• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretko augustoviek 2007. Kedy vám to vyhovuje?

30. októbra 2009 
autor
uz nie som. :grinning: :grinning: :grinning: ber si to tu ty. :grinning: :grinning: :grinning:
28. feb 2008 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mna SKUTOCNE zaujimaju tie uteraky :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Vsetkym odpovedas na otazky-dokonca este aj Bailey o pocasi a mna ignorujes :rolling_eyes:
Ziarlim a som nastrata :angry:
28. feb 2008 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maj zľutovanie - mám doma dve uvrieskané deti a som v koncoch, na riešenie problémov nudiacich sa mamičiek na dovolenke ozaj nemám energiu :grinning:
28. feb 2008 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, to som sa pytala Adi, ona je organizoator, ci sa nieco zmenilo? :confused:
28. feb 2008 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nezmenilo, ona robí drahoty, aby sme ju chválili aká je super organizátorka.

Aďulinček si super organizátorka, prosím ťa odpovedz Bilushke na otázku :grinning:
28. feb 2008 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bilusiatko najdrahsie - vsak som napisala, ze na uteraky sa spytam, az ked mi napisete viac otazok ohladom vybavenia izieb.

strach by mi nedovolil neodpovedat na akukolvek otazocku :pensive: (nech uz by bola od kohokolvek a akakolvek :grinning: :grinning: :grinning: )
28. feb 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre zlatusik, dakujem.
28. feb 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Protestujem proti výletom dlhším ako hodinu a pol.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ada zapíš si to do notesa :sunglasses: inak vám moje dieťa narobí riadny randál :zipper_mouth:
7. mar 2008 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika a ty planujes vylety :astonished: snad vysikujete deti s manzelmi a my baby budeme trkotat a popijat :grinning:
10. mar 2008 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja chcem randal.

inac mimin napad sa mi paci. ja mozem miselina opustit medzi 10 doobeda a 3-4 poobede - obidva razy kojim. medzitym papa zeleninu, ktoru mu vie dat aj jeho otec. :sunglasses:
10. mar 2008 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak sa baby uz vyjadrite to ma byt nas odych nie muzsky :astonished: tak nech sa staraju :grinning:
10. mar 2008 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mima - ty necháš Alexa sestre? a nech je v kolektíve s chlapmi? na to ja moju sexicu nenahovorím, a tobôž nie nato že sa mi bude celý deň starať o dvoch spratkov :sweat_smile: :grinning:

sa mi vidí, že to bude akcia nad akcii - chaos a nič viac :grinning:
12. mar 2008 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka jasne ze necham :grinning: ja len ci ostatne nechaju chlapov aj s nasimi segrami :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2008 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima, daj aj ty segrinu fotku a rozhodneme sa :grinning: s lenkinou byt nemozu :grinning:
no a nadelime im aj nejake domace prace, aby nestihali sa segram venovat :grinning: ja myslim, ze budu mat dost aj z deti :grinning:
12. mar 2008 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baily - aj mimina sestra je z tej kategorie ako lenkina. :grinning: :grinning: :grinning:

leni - to si pis, ze to bude mega chaos. vies si predstavit, ze budeme chciet ist niekam spolu???????? vsak ked sa dohodneme na nejaku hodinu, tak niektore deti budu akurat spat, niektore srat a niektore jest. takto budme cakat, ci sa nam nahodou nepodari vyrazit spolu, az nakoniec zistime, ze je vecer a odpadneme vsetci na izby. :grinning: :grinning: :grinning:

ja sa uz teraz tesim aj bojim zaroven. a ani neviem ktore viac. :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si to viem predstavit, taky chaos ako u lenky, ked sme boli, ale na druhu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2008 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima ja neplánujem výletovať ale bilushka ano.. a som za tvoj nápad!!!!!!!!!!!!!!! ockovi nabalím jesť, kočík s deckom a pre istotu mu dám aj klokanku a my ideme žúrovať.. a kludne ho nechám aj so sestrami :slight_smile:
13. mar 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ada má pravdu.. každé dieťa bude robiť niečo iné a nakoniec sa nikam s nimi chlapi nevytrepú :rolling_eyes:
13. mar 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kutina sa ozvala či ide????????????????????????????????

berie niekto aj kameru???????????? to sa musí zaznamenať :grinning: :grinning: :grinning:

fakt Bailey - chaos ako u nás, ale ja si myslím že na tretiu :grinning:
14. mar 2008 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, na tretiu by bol, keby sme sli secky :grinning:

inak fakt sa mi zda, ze nas ide malo :frowning2: tesim sa nenormalne na vsetky augustove mamicky, aj ich babatka, aj ich chlapov :wink: , ale aj tak sa mi zda, ze nas ide mala cast :frowning2:
14. mar 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vezmem kameru :wink: a Baily na môjho sa láskavo neteš :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2008 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baily nedam ale bola na mis zahoria :grinning: :grinning: :grinning: a strasne sa o seba stara je jej jedno ze nie je navarene upratane najprv kadernicka kozmeticka a nechty a samozrejme handry :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2008 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale baby ja som to muzovi este nepovedala to bude gol ked bude chciet ist :grinning: :grinning: :grinning: este ze su volne izby :grinning:
14. mar 2008 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kutina nist.

a ocakam, ze aj zuzka a seki sa sem pridu oficialne prihlasit. :slight_smile:

mima, to by mi hadam aj cvrklo, keby tvoj muz zahlasil, ze ide. :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2008 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a snad ostane doma lebo tyzden predtym ide lyzovat s partiou
14. mar 2008 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima, radsej nech ide tvoj muz, ako tvoja sestra podla opisu, sak tam budem mat komplexy :astonished: :grinning:
14. mar 2008 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baily - ty si nasa, takze ty sa nam urcite budes pacit viac ako sexice. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. mar 2008 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nemam slov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. mar 2008 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neverim. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. mar 2008 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aha, ze nie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. mar 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok