• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretko augustoviek 2007. Kedy vám to vyhovuje?

30. októbra 2009 
susy kludne :slight_smile:

Zuzka mi odpísala a vraj im nefunguje net.. tak som jej napísala, nech to pošle mne smskou a zas neodpisuje
29. jan 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati ja by som rada sla ale dovod som ti uviedla preco nejdem..tak sa nehnevaaaj na mna :astonished:
29. jan 2008 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dufam ze sa nehnevate ani na mna :angry: :rolling_eyes: :sweat_smile:
29. jan 2008 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som este v zalohe ... ja sa vyjadrim tyzden vopred, nic este nie je zavrhnute.
29. jan 2008 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ma mylia julovky s velkym stretkom :angry: :grinning: musim podrobnejsie citat nazvy :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2008 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bai aaj mna uz dnes zmylili :angry: :grinning:
29. jan 2008 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a tu je nejak pusto. :fearful:

som cakala min. 5 stran o tom komu to ako vyhovuje a tu je len par prispevkov.
beriem to tak, ze zmenit termin chce len baily a kutina.
ocakavam, ze sa vyjadrite aj ostatne, ci trvate na povodnom termine, alebo to chcete posunut. hlavne neskuste ani jedna napisat, ze je vam to jedno, lebo ma fakt porazi.

a vyjadrujet sa ryyyyyyyyyyyyyyyyyyychlo.

ja idem zatial poslat tu zalohu (kati, uz mi dosli peniaze aj od teba) a opatrne sa spytam, ci maju volny termin 11.-13.4.2008 aj ked byt s vami niekde 13. aprila=totalna katastrofa. :grinning: :grinning: :grinning:

takze rychlo sa vyjadrite: mima, mimi, rybka, lenka, bilushka, katika.

co sa mna tyka - ak nas ma byt potom viac, tak hlasujem za druhy termin. :wink:
29. jan 2008 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adka mne je to jedno :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
chces ma zabit?
29. jan 2008 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne vyhovuje povodny termin, dalsi nemoze muz, lebo maju tu hlupu odstavku a bude zarezavat aj cez vikend.
29. jan 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ked uz adrenalin, tak poriadny. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

co tak prvy majovy termin?????????????? uz bude aj teplejsie a pocasie nebude take blaznivo-aprilove. :grinning:
29. jan 2008 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to uz vobec nie, budem uz pracujuca matka.
29. jan 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ada78 - diky :grinning: je to tazke s malymi detmi, hlavne aby boli vsetky zdrave :slight_smile: augustovky - prajem vam krasne stretko
29. jan 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak aj seki pisala, ze keby sme zmenili termin tak dojde, ale neviem, ci nemyslela vasu rychlu stretavku dnes :wink:

no a moje vyjadrenie je taketo: keby sa zmenil termin, tak by to bolo uplne cool, keby nie, tak musim premyslat, ale neznamena, ze nepridem...
29. jan 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som za prvy majovy tiez :grinning:
Ale vcelku mam rovnaky nazor ako Ada, ze ak nas ma byt o tyzden neskor viac, tak mozeme ist aj vtedy....
Boze baby, co ste take komplikovane, ved sme zeny na materskej a je to fakt len o chceni, nezabudnite, ze uz aj Miki Dzurinda hlasa, ze KDE JE VOLA, TAM JE AJ CESTA.
29. jan 2008 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rybka, fakt uz ides do roboty? sa ti chce? alebo musis?
29. jan 2008 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ada, som bola smirovat v stretku u juloviek, to mal byt naznak stazovania??? :grinning: :grinning: :grinning: to si snad nezasluzime... ved nam v podstate vsetko jedno :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2008 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baily, ak nechcem prist o miesto... a to by som nerada.
29. jan 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rybka, a nemusia ti ho drzat rok? ja som myslela, ze rok tu istu poziciu a tri roky ta musia zamestnat aj ked na inom poste, ale mozno sa mylim...
29. jan 2008 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, viete kolko ide juloviek :confused: :confused: :confused: uplne ze najviac... :astonished:
29. jan 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pol roka tu istu a tri roky miesto vo firme. ale my sme mensia firma, tak neviem, co by som tam potom robila...
29. jan 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to by riesil zamestnavatel, nie? ja si inak neviem predstavit, ze by som uz isla do roboty... :frowning2:
29. jan 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mozem aj tyzden po tom povodnom termine. a aj ten prvy majovy je ok, zatial...
29. jan 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
som tu uz len na skok, ale neda mi. :slight_smile:

baily - nehanbis sa smirovat u juloviek??? clovek vas uz ani ohovarat nemoze. :angry: :grinning: :grinning:

rybka - a keby sa nahodou odklepol ten maj - vsak cez vikendy sa nerobi. alebo u vas ano??? viez, ze by si zmizla poobede z roboty a ... :slight_smile: ale to su len take moje uvahy. :wink:
29. jan 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt ich ide strašne veľa :astonished: :astonished: :astonished: si berte príklad DIEVčATá!!!!!!!!
30. jan 2008 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak aj nas zo zaciatku bolo hodne uvidime co z nich zostane :grinning:
30. jan 2008 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak by to bolo este ten druhy aprilovy vikend by som prisla asi sama, ale v maji uz nie. my sme taki specificiki, ze prvy vikend v mesiaci vzdy robime. ale aj keby som nie, treba doviezt svokru, aby sa starala o Hanku. :wink:
30. jan 2008 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poďme 18,19,20.apríl :grinning: Adi kľud :grinning:
30. jan 2008 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ste sa niektore vyjadrili. (mima, lenka, katika) :angry: :grinning: :grinning:
30. jan 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ada co sa ti nepaci ja mozem ist aj tento vikend mne je to sum a fuk
a zobudilo sa mi dieta :angry:
30. jan 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok