Veľké stretko augustoviek 2007. Kedy vám to vyhovuje?

ada78
31. máj 2007

Ahojte. 🙂
Kedy by vam to vyhovovalo. Mne je to jedno, ja mam casu dost, takze sa prisposobim vacsine. 🙂

baileysa
28. mar 2008

katika, jasne ze nic neberieme 😉
(to je moja taktika, tu vas fsetky presvedcim, ze nic neberieme a potom tam vytiahnem minimalne strudlu, ňák som za najlepsiu gazdzinu) 😀 😀 😀

bilushka
28. mar 2008

No ja nic neberiem, co sa tyka kolacov a pecenia, nestiham 😀
Ved sme sa predsa dohodli, ze to musia doniest neporiadnice, co tam nebudu ubytovane a pridu nas len pozriet.
Tak nekaz moralku 😀

lenkamt
28. mar 2008

ja berem len fľaštičku a cigaretky 😀

bilushka
28. mar 2008

Ja aj nejake slane k tomu vinu 😀
Flasticku aku Leni?

ada78
autor
28. mar 2008

ja keby som piekla, tak by sme vsetci 😝 😝 😝 😀

ja len naku lahvinu dve.

leni, ak chces, tak ja ti tam mozem jeden chodak doniest, ked su nan baby zvyknute. 🙂

lenkamt
28. mar 2008

Bilushka - asi baileys 😀

Adi - jeden mi nič nerieši, bo druhá by revala, že nemá 😅

a zoberiem také tie kúpené keksíčky, arašidky a tak, aby ma ten alkohol nezmohol za pol hodku 😀 aj keď si myslím že po celom dni s dvoma 9kg spratkami na rukách budem grogy aj bez chľastu 😀

bilushka
28. mar 2008

Leni, no to budes na prach z Baileysu 😠
Poriadnu pijatiku vam co nekojite treba, taketo likeriky si mozeme posrkavat akurat my dojky 😉
Sak sa nehanbi!

Ved aj ja som myslela chipsy a tycinky a tak...

Adi, hodis sem prosim ta este konecnu zostavu zucastnenych?

katika1
28. mar 2008

aj ja som za riadnu pijatiku 😀
a chodítko vezmem asi aj ja.. leni sa tam možu striedať s mojim spratkom 😉

katika1
28. mar 2008

ja beriem tequilu, kto bude? 😵

lenkamt
28. mar 2008

Adi - tak zober aj ty chodítko, my vám ich potom budeme okupovať 😀

keď ja pijem buď víno alebo pivo, to čo si mám brať demižón či súdok? 😀

ada78
autor
28. mar 2008

jezisi, vy ste hrozne alkacky. 😀 ja si beriem sedmicku vina na cely pobyt a este sa s nou aj podelim.

konecna zostava:
lenkovci, biluskovci, katikovci, bailyesovci, mimovci, mimivci, a my. 😎

bilushka
28. mar 2008

Ja tiez beriem sedmicku vina, to si budem decentne usrkavat 😎
Ucast mizerna.
Aspon budem vediet, s kym sa mam na fore bavit a s kym ne, samozrejme, ze sa bavim len s vami, co idete 😀
Seki je kde?
Sak mala ist aj ona.
Nema to tu uroven.

Teraz na organizatorku:
Je tam kuchynka, kde si budem varit vodu na caje?
V kupelni je asi iba sprchovaci kut, co?
Beriete detom cestovnu postielku? Ja sa ho bojim nechat spat na tom pristelku, nie ze iba supu budem pocut v noci a to bude moj anjelik na zemi 😔
To je vsetko.
Prosim odpovede.

Aha este na Lenku, nebuc trapna s Baileysom, to si dame po kave v ramci diety namiesto zakusku a zameraj sa na poriadny chlast. Napriklad pomozes Katike s tou tequilou.

bilushka
28. mar 2008

Baby o dva tyzdne uz budeme v spolocenskej: co ste hasici, co ste delaliiiiiii 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Alebo aku si zanotime, v hlbokej doline srnka vodu pije?
Ja uz sa tak tesim 🙂

ada78
autor
28. mar 2008

kedze som tam uz bola 5x tak viem celkom presne, ako je to tam vybavene. 😀 😀 😀

ale nie - biluska, na ich stranke maju svoju mailovu adresu, tak sa s laskou a doverou mozes obratit na tetusu, s ktorou si dopisujem. odporucam nevolat, lebo tlf dviha simply ujo. 🙂

za seba mozem napisat, ze cestovnu postielku neberiem, lebo ziadnu nemam a ked cestujeme, tak pirana spava medzi nami, takze sa mi ani neoplati kupovat. ja ho ulozim medzi 2 zgulane periny a nespadne.

bilushka
28. mar 2008

Ty vyschlina, sak si nam zakazala komunikovat s nimi 😠
Mne je jedno, ja si donesiem aj rychlovarku, budete kukat ked sa zacnem vybalovat, co vsetko budem vytahovat 😀

V piatok tam od kedy sa mozeme ubytovat a v nedelu dokedy sa mame zbalit a vypadnut?

ada78
autor
28. mar 2008

ja? 😅 kedy? 😕

mima07
29. mar 2008

tak sem som vcera zabudla ist a tu sa chlastalo 😀
definitivne ide segra so synom aspon uz budem s lenkou rodina 😀 muz to zaregistroval ale mam pocit ze porozumel ze ideme iba na 1 den do zoo 😀 😀

katika1
30. mar 2008

veru lenka, inak si fakt trápna s baileysom 🙄

baileysa
30. mar 2008

mima 😀 tvoj muz sa mi paci, teda ten vas vztah 😀 😀 😀 ja to uz vidim, ze ked bude mat gretka 18, tiez pojdem na 1 den do zoo 😀 😀 😀 😀 😀

inak som rada, ze mam moj nick, sa o mne rozpravate, aj ked sa o mne nerozpravate 😀 😀 😀

ada, mne konkretne si odporucala, aby som tam uz nevolala 😠 ze fsetko mame cez teba 😠 😀 😀 😀

baby, o dva tyzdne uz budeme na ceste domov 😢

my postielku asi berieme, uvidim podla stavu batoziny, ale asi ano... bil, pockas na nas, kym zacnes vytahovat z auta veci 😀 😀 😀 no ja to vidim na vyrovnanu sutaz, ako nas fsetky augustovky poznam, tipujem, ze mima bude mat najmenej batoziny 😀 😀 😀

lenkamt
30. mar 2008

idem piť tequilu s Katikou, beriem solničku aj citrón 😀

Aďa - ja som sa ťa pýtala či je v apartmáne mikrovlnka a konvica?????????????? je to pre mňa dosť dôležité 😎

ja budem rada ak zmestím do auta všetky deti a kočík - som zvedavá ako budeme spať 😝

ada78
autor
30. mar 2008

to: "ja??? kedy???" mal byt vtip, lebo v augustovkach mi to urobila bilushka a ja som to nepochopila, tak som rada, ze ani vy ste to nepochopili. aspon nie som sama. 😀 😀 😀

a tymto vam VSETKYM davam povolenie PISAT do penzionu a pytat sa co len chcete. ale fakt len pisat, lebo nna maily odpoveda teta, ale ked zavolate, tak tam bude ujo a oni su na seba nejaki citlivi. 😕 😕 😕

ale uz sme sa o tom tusim bavili ze apartmany maju konvice a chladnicky(mikrovlnky neviem) a ze prist mozme po 14:00 a odist do 10:00.

bilushka
30. mar 2008

Supeeer, mam chladnicku, mozem skladovat mlieko 😀 😀 😀

Prosim vsetky zucastnene, ktore ste este neodovzdali Lenke kupony na Sunar, aby ste jej ich doniesli do Bojnic-vratane mna. Samozrejme, ze mi na Lenke vobec nezaliezi a nepisem to tu, ze ju mam rada, ale ze ja si prosim tie kupony na cumle 😀 😀 😀 😀 😀
Takze nezabudnut prosim!

baileysa
30. mar 2008

bilush, ake premostenie nenapadne 😀 😀 😀
ake mlieko chces skladovat?

ada, ocenujem tvoj vtip 😀 😀 😀

a teraz vazna diskusia:
baby, ja mam chut si vypit 😕 ale nie som alkac, ale proste mam chut si v bojniciach s vami vypit 😔
budem riadna krkavcina?

mimi.k
30. mar 2008

tak ja postielku asi beriem...

Inak, ja uz som na stretko napiekla - kupila som v Metre karton horaliek 😀 uz ich len nezabudnut doma 😀

ada78
autor
31. mar 2008

ja som sunarove kupony uz poslala, ale neboj biluska, tie ostatne nosim stale so sebou, tak to ho venujem.

a k vaznej otazke: ja NEMAM chut si vypit, ja sa chem OZRAT. 😀 😀 😀 tak ak volakedy na skole, ze sme az po stoloch tancovali a do rana spievali, aby som potom aspon 3 dni nemohla hovorit.

ale co mam robit, ked moje dieta neznasa flasu??????????????? to mu mam dat UM lyzickou???????? vsak to by bolo na samovrazdu.

mimi - si poklad. tiez pojdem napiect do metra. mate radi marlenku? 🙂 kupim aj slahacku v spreji. 🙂

bilushka
31. mar 2008

Bailey, odsate mlieko vecer na kasu 😉

Chlast neriesim, lebo chut mam, ale co uz budem o tom rozpravat, ked nemozem a predstava, ako tam oblizujem pohar s vinom zriedenym s mineralkou v pomere 1:148 a poniektore tam budu whiskovat a tequilovat je faaaakt zabavna, ale co mam robit? ☹
Ked sme si v zime dohadovali ten termin, tak som uz na 100% pocitala s tym, ze v polke aprila ja kojit nebudem...

Nenoste ani kolace, ved kam si pojdeme sadnut v ramci poobednej kavy?
No do cukrosky predsa!
Takto to vsetko navlacime, chladnicky budu plne a my nebudeme vediet, co skor zjest... 😝

Kto nas pride pozriet aspon na jeden den?
V plane boli Grety, Zuzka, Rybka, Lila-a teraz vsetky mlcia 😲

katika1
31. mar 2008

ada mnam marlenku 😵
baily šak si daj.. a aj ada.. tak to do neho narveš striekačkou 😀

katika1
31. mar 2008

ja som takááááá rada že nekojím 😀 😀 😀
leni beriem ťa za slovo 😵
a vaši chlapi čo pijú? nech vezmem aj chlapské pitivo 🙂

lenkamt
31. mar 2008

moja sexica pije čo jej nalejú 😀

Bilu - aké cumle???????? beriem celé dm knižky, v sobotu o 10.00 vyhlasujem výmennú burzu 😀

bilushka
31. mar 2008

Cicusky, uz iba dve vecicky:
1. na nase stretko mame akurat vyrocie svadby s mojim milovanym manzelom, takze by som vas poprosila, aby ste tam prisli skor a nahadzali nam na postel lupene ruzi, poskladali srdiecko zo sviecok a nachystali na izbu sampanske
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

2. beriete detom stolicky na jedenie?
Asi nie, co?
Lebo my uz nevozime vo vajci, ale v normalnej sedacke, tak neviem, kde ho budem krmit, kocik sa mi moc spinit nechce...a tu sedacku uz vobec nie...

Lenka, dobry cas si nahodila, to budeme este s triezvou hlavou menit, aby sme si to pamatali, ze kto nam ma byt za co vdacny 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre