• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretko augustoviek 2007. Kedy vám to vyhovuje?

30. októbra 2009 
katika, jasne ze nic neberieme :wink:
(to je moja taktika, tu vas fsetky presvedcim, ze nic neberieme a potom tam vytiahnem minimalne strudlu, ňák som za najlepsiu gazdzinu) :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja nic neberiem, co sa tyka kolacov a pecenia, nestiham :grinning:
Ved sme sa predsa dohodli, ze to musia doniest neporiadnice, co tam nebudu ubytovane a pridu nas len pozriet.
Tak nekaz moralku :grinning:
28. mar 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja berem len fľaštičku a cigaretky :grinning:
28. mar 2008 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja aj nejake slane k tomu vinu :grinning:
Flasticku aku Leni?
28. mar 2008 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja keby som piekla, tak by sme vsetci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

ja len naku lahvinu dve.

leni, ak chces, tak ja ti tam mozem jeden chodak doniest, ked su nan baby zvyknute. :slight_smile:
28. mar 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bilushka - asi baileys :grinning:

Adi - jeden mi nič nerieši, bo druhá by revala, že nemá :sweat_smile:

a zoberiem také tie kúpené keksíčky, arašidky a tak, aby ma ten alkohol nezmohol za pol hodku :grinning: aj keď si myslím že po celom dni s dvoma 9kg spratkami na rukách budem grogy aj bez chľastu :grinning:
28. mar 2008 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, no to budes na prach z Baileysu :angry:
Poriadnu pijatiku vam co nekojite treba, taketo likeriky si mozeme posrkavat akurat my dojky :wink:
Sak sa nehanbi!

Ved aj ja som myslela chipsy a tycinky a tak...

Adi, hodis sem prosim ta este konecnu zostavu zucastnenych?
28. mar 2008 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som za riadnu pijatiku :grinning:
a chodítko vezmem asi aj ja.. leni sa tam možu striedať s mojim spratkom :wink:
28. mar 2008 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja beriem tequilu, kto bude? :dizzy_face:
28. mar 2008 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi - tak zober aj ty chodítko, my vám ich potom budeme okupovať :grinning:

keď ja pijem buď víno alebo pivo, to čo si mám brať demižón či súdok? :grinning:
28. mar 2008 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jezisi, vy ste hrozne alkacky. :grinning: ja si beriem sedmicku vina na cely pobyt a este sa s nou aj podelim.

konecna zostava:
lenkovci, biluskovci, katikovci, bailyesovci, mimovci, mimivci, a my. :sunglasses:
28. mar 2008 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tiez beriem sedmicku vina, to si budem decentne usrkavat :sunglasses:
Ucast mizerna.
Aspon budem vediet, s kym sa mam na fore bavit a s kym ne, samozrejme, ze sa bavim len s vami, co idete :grinning:
Seki je kde?
Sak mala ist aj ona.
Nema to tu uroven.

Teraz na organizatorku:
Je tam kuchynka, kde si budem varit vodu na caje?
V kupelni je asi iba sprchovaci kut, co?
Beriete detom cestovnu postielku? Ja sa ho bojim nechat spat na tom pristelku, nie ze iba supu budem pocut v noci a to bude moj anjelik na zemi :pensive:
To je vsetko.
Prosim odpovede.

Aha este na Lenku, nebuc trapna s Baileysom, to si dame po kave v ramci diety namiesto zakusku a zameraj sa na poriadny chlast. Napriklad pomozes Katike s tou tequilou.
28. mar 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby o dva tyzdne uz budeme v spolocenskej: co ste hasici, co ste delaliiiiiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Alebo aku si zanotime, v hlbokej doline srnka vodu pije?
Ja uz sa tak tesim :slight_smile:
28. mar 2008 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kedze som tam uz bola 5x tak viem celkom presne, ako je to tam vybavene. :grinning: :grinning: :grinning:

ale nie - biluska, na ich stranke maju svoju mailovu adresu, tak sa s laskou a doverou mozes obratit na tetusu, s ktorou si dopisujem. odporucam nevolat, lebo tlf dviha simply ujo. :slight_smile:

za seba mozem napisat, ze cestovnu postielku neberiem, lebo ziadnu nemam a ked cestujeme, tak pirana spava medzi nami, takze sa mi ani neoplati kupovat. ja ho ulozim medzi 2 zgulane periny a nespadne.
28. mar 2008 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty vyschlina, sak si nam zakazala komunikovat s nimi :angry:
Mne je jedno, ja si donesiem aj rychlovarku, budete kukat ked sa zacnem vybalovat, co vsetko budem vytahovat :grinning:

V piatok tam od kedy sa mozeme ubytovat a v nedelu dokedy sa mame zbalit a vypadnut?
28. mar 2008 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja? :sweat_smile: kedy? :confused:
28. mar 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sem som vcera zabudla ist a tu sa chlastalo :grinning:
definitivne ide segra so synom aspon uz budem s lenkou rodina :grinning: muz to zaregistroval ale mam pocit ze porozumel ze ideme iba na 1 den do zoo :grinning: :grinning:
29. mar 2008 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru lenka, inak si fakt trápna s baileysom :rolling_eyes:
30. mar 2008 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima :grinning: tvoj muz sa mi paci, teda ten vas vztah :grinning: :grinning: :grinning: ja to uz vidim, ze ked bude mat gretka 18, tiez pojdem na 1 den do zoo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

inak som rada, ze mam moj nick, sa o mne rozpravate, aj ked sa o mne nerozpravate :grinning: :grinning: :grinning:

ada, mne konkretne si odporucala, aby som tam uz nevolala :angry: ze fsetko mame cez teba :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

baby, o dva tyzdne uz budeme na ceste domov :cry:

my postielku asi berieme, uvidim podla stavu batoziny, ale asi ano... bil, pockas na nas, kym zacnes vytahovat z auta veci :grinning: :grinning: :grinning: no ja to vidim na vyrovnanu sutaz, ako nas fsetky augustovky poznam, tipujem, ze mima bude mat najmenej batoziny :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2008 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem piť tequilu s Katikou, beriem solničku aj citrón :grinning:

Aďa - ja som sa ťa pýtala či je v apartmáne mikrovlnka a konvica?????????????? je to pre mňa dosť dôležité :sunglasses:

ja budem rada ak zmestím do auta všetky deti a kočík - som zvedavá ako budeme spať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2008 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to: "ja??? kedy???" mal byt vtip, lebo v augustovkach mi to urobila bilushka a ja som to nepochopila, tak som rada, ze ani vy ste to nepochopili. aspon nie som sama. :grinning: :grinning: :grinning:

a tymto vam VSETKYM davam povolenie PISAT do penzionu a pytat sa co len chcete. ale fakt len pisat, lebo nna maily odpoveda teta, ale ked zavolate, tak tam bude ujo a oni su na seba nejaki citlivi. :confused: :confused: :confused:

ale uz sme sa o tom tusim bavili ze apartmany maju konvice a chladnicky(mikrovlnky neviem) a ze prist mozme po 14:00 a odist do 10:00.
30. mar 2008 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Supeeer, mam chladnicku, mozem skladovat mlieko :grinning: :grinning: :grinning:

Prosim vsetky zucastnene, ktore ste este neodovzdali Lenke kupony na Sunar, aby ste jej ich doniesli do Bojnic-vratane mna. Samozrejme, ze mi na Lenke vobec nezaliezi a nepisem to tu, ze ju mam rada, ale ze ja si prosim tie kupony na cumle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Takze nezabudnut prosim!
30. mar 2008 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bilush, ake premostenie nenapadne :grinning: :grinning: :grinning:
ake mlieko chces skladovat?

ada, ocenujem tvoj vtip :grinning: :grinning: :grinning:

a teraz vazna diskusia:
baby, ja mam chut si vypit :confused: ale nie som alkac, ale proste mam chut si v bojniciach s vami vypit :pensive:
budem riadna krkavcina?
30. mar 2008 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja postielku asi beriem...

Inak, ja uz som na stretko napiekla - kupila som v Metre karton horaliek :grinning: uz ich len nezabudnut doma :grinning:
30. mar 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som sunarove kupony uz poslala, ale neboj biluska, tie ostatne nosim stale so sebou, tak to ho venujem.

a k vaznej otazke: ja NEMAM chut si vypit, ja sa chem OZRAT. :grinning: :grinning: :grinning: tak ak volakedy na skole, ze sme az po stoloch tancovali a do rana spievali, aby som potom aspon 3 dni nemohla hovorit.

ale co mam robit, ked moje dieta neznasa flasu??????????????? to mu mam dat UM lyzickou???????? vsak to by bolo na samovrazdu.

mimi - si poklad. tiez pojdem napiect do metra. mate radi marlenku? :slight_smile: kupim aj slahacku v spreji. :slight_smile:
31. mar 2008 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bailey, odsate mlieko vecer na kasu :wink:

Chlast neriesim, lebo chut mam, ale co uz budem o tom rozpravat, ked nemozem a predstava, ako tam oblizujem pohar s vinom zriedenym s mineralkou v pomere 1:148 a poniektore tam budu whiskovat a tequilovat je faaaakt zabavna, ale co mam robit? :frowning2:
Ked sme si v zime dohadovali ten termin, tak som uz na 100% pocitala s tym, ze v polke aprila ja kojit nebudem...

Nenoste ani kolace, ved kam si pojdeme sadnut v ramci poobednej kavy?
No do cukrosky predsa!
Takto to vsetko navlacime, chladnicky budu plne a my nebudeme vediet, co skor zjest... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kto nas pride pozriet aspon na jeden den?
V plane boli Grety, Zuzka, Rybka, Lila-a teraz vsetky mlcia :astonished:
31. mar 2008 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ada mnam marlenku :dizzy_face:
baily šak si daj.. a aj ada.. tak to do neho narveš striekačkou :grinning:
31. mar 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som takááááá rada že nekojím :grinning: :grinning: :grinning:
leni beriem ťa za slovo :dizzy_face:
a vaši chlapi čo pijú? nech vezmem aj chlapské pitivo :slight_smile:
31. mar 2008 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja sexica pije čo jej nalejú :grinning:

Bilu - aké cumle???????? beriem celé dm knižky, v sobotu o 10.00 vyhlasujem výmennú burzu :grinning:
31. mar 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cicusky, uz iba dve vecicky:
1. na nase stretko mame akurat vyrocie svadby s mojim milovanym manzelom, takze by som vas poprosila, aby ste tam prisli skor a nahadzali nam na postel lupene ruzi, poskladali srdiecko zo sviecok a nachystali na izbu sampanske
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

2. beriete detom stolicky na jedenie?
Asi nie, co?
Lebo my uz nevozime vo vajci, ale v normalnej sedacke, tak neviem, kde ho budem krmit, kocik sa mi moc spinit nechce...a tu sedacku uz vobec nie...

Lenka, dobry cas si nahodila, to budeme este s triezvou hlavou menit, aby sme si to pamatali, ze kto nam ma byt za co vdacny :grinning:
31. mar 2008 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok