• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretko augustoviek 2007. Kedy vám to vyhovuje?

30. októbra 2009 
baily neboj sak aj ona starne a ma uz 35 :grinning: a vasi muzi su pomladsi :grinning:
14. mar 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale ked je udrziavana :fearful: :grinning:
14. mar 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nesúhlasím s miminou sestrou :rolling_eyes: budte rady, že neberiem ja svoju.. sa práve chystá dať si spraviť umelé kozy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a mama je z toho nervovo zrútená.. a to má 36 rokov :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2008 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kati - ta vasa rodina je este "veselsia" ako ta nasa. :grinning: :grinning: :grinning:

pre mna za mna, nech idu aj aktualne missky. ten moj ma oci len pre mna. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. mar 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika sak ty si ako modelka este aby ta ostatne nevylucili :grinning: :grinning: a neboj vasi chlapi ju neohuria je necele 2 roky stastne vydata :grinning:
16. mar 2008 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som sa nepotesila a nepotesim ani vas. na stretku nebudem spat, budem u nasich, kedze muz nemoze ist a dobrovolnika k hanke som nenasla. som sa rozhodla, ze pojdem k nasim a v sobotu pridem za vami. dufam, ze ma este zoberiete medzi seba. :pensive:
17. mar 2008 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rybka :frowning2:
jasne, ze ta berieme... ale skoda ze nemozete tam byt :frowning2:
17. mar 2008 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ada no toto.. dobrý mužíček :dizzy_face: inak ani mne nevadia modelky.. nech si ho len berú, aspoň bude pokoj :grinning: :grinning:
mima že ja :grinning: :grinning: :grinning: vidno, že sme sa ešte naživo nestretli :grinning:
rybka :pensive: :frowning2:
18. mar 2008 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika, ozaj by si ho tak lahko pustila? :grinning:
18. mar 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baily hej, chceš? :grinning: :grinning: :grinning:
19. mar 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby musíme si detiská nejako naprogramovať, aby sme sa aj stretli na tom stretku. už vidím, ako sa nebudeme vedieť stretnúť :rolling_eyes:
19. mar 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja plánujem umyť koliečka na bugine a voziť si ich po spoločenskej miestnosti - popíjať, vyhuľovať a kecať s vami :grinning:

to mi pripomína, napísať do zoznamu vecí ktoré beriem: handra a domestos :grinning:
19. mar 2008 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, hlavne, ze ked som pred nejakym casom napisala, aby sme si deti zladili, tak ste ma zmietli, uz sme mohli mat za tym :grinning:
19. mar 2008 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja to planujem podobne ako lenka, akurat neberiem handru a domestos a nechystam sa umyvat kolesa.

robim to tak odjakziva a funguje to. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. mar 2008 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ale na tom stretku, sa aj tak bude secko diat v tej spolocenskej miestnosti, nie? aj papanie, aj prebalovanie aj vencenie babatiek, nie?
19. mar 2008 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dufam, ze ano.
preto som si vybrala izbu v tej budove, kde je spolocenka, aby som nemusela daleko chodit.

inac, neviem, ci ste vsetky zachytili, ze som pisala do augustoviek, ze uteraky dostaneme len male a kto chce osuku - ma si priniest vlastnu. :wink:

rybka - mam ta teda odhlasit? spytam sa aj na tu zalohu. dufam, ze nebudu robit problemy. aj ked najlepsie by bolo, keby sa prihlasila aspon jedna mamina z tych co slubovali a bolo by to vybavene. :sunglasses:
19. mar 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ešte jedna question - berete deckám nejaké deky /puzzle/ a tak aby mali na čom šantiť kým mi budeme trkotať? - naše aj tak budú nervičkovať bez chodítok :sweat_smile:
19. mar 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka tie choditka by boli najlepsie pre vsetkych by si mohli robit preteky :grinning:
leni ty hulis?
19. mar 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo? aj ty? :grinning: iba keď pijem, alebo mám nervy. /napr. v nemocnici som dosť intenzívne/
19. mar 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie uz davno som to zanechala a uz sa nebudem vracat :grinning: :grinning:
19. mar 2008 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidíme :wink: :grinning:
19. mar 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adka, ano. mozes ma odhlasit.
19. mar 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tie puzzle nie su zly napad. my sme ich vliekli aj do rakuska, nech ma chalan hernu.

inac, uz to vidim, ako tam rozlozime nejakych 5ks puzzle, polozime tam par deti a hraciek a VSETKY budu chciet jednu hracku a budu revat ako tury. :grinning: :grinning: :grinning:
bude veselo. :sunglasses:
20. mar 2008 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže takto.. moje decko sa vám na deky a podobne zvysoka vykašle.. neznáša sa hrať na zemi.. a spať v kočíku v spoločenskej tiež nebude, takže ja si s vami veľa neužijem :rolling_eyes:
20. mar 2008 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak znova: a naco beries stareho risa??????????????????????????
20. mar 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ANKETA: co budete robit o takomto case o dva tyzdne? :grinning: :grinning: :grinning:

ja budem balit ako sialena :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2008 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este budem na poslednu chvilu nervacit a:
robit si manikuru, trhat obocie, farbit vlasy, chudnut aspon 5 kil, vynovovat satnik, co mi pripomina, za mi treba nove topanky, a ucit dieta secko, v com budeme dovtedy zaostavat :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2008 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. mar 2008 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je už o dva týždne :astonished: :astonished: :astonished: ja by som tiež mala učiť decko aspoň niečo.. nech už vie aspoň malú násobilku :grinning:
28. mar 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásavice berieme so sebou také že koláče a podobne??? škoda že zuzka nejde tá by nás zásobovala :grinning:
28. mar 2008 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok