Veľké stretko augustoviek 2007. Kedy vám to vyhovuje?

ada78
31. máj 2007

Ahojte. 🙂
Kedy by vam to vyhovovalo. Mne je to jedno, ja mam casu dost, takze sa prisposobim vacsine. 🙂

katika1
31. mar 2008

bilu ja neviem či vezmem - rozmýšlam nad tým...
alebo bude papať v kočíku

mimi.k
31. mar 2008

bil, ja stolicku teda neberiem, posadim ocinkovi na kolena a jeme 😀

ada78
autor
31. mar 2008

ja sa z vas zblaznim. vy fakt beriete cele domacnosti. 😅 😅 😅 to mate ake velke auta?

my budeme za riadnych sedliakov, ked prideme s jednou taskou. 😀 😀 😀

inac, prave citam drahemu, ze co vsetko beriete, tak sa spokojne uskrna, ze si od vas budeme poziciavat. 😎 😎 😎

mima07
31. mar 2008

baily budem mat asi trochu viac batoziny ale nebude moja 😀 ale segrina ja v podstate mozem ist bez batoziny staci mi taska ku kociku a nic okrem chlastu neberiem po zakusky pojdem 😀
co chcete napiect dajte tip a ja rozkazem 😀

ada k comu sa mam vyjadrovat naco si ma sem hnala?????? 😲 😲 😲

mimi.k
31. mar 2008

mima, aj ja som sa prisla vyjadrit, ale neviem este k comu, ale aspon sme zodpovedne, ze sme tu, nie? 😀

ada78
autor
1. apr 2008

mimi - teba sa to uz netykalo, lebo ty si sa vyjadrila, len ja som to nevidela. 🙂

chcela som vediet, ci beriete stolicky. 🙂

ada78
autor
1. apr 2008

ale mate velke +, ze ste prisli. 😀 😀 😀

katika1
1. apr 2008

a je telka na izbe? a to akože o 19.00 uložíme malé pirane a potom čo? budeme s nimi ticho na izbe ležať??? 😲 😅

lenkamt
1. apr 2008

Katika - 😀 telka je len v spoločenskej, večer pirane uložíme, necháme s oteckami/sexicami.... a my budeme v spoločenskej kukať telku a chľastať tequilu???
to ti treba aj takéto vysvetliť??? 😠 😀

určite berte chodítka, kto môžte, lebo ja som dnes skúsila že bez a 😝 😝 😝 nedá sa 😀

katika1
1. apr 2008

beriem 😉 no ale aj otecko bude nadávať, keď tam bude musieť s piranou ostať..

BABYYYY mám na vás veľkú prosbu.. ktorá ma lúbite, prosím kúpte v hornbachu alebo niekde mojmu spratkovi puzzle.. lebo čo som objednala a dnes prišli sú také pidi 🤐 jasné že preplatím.. 🙂 prosííííííííííííííííííííííííííííííím

bilushka
1. apr 2008

Kati, ja ti kupim 😉
Chces tie drahsie, ci lacnejsie?

Nemate vysielacku? Ja ju beriem, moj otecko chce totiz ist s ostatnymi oteckami na pivo, on isto nebude sediet na izbe a kontrolovat malemu dych 😅

A my chodime spavat az o deviatej vecer, to vy uz budete natrubene vecer, kym k vam pridem do spolocenskej...

baileysa
1. apr 2008

oteckovia nech ani na pivo nepomyslia 😠 lebo to dopadne presne ako som pred casom bola byvala spominala, ze oni sa budu bavit a my starat o deti 😠 😠 😠

bil aj my chodime az okolo pol 9 spavat, tak budeme potom trubit spolu 😉 a zabavat sa na natrubyvsich 😕 , dnes mi ide 😀 😀 😀

bilushka
1. apr 2008

Bailey, no moj sa uz s Katikinym Richardesom dohadoval, ked sme sa stretli asi pred mesiacom ci kedy v Avione 🤐
A sa im to velice pozdavalo 🤐
Ale samozrejme priepustku dostanu az po tom, co deticky budu buvat 😉

baileysa
1. apr 2008

no ale kto bude buvat s detickami? 😕 my nemame vysielacky ☹

bilushka
1. apr 2008

Bailey, poriesime, neboj, napr. si das Gretku k nam na izbu, aby sme ju poculi, alebo nejaky iny skvely napad, ktory mi urcite este napadne na mieste 😉

ada78
autor
1. apr 2008

bilusa - co mas robit. 😠 😀 😀

mne ked draheho odlaka tvoj muz na pivo a miselin by si zmyslel, ze nechce spat, tak ho posadim do kocara a bude sediet s nami na spolocenke.
a potom mozem baily pozicat nase vysielacky. 🙂

bilushka
1. apr 2008

Ja mam este lepsi napad, vy svojich nepustite a tak aj moj prestane vymyslat a este ja budem za super zenu, ze vidis milacik, ja som ta chcela pustit, ale tie ostatne harpie si ich drzia nakratko, vaz si ma, aku slobodu ti poskytujem 😀

baileysa
1. apr 2008

no moj sa isto necha ukecat na pivko, teda lepsie povedane na nejaku pansku jazdu, preto som myslela, ze by sme o tom nemali ani hovorit 😔

bilushka, odkaz muzickovi, ze ma super zienku, ktora je tolerantna, ale ze pred mojim muzom ani len slovkom ci inym vyrazovym prostriedkom nemoze nic take naznacit 😔

rybka78
1. apr 2008

tak sa vyjadrujem, ze prideme s hanickou aspon na chvilu vas pozriet. 😉 a budem sa na natrubyvsich bavit. 😀

katika1
2. apr 2008

bilu neviem - aký je v nich rozdiel? Ty si poklad 😵
mne nevadí keď pojdu chlapi na pivo, ale nie večer 😠 cez deň nech idú, ale aj s deťmi 😵
a večer ozaj neviem čo budeme robiť - vysielačky nemáme a aj keby sme mali, nenechám krpca spať v izbe a ja pojdem niekam do inej budovy.. on zvykne zo sna plakať a to kým by som dobehla, by bol už rozvrešťaný načisto 🤐

lenkamt
2. apr 2008

ja nechám dvojičky s Verčou a sexicou, to sú moje vysielačky, v prípade núdze mi budú volať na mobil. 😉

inak baby, vôbec ste mi neodpovedali , kde by som na nete našla predpoveď počasia na 11-13.4., Iľko dnes ráno mal budúci piatok pekne a sobotu dážď 😝

mima07
2. apr 2008

tak baby dame do izbieb v budove kde je spolocenska paplony na zem poukladame deti a opatrovnici sa budu pri nich striedat 😀 😀

katika dam ti vediet aky je v nich rozdiel dnes ich idem poskladat pripadne ti ich odfotim 😉 mam oboje 😀

mima07
2. apr 2008

lenka myslis ze na chate bude prsat? 😀

ada78
autor
2. apr 2008
lenkamt
2. apr 2008

bude pršať - Mima - na chate nebude, ale chcela som sa deti zbaviť na min. 1/2 dňa 😠

katika1
2. apr 2008

leni ale to tam bude sexica a verča potichu ležať na izbe s dvojkami, kým ony budú spať?

mima07
2. apr 2008

leni neboj objednavam pocasie aspon na sobotu 😉

ada78
autor
2. apr 2008

a kde ste???

na tych strankach to ukazuje len na par dni dopredu a ine nepoznam. 😔

mima07
2. apr 2008

adi sak sa pozrieme az v pondelok naco sa stresovat ono aj tak kazdy druhy den trepu nieco ine 😀
najdlhsia predpoved je na www.pocasie.sk

baileysa
2. apr 2008

mna tiez zaujima vecer, ja som myslela, ze chlapi budu s nimi, no ale teraz sa mi to tiez zda divne, ze aby tam ticho lezal na izbe, esteze tak miluje pocitace, moze kukat nejaky film na nom 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre