Veľké stretko augustoviek 2007. Kedy vám to vyhovuje?

ada78
31. máj 2007

Ahojte. 🙂
Kedy by vam to vyhovovalo. Mne je to jedno, ja mam casu dost, takze sa prisposobim vacsine. 🙂

mima07
2. apr 2008

leni inak ja to budem mat asi tak isto vyriesene ja to mam o to lepsie ze segra tam bude mat syna tak si ho bude musiet ulozit 😀 😀
ak my pripomeniete tak vysielacky zoberiem a ked ich nebudem potrebovat tak poziciam

lenkamt
2. apr 2008

Kati - Verča bude spať a sexica sa môže hrať hry na mobile 😉 😀
alebo pôžičiam ten minidvdprehrávač 😉

mima07
2. apr 2008

inak mozu to spravit jak na intraku posadaju na chodbu pootvoria dvere a mozu robit zurku 😀

lenkamt
2. apr 2008

Mima - akože chlapi + sexice???? no to ti tento kolektív hneď zatrhne 😀

ada78
autor
2. apr 2008

tak ja som asi uuuuuuuuuuplne vadna, lebo ja si to predstavujem tak, ze ja sedim s vami na spolocenke, muz je s chlapmi na zatahu a misiacik spi. 🙂 🙂 🙂
a fakt nefrcim na nicom nelegalnom. 😀

mima07
2. apr 2008

lenka len tvoja sexica moja je v inej budove 😀

baileysa
2. apr 2008

ada, taketo nehovor nahlas 🙄 😀

lenkamt
2. apr 2008

Mima - no ešte lepšie 😀 tak to zatrhnem pre istotu ja 😀

Adi - ale koňačik ku raňajšej káve je legálny 😉 no vtipná si a to je už 2.apríl 😀

bilushka
2. apr 2008

Dieta mi vylialo krhlicku tak sa pripajam az teraz.
Ja mam plan ako Ada.
Tiez asi ficim na tom co ona, ale slape nam dobre 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ada78
autor
2. apr 2008

ja hlavne nechcem, aby tam bol moj muz "za trest" zavrety na izbe, lebo potom uz s nami nikde nebude chciet ist. 😔
jasne, ze tam ideme koli mne, ale aj jemu sa musi vylet aspon troska pacit. 🙂

bilushka
2. apr 2008

o5 suhlasim 😀
Viem si sice v nudzovom pripade predstavit, ze by hral playko na izbe a maly by vedla neho spal, ale pride mi to take nezazivne, ze kazdy chlap bude so svojim dietatom v tme zavrety na izbe potichu, aj ked je to nase stretko, ale toto uz je trosku moc 😨

mima07
2. apr 2008

baby sak to vyriesime na mieste robite si zbytocne problemy 😉

katika1
2. apr 2008

veď práve aj mne sa to zdá blbé ale neviem ako inak to vyriešiť.. pri mojom spratkovi niekto musí byť.. vždy zaplače okolo 22-23.00

katika1
2. apr 2008

mima ale keď nevieme nájsť riešenie teraz tak neviem či ho nájdeme na mieste.. sa potom všetci pohádame a dovi 😀
moj chlap by to pre mňa podľa mňa urobil, že tam s ním ostane - vezme si notebook a tak, ale ja by som mala výčitky svedomia a hlavne ak tam bude dve noci.. alebo mám nápad.. uložíme všetkých spratkov do jednej izby - a dáme tam vysielačky a my poojdeme do vedlajšej izby.. a chlapi do dalšej .. a spať budeme potom pri spratkoch a chlapi spolu so sexicami na inej izbe 😀 😀

katika1
2. apr 2008

ada a bilu a vám nebude vadiť, že malý možu plakať zo sna, alebo tak??? však my ani nie sme v budove kde je spoločenská..

mimi.k
2. apr 2008

tak ja suhlasim s mimou...budem riesit az tam - ideme tam s tym, ze si chcem oddychnut a klebetit s vami a manzelik nech si povie sam...inak Adamko vie spat aj v kociku a v miestnosti, kde sa nahlas rozprava, tak hadam mu to vydrzi aj tam ... 😅
...ale vsetky to aj tak vnimame podobne, takze to bude urcite v pohode..a ak bude prsat, rozlozime deti v spolocenskej, kopec hraciek k tomu a bude fajn...ja sa na vas teda uz poriadne tesim 😉

bilushka
2. apr 2008

Kati, no tebou popisana situacia by mi teda doooost vadila.

Ale fakt-uvidime, ci tie budovy su od seba daleko, mozno moje vysielacky ani nebudu mat dosah az do spolocenskej...Poriesime, uvidime, ved koniec koncov chlapi sa mozu rozpravat spolu aj pri nas, nemusia odchadzat do krcmy 😉

Ja uz sa tiez na vas tesim 😵 😵 😵

A este organizacne: ked ste si uz poniekore zobrali na starost kolace (pritom aj Rybka povedala, ze v Bojniciach je super cukraren, sme tam mohli ist v ramci prechadzky) 😠 , tak ja beriem slane, donesiem nejake chipsy, tycinky, korbaciky...

ada78
autor
2. apr 2008

kati - ked sa zobudi, tak mu pojdem dat cumlik. ja som si naschval vyberala izbu v tej budove ako je spolocenka, aby som nemusela daleko behat. 🙂

ada78
autor
2. apr 2008

inac, ja sa skor bojim, ze ked tam bude vela vysielaciek, tak si budeme liest do frekvencii a ked zaplace jedno dieta, tak to bude pocut z viacerych vysielaciek a vystartujeme vsetky. 😀 😀 😀

bilushka
2. apr 2008

Sa naserem a dam maleho niekde za dvere spolocenskej do kocika, lebo mne nevie spat v hluku ako maly Adamko, ale dnes som pocula vetu, ze milacik, urobim vsetko ako budes chciet a potrebovat ty - nejaky je na mna ten moj muz dobry, asi nieco chce 😀 😀 😀

A trapas: my nemame vyrocie v piatok, ale az v pondelok 😔

ada78
autor
2. apr 2008

alebo nieco vyviedol a zehli. 😕 😀 😀 😀

si dopadla, ze ani nevies, kedy si sa vydavala. a ja uz mam v kvetinarstve objednane ruze, ze ti budeme postel zasypavat lupenmi. 😀 😀 😀 no nic, zasypem u nas. 😎

bilushka
2. apr 2008

Adi, asi mam po tom vcerajsku parohy 😔
A teraz ma vycitky svedomia 😕

mima07
2. apr 2008

bilu ked hovoris o kolacoch tak ste si ziadne nerozkazali 😠 tak hor sa do toho 😉

bilu a co bolo vcera 😲 to myslis tu sluzobku neboj to ja by som nemohla ani vstat moj chodi 5-6 krat do mesiaca na sluzobku 😀

bilushka
2. apr 2008

Myslim tu sluzobku, hej 😀
Prisiel nejaky rozjareny, bud je zhuleny, ozraty, alebo si za ten den tak odo mna oddychol, ze ma taku super naladu?

Ja mam rada veterniky a puncaky.

baileysa
2. apr 2008

ja mam rada medove rezy 😉

a ja si beriem na starost co???? tiez slanosti??? 😕

a prijimam objednavky, ak by nahodou niekto chcel ten kavovy likerik, kupim, donesiem, aj navyse 😉 okrem toho, co beriem pre osadenstvo 😉

tak aj ja rusim tie ruze 😀

baby, ja vas obdivujem, lebo ja vobec nemam take pocity, ze chuda tam bude sam so spiacou gretkou na izbe 😕 ja mam pocit, ze konecne sa to vymeni 😅 som ja riadny sebec, idem sa nad sebou zamysliet do kuta 😔

mima07
2. apr 2008

baily to mas spravny postoj nechod do kuta 🙂
tie puncaky su dobry napad to maju chlapi radi 😀

ada78
autor
2. apr 2008

ja chcem kavovy liker. 🙂 🙂 🙂 tak davno som ho nepila, ze som aj zabudla, ze existuje. 😨

este mi povedz co stoji. ked mi oci vypadnu doma pri monitore, tak to nebude taky trapas, ako ked v bojniciach zabudnem dychat. 😀

baileysa
2. apr 2008

ada 😀 😀 😀 😀
zistim presnu sumu aj s dph a oznamim, aby si stihla aj predychat 😉

mima, velmi ma povzbudil tvoj postoj, dakujem 🙂

mima07
3. apr 2008

baby 2 otazocky do tych bojnic ideme uz v piatok ak ano tak na kolku tam asi dofrcite?

ada78
autor
4. apr 2008

cecilka a ty si kde bola doteraz? 🙂
jasne ze v piatok. a ubytovat nas mozu az po 14 hodine, ale myslim ze lenka a bilushka pisali, ze oni pridu hned prve.
my neviem kedy dorazime, lebo drahy slubil ze o 2 zdrhne z roboty (rozumej o 3 - vzdy ma sali), 20 minut cesta domov, potom sa pohadame, hodinu sa nebudeme rozpravat, ja budem teatralne vyhadzovat vsetko z kufrov a nakoniec sa v slzach udobrime a okolo 6 (mozno) vyrazime. 😀 teda vacsinou to u nas vyzera takto, tak nepredpokladam, ze sa teraz nieco zmeni. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre