• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretko augustoviek 2007. Kedy vám to vyhovuje?

30. októbra 2009 
aj ja :grinning:
15. apr 2008 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v litpt. jane je nadherne, ale neodporucam penzion bernard :pensive:
15. apr 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bai prečo?
15. apr 2008 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka to neni bravačovo :grinning: :wink:
ale bravaCovo :sunglasses: ..no skoda ze vam je to tak daleko lebo mne je to bohovo blizko..som tam, za 10minut :unamused:
ja sa chcem tiez uz stretnut s s vami ale to sturovo je tiez pre mna daleko,snad este ta banska stiavnic..no ale tam sa urcite nepojde ako vas poznam :grinning: :wink:
15. apr 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati ten dom je kraasny :dizzy_face:
15. apr 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mish akože daleko? auto zavezie všade, nie? nevymýšlajte že daleko, blízko.. dojdete a basta!!!
15. apr 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stretko bude u nás doma.. hawk :grinning:
15. apr 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj,katika to mi je daleko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

vzdy to niekomu bude daleko, takze je to jedno, kto chce, dojde bars kam...

my sme v tom bernarde chceli mat nas svadobny obed, tak sme to tam boli omrknut, a okrem toho, ze maju super, ale naozaj super jedalny a napojovy listok na papieri, tak cokolvek sme si na jedenie vybrali, tak nemali (akoze sunku, syr a pod.) a na zaver sme si dali frappe, co v ich ponimani znamenalo, ze nam doniesli studene presso s dvomi kockami ladu :astonished:
15. apr 2008 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bailey :grinning: :grinning: :grinning: Tak to je fakt penzion roka :grinning:
Inak si to super vystihla, kto chce dojde bars kam, ja som tiez toho nazoru, preto si nerobim ziadne velke iluzie o mega ucasti na stretku c. 2, ale vobec mi to nevadi, lebo ak pojde minimalne zostava z Bojnic,
tak som spokojnaaaa :dizzy_face:

Kati, ten prvy link je hyper kyber super fasa, len je to drahsie, to je pravda :unamused:
Ale nieco na ten styl by sa mi velmi pacilo.
A ved pome v lete na tie Madare, to je ako slovenske more, my budeme lehnit pri vodicke :slight_smile:
Prva stop stop cierna zem obsadzujem si lehatko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2008 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bai :grinning:
tiež si myslím, že kto chce dojde hocikam..
bilu drahé ale krásne :dizzy_face: veru podme si vylihovať k vode :dizzy_face: a ockovia budú pod slnečníkmi s detiskami :grinning:
15. apr 2008 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale okrem zostavy z bojníc a mish sa tu nik nevyjadruje.. zas pojdeme stará dobrá zostava..
vám vravím že podme do Štúrova.. moj starý vezme chlapov k nemu do baru, aspoň mu narobia tržbu :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len poprosím nie prvé dva júnové týždne.. bojničanky vedia prečo.. :wink:
15. apr 2008 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa tu vykecávam sama, ale mám ešte jednu pripomienku, že naj by bol aj tak jún, lebo ešte nebudú prázdniny a detiská nebudú všade natrieskané..
15. apr 2008 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati, ty fakt to myslis vazne, ja ta obdivujem :wink:

Jasne, nech este nie su prazdniny, takze tie posledne dva junove tyzdne, to uz bude aj teplo a tvoj Riso ze vlastni bar a nas tam nechce, len chlapov? :rolling_eyes:
Ak budem aj na stretku c. 2 kojit, tak uz si hodim maslu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. apr 2008 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja uz som taka nazhavena na dalsie stretko, ze ani do augustoviek nechodim, len sem :grinning: :grinning: :grinning:
V Sturove nam bude niekto rozumiet po slovensky, ci tam len madarsky vsetko?
15. apr 2008 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby na dalšie stretko sa pripájame aj my , a starého prinútim :sunglasses: :sunglasses:
15. apr 2008 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, super :slight_smile:

a nebude jun najhorsie kvoli detom? ze budu akurat zacinat chodit, ci co to maju vtedy robit? :confused:
15. apr 2008 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak pôjdete v júni , tak my nejdeme, lebo nechcem nehať Verču doma :confounded:

a ak to bude príliš drahé, tak tiež nie, baby ja berem len jeden sociálny príspevok :pensive:
15. apr 2008 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jún - prvý týždeň alebo tak..
aaa bilu ano.. 29. mája o 8.15 idem.. :sweat_smile: som sa včera objednala na presný termín :wink:
15. apr 2008 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bilu aj ženy tam možu ísť.. ak pojdeme do Štúrova slubujem vám, že vybavím, nech spraví dámsky večer a pánsky striptíz :wink: :grinning:
15. apr 2008 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prvý júlový berem, som zvedavá čo mi povie zákonitý, ale ak má Rišiak v bare tatranský čaj tak pôjde aj keby čo bolo.

ozik - my môžme iba v júli , lebo vojačisko si musia plánovať dovolenky už v januári a má ju naplánovanú na júl.

TAK KAM IDEME????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? :grinning:
15. apr 2008 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni iste má :grinning:
15. apr 2008 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo si mu spravila že pojde s nami?
15. apr 2008 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som mu opísala akí tam boli super oteckovia a že pili jablkovicu :grinning: a bolo mu za nami smutno :wink: presnejšie za deťmi :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2008 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha :grinning: tá jablkovica zabrala,čo? :grinning:
15. apr 2008 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som mu nabrízgala že je ešte väčší odľud ako jeho brat zo senca, tak si vstúpil do svedomia :grinning:
15. apr 2008 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. apr 2008 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz mi došlo ako to mohlo znieť.. nie akože on spraví striptíz.. on ho len zorganizuje :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2008 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok