejdem ani ja :rolling_eyes:
29. jan 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika, ja som sa neodhlasila, len vas informujem o mojom dusevnom rozpolozeni :confounded: ze mam rozorvane vnutro :confounded: a tu ziadne pochopenie, iba si sa na mna nastvala :angry: :angry: :angry: ja to kaslem :angry: :angry: :angry: :grinning:
29. jan 2008 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:stuck_out_tongue_closed_eyes: som sa nenaštvala na teba, ale na všetky čo písali že pôjdu a nejdú :angry: :angry: :angry:
ty rozpoltená osobnosť :grinning:
29. jan 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.Tym,ze my este nelezieme,mohli by sme sa k vam pridat? len musim pozriet kde to mate a kedy :sweat_smile:
29. jan 2008 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susy, pridajte sa, kazda hlava navyse sa pocita :slight_smile: mame to 4.-6. aprila v bojniciach, penzion maxim, niekde je tu aj link :wink:
29. jan 2008 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok