Veľké stretko augustoviek 2007. Kedy vám to vyhovuje?

ada78
31. máj 2007

Ahojte. 🙂
Kedy by vam to vyhovovalo. Mne je to jedno, ja mam casu dost, takze sa prisposobim vacsine. 🙂

katika1
15. apr 2008

aj ja 😀

katika1
15. apr 2008

toto je drahé.. ale vyzerá to super, nie? http://www.liptour.sk/ubytovanie-v-na-hotel-soj...

baileysa
15. apr 2008

v litpt. jane je nadherne, ale neodporucam penzion bernard 😔

katika1
15. apr 2008

bai prečo?

mishelin
15. apr 2008

lenka to neni bravačovo 😀 😉
ale bravaCovo 😎 ..no skoda ze vam je to tak daleko lebo mne je to bohovo blizko..som tam, za 10minut 😒
ja sa chcem tiez uz stretnut s s vami ale to sturovo je tiez pre mna daleko,snad este ta banska stiavnic..no ale tam sa urcite nepojde ako vas poznam 😀 😉

mishelin
15. apr 2008

kati ten dom je kraasny 😵

katika1
15. apr 2008

mish akože daleko? auto zavezie všade, nie? nevymýšlajte že daleko, blízko.. dojdete a basta!!!

katika1
15. apr 2008

stretko bude u nás doma.. hawk 😀

baileysa
15. apr 2008

juuuj,katika to mi je daleko 😀 😀 😀 😀 😀

vzdy to niekomu bude daleko, takze je to jedno, kto chce, dojde bars kam...

my sme v tom bernarde chceli mat nas svadobny obed, tak sme to tam boli omrknut, a okrem toho, ze maju super, ale naozaj super jedalny a napojovy listok na papieri, tak cokolvek sme si na jedenie vybrali, tak nemali (akoze sunku, syr a pod.) a na zaver sme si dali frappe, co v ich ponimani znamenalo, ze nam doniesli studene presso s dvomi kockami ladu 😲

bilushka
15. apr 2008

Bailey 😀 😀 😀 Tak to je fakt penzion roka 😀
Inak si to super vystihla, kto chce dojde bars kam, ja som tiez toho nazoru, preto si nerobim ziadne velke iluzie o mega ucasti na stretku c. 2, ale vobec mi to nevadi, lebo ak pojde minimalne zostava z Bojnic,
tak som spokojnaaaa 😵

Kati, ten prvy link je hyper kyber super fasa, len je to drahsie, to je pravda 😒
Ale nieco na ten styl by sa mi velmi pacilo.
A ved pome v lete na tie Madare, to je ako slovenske more, my budeme lehnit pri vodicke 🙂
Prva stop stop cierna zem obsadzujem si lehatko 😀 😀 😀 😀

katika1
15. apr 2008

bai 😀
tiež si myslím, že kto chce dojde hocikam..
bilu drahé ale krásne 😵 veru podme si vylihovať k vode 😵 a ockovia budú pod slnečníkmi s detiskami 😀

katika1
15. apr 2008

ale okrem zostavy z bojníc a mish sa tu nik nevyjadruje.. zas pojdeme stará dobrá zostava..
vám vravím že podme do Štúrova.. moj starý vezme chlapov k nemu do baru, aspoň mu narobia tržbu 😀 😀 😀

katika1
15. apr 2008

len poprosím nie prvé dva júnové týždne.. bojničanky vedia prečo.. 😉

katika1
15. apr 2008

sa tu vykecávam sama, ale mám ešte jednu pripomienku, že naj by bol aj tak jún, lebo ešte nebudú prázdniny a detiská nebudú všade natrieskané..

bilushka
15. apr 2008

Kati, ty fakt to myslis vazne, ja ta obdivujem 😉

Jasne, nech este nie su prazdniny, takze tie posledne dva junove tyzdne, to uz bude aj teplo a tvoj Riso ze vlastni bar a nas tam nechce, len chlapov? 🙄
Ak budem aj na stretku c. 2 kojit, tak uz si hodim maslu 😝

bilushka
15. apr 2008

Ja uz som taka nazhavena na dalsie stretko, ze ani do augustoviek nechodim, len sem 😀 😀 😀
V Sturove nam bude niekto rozumiet po slovensky, ci tam len madarsky vsetko?

maji4
15. apr 2008

Baby na dalšie stretko sa pripájame aj my , a starého prinútim 😎 😎

baileysa
15. apr 2008

maji, super 🙂

a nebude jun najhorsie kvoli detom? ze budu akurat zacinat chodit, ci co to maju vtedy robit? 😕

lenkamt
15. apr 2008

ak pôjdete v júni , tak my nejdeme, lebo nechcem nehať Verču doma 😖

a ak to bude príliš drahé, tak tiež nie, baby ja berem len jeden sociálny príspevok 😔

katika1
15. apr 2008

tak jún - prvý týždeň alebo tak..
aaa bilu ano.. 29. mája o 8.15 idem.. 😅 som sa včera objednala na presný termín 😉

katika1
15. apr 2008

bilu aj ženy tam možu ísť.. ak pojdeme do Štúrova slubujem vám, že vybavím, nech spraví dámsky večer a pánsky striptíz 😉 😀

lenkamt
15. apr 2008

prvý júlový berem, som zvedavá čo mi povie zákonitý, ale ak má Rišiak v bare tatranský čaj tak pôjde aj keby čo bolo.

ozik - my môžme iba v júli , lebo vojačisko si musia plánovať dovolenky už v januári a má ju naplánovanú na júl.

TAK KAM IDEME????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? 😀

katika1
15. apr 2008

leni iste má 😀

katika1
15. apr 2008

čo si mu spravila že pojde s nami?

lenkamt
15. apr 2008

som mu opísala akí tam boli super oteckovia a že pili jablkovicu 😀 a bolo mu za nami smutno 😉 presnejšie za deťmi 😀 😀 😀

katika1
15. apr 2008

aha 😀 tá jablkovica zabrala,čo? 😀

lenkamt
15. apr 2008

som mu nabrízgala že je ešte väčší odľud ako jeho brat zo senca, tak si vstúpil do svedomia 😀

katika1
15. apr 2008

😀 😀 😀

katika1
15. apr 2008

teraz mi došlo ako to mohlo znieť.. nie akože on spraví striptíz.. on ho len zorganizuje 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre