Veľké stretko augustoviek 2007. Kedy vám to vyhovuje?

ada78
31. máj 2007

Ahojte. 🙂
Kedy by vam to vyhovovalo. Mne je to jedno, ja mam casu dost, takze sa prisposobim vacsine. 🙂

lenkamt
22. jan 2008

😝 😀
ste si užili dievčence. Mmem - poď na stretko 😉 manželovi povedz že tam budú sexice 😀

ada78
autor
22. jan 2008

uz prisli aj od bilusky a mimi. 🙂

mmem
22. jan 2008

leni:toho manika ale baily nepozna 😀 , uz som mu to povedala, tak sa dufam na to chyti 😎

ada78
autor
23. jan 2008

leni - prisli. 😉

uz zostava len rybka (ta pisala, ze uz poslala),
mima (tu osklbem zajtra na kocikovani)
a katika (mala najviac pripomienok a platit bude posledna). 😀 😀 😀

katika1
23. jan 2008

ada pripomienok??????, 😲 aké??? veď na všetko som povedala, že mi je to jedno!!!!!!!!!!! 😲
ma echci nasrať! 😠
pošlem ich dnes!!! 😠

ada78
autor
23. jan 2008

vsak si tu nahanala fesandy, nech sa tolke neodhlasuju, ze nakoniec zostanes sama - hahaha zavislacok sa nezbavis. 😀

a potom, ked sme odklepli syr (rezen) a sote, tak si pisala, ze sa mam postarat aby bolo co najmenej masa. 😕

katika1
23. jan 2008

ale to len tak.. však mne je to úplne 3 čo tam budem jesť 😠
a stále trvám na tom nech sa neodhlasujú 😝

lenkamt
23. jan 2008

Adi - včera Jankamacka písala že dúfa že do stretka budú OK, 😅 tak nechápem ona chce ísť a neprihlásila sa?
neskúsiš jej poslať IP?

a Kutina a Zuzka čo??????????????

ada78
autor
23. jan 2008

tie co zaplatili zalohu uz maju smolu. nic sa vracat nebude, ale pojdeme to prechlastat. 🙂 🙂

katika1
23. jan 2008

zuzka mi neodpisuje 😒

ada78
autor
23. jan 2008

janke este napisem, kutina nemoze. ☹

zuzana76
23. jan 2008

ada, kolko sa plati zaloha ? a k comu sa tu mam vyjadrit? k tej izbe? vy ste uz asi podelene, tak asi beriem co zostalo, kedze som tu asi 2 tyzdne nebola. A kolko je to na osobu? tych 1590 sk ci kolko som to citala? za maleho sa dufam neplati.takze ak ideme dvaja , tak 2x tolko? a na ake cislo uctu sa posiela zaloha?

ada78
autor
23. jan 2008

zuzi - kuk sem http://www.maxim-penzion.sk/index.cfm?module=Ac... a vyber si izbu.
obsadene su 103,106,107,201,204,205,206,207
za deti sa neplati. ked si vyberies 2L izbu, bude ta cely pobyt stat 2880,-, ked 3L tak 3480,-

a este sa vyjadri, co chcete na veceru prvy vecer. bud vyprazany rezen, alebo syr. druha vecera je sote s ryzou.

zaloha je 1000/izba a posiela sa mne.

ada78
autor
23. jan 2008

rybka - prisli 🙂

katika1
28. jan 2008

ada môj starý na to v piatok zabudol.. dnes ti pošle 🙂

ada78
autor
28. jan 2008

kati a neozves sa prosim ta aj zuzke. ona sa od toho 23-ho neozvala, tak neviem co s nou.

katika1
28. jan 2008

ok, napíšem jej 🙂

katika1
28. jan 2008

a čo jej mám napísať???? 😀

katika1
28. jan 2008

ada že aby poslala záloho, alebo čo?

ada78
autor
28. jan 2008

nech napise, co chce na veceru, kolko postelovu izbu chce a nech posle peniaze. najlepsie este dnes. dik. 😉

baileysa
29. jan 2008

baby, mna porazi, dostala som pozvanku na jednu odbornu akciu na ten vikend, co som sa prihlasila 😠 tak rovno ten vikend to bude, akokeby nebolo dost inych vikendov, ked nemame na programe nic... a ja teraz neviem, co mam robit 😠
najprv som to hned zavrhla, ze ten vikend uz mam obsadeny, ale potom nad tym zase rozmyslam, ide o vyberove kolo do dlasieho pokracovania vycviku, trva to cely vikend 😠 no ale si myslim, ze ma aj tak nevyberu, ale zase ma vybrali cez prve kolo a tak stale dokola o tom rozmyslam a neviem co mam robit ☹ musim si to nechat prejst hlavou ☹

baileysa
29. jan 2008

no ako citam v augustovkach, tak nam vlastne ten vikend vobec nevyhovuje 😀 😀 😀

katika1
29. jan 2008

baily ma chceš naštvať však??????????????????? 😠 😠 😠

baileysa
29. jan 2008

katika, nie viac ako som ja vytocena 😠 akoze vobec nema rok 52 vikendov, tak rovno tento sa mne zene na materskej idu krizit terminy a siroko daleko prazdny diar 😠

katika1
29. jan 2008

😖 😠

katika1
29. jan 2008

ja to kašlem.. každá sa odhlasujete.. tak nejdem ani ja 🙄

baileysa
29. jan 2008

katika, ja som sa neodhlasila, len vas informujem o mojom dusevnom rozpolozeni 😖 ze mam rozorvane vnutro 😖 a tu ziadne pochopenie, iba si sa na mna nastvala 😠 😠 😠 ja to kaslem 😠 😠 😠 😀

katika1
29. jan 2008

😝 som sa nenaštvala na teba, ale na všetky čo písali že pôjdu a nejdú 😠 😠 😠
ty rozpoltená osobnosť 😀

susy
29. jan 2008

ahojte.Tym,ze my este nelezieme,mohli by sme sa k vam pridat? len musim pozriet kde to mate a kedy 😅

baileysa
29. jan 2008

susy, pridajte sa, kazda hlava navyse sa pocita 🙂 mame to 4.-6. aprila v bojniciach, penzion maxim, niekde je tu aj link 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre