Veľké stretko augustoviek 2007. Kedy vám to vyhovuje?

ada78
31. máj 2007

Ahojte. 🙂
Kedy by vam to vyhovovalo. Mne je to jedno, ja mam casu dost, takze sa prisposobim vacsine. 🙂

mishelin
15. apr 2008

bai,bil ja s vami az tak velmi nesuhlasim... 😔 je sice pravda ze clovek dojde bars kde ked chce,ale treba pozerat aj na financie,aspon u mna to tak je..
mame rozostavavny cely dom a kazda koruna je nam k dobru..keby sme mali vsetko uz na poriadku tak by mi to bolo jedno 😔

ja nevravim ze vy mate tych penazi navyse,ved ste tiez zeny na materskej 😀 😒 ale len pre maly priklad..mna by pobyt napr.na tom bravacove vysiel ovela lacnejsie nez napr.tatrach,alebo v sturove..

to len moj nazor,nieze ma ukamenujete 😀 😲 😉

katika1
15. apr 2008

mish ano to je pravda, ale nedá sa každej tak vyhovieť..

bilushka
15. apr 2008

Mishelin, ale napr. teraz sme prekladali ubytovanie zo super penzionu do tohto kde sme boli len kvoli tomu, ze sa vas na zaciatku vela prihlasilo, hladali sme nieco za nizku cenu, co sa nakoniec aj podarilo, ale bohuzial bolo to na ukor kvality a suma sumarum: vsetky ste sa poodhlasovali a my co sme isli by sme sa zmestili aj do toho povodneho penzionu, takze presne ako pise Katika, neda sa kazdej vyhoviet zvlast ked my uz mame aku taku predstavu co chceme...Cisto teoreticky tu budeme zase planovat nejake ubytko co bude vyhovovat akoze vsetkym a vo finale pojdeme opat tam kde sme vlastne nechceli ist a pojde nas tam zase nejkych 6 parov 😒

ada78
autor
15. apr 2008

ja sa zavazne prihlasujem na jul do sturova. 🙂 🙂 🙂

vecer to este poviem polovici, ale nemyslim, ze by mi dokazal oponovat. 😀 😀 😀

a ak mu slubim aj martinskeho-brata odluda, tak to je beton.

nam jun tiez nevyhovuje, lebo drahy ide no norska a uz by mu nedali tolko dovolenky v jednom mesiaci. 😠

bilushka
15. apr 2008

Mozme ist aj v juli, ale vsade to bude samy zasran (vsimate si laskavy ton mna matky a moje sympatie k detom) 😀
Sturovo je super, uz sa tesim na Richardesa v kozenych tangacoch ako nam bude robit striptiz 😀 😀 😀

ada78
autor
15. apr 2008

o tebe sme stratili iluzie uz davno. 🙂 🙂 🙂

bilushka
15. apr 2008

Mas aj tuto farbu konkretne?
Aka je stranka toho obchodiku?

bilushka
15. apr 2008

Pardon, to malo ist do augustoviek... 😔

lenkamt
15. apr 2008

Bilu - mýliš si témy či čô? už začínam mať chaos.

Kati - hoď sem nejaký link ak máš na to ubytko v štúrove, príp. nejaké ceny nak sa viem zariadiť - aký stupeň miloty mám nahodiť na chlapa 😀

maji4
15. apr 2008

Tak baby predbežne by sem išli aj my môžete nás zapísať 🙂 🙂 som to teraz konzultovala s manželom 🙂

maji4
15. apr 2008

A je nám to jedno dajte termín a my sa zariadime 😵

baileysa
15. apr 2008

nam nevyhovuje zaciatok jula 😔

ada78
autor
15. apr 2008

tak som to zistovala u muza a to norsko ma zaciatkom JULA. 😠

ale tvaril sa ako keby bol generalny riaditel - ze vraj on dovolenku dostane kedy bude chciet, takze mimo zaciatku jula mozme kedykolvek 😀 😀 😀

baileysa
15. apr 2008

mish, vzdy to bude niekomu daleko, tebe je lacnejsie bravacovo, mne je lacnejsie liptov, katike sturovo a podobne... takze sa vzdy musi niekto prisposobit 😔

katika1
15. apr 2008

leni nemám žiadne.. ale moj chlap tam chodí 2krát týždenne, takže ak by sme tam niečo našli šiel by to omrknúť a rezervovať.. teraz šiel chlastať ale keď sa vráti, opýtam sa ho, o akom ubytku vie.. on tam pozná veľa ľudí 🙂
nám tiež vyhovuje akýkoľvek termín..
bilu si ozaj chápavá a milujúca matka 😀 😀 😀

katika1
15. apr 2008

ahoj bai 🙂
aa ešte som chcela, že treba niečo nájsť čo najskor lebo to tam v lete býva beznádejne obsadené.. ale ak nie, tak možme aj POdhájsku-aj tam je krásne.. to možem isť aj ja potom omrknúť.. 😉

mima07
15. apr 2008

ja sa neviem vyjadrit k letu ja nerada planujem niekam isto pojdemem ale este neviem kedy ☹ tak na mna neberte ohlad vyberajte a ja potom uvidim 🙂

bluff
15. apr 2008

ja ak budem na slovensku, tak JUL a STUROVO 😉 mozno len na otocku, ale rada by som vas prisla pozriet 😉

lenkamt
16. apr 2008

Kati - takže máš bojovú úlohu zistiť, kde majú voľné ubytko pre cca. 15-20 osôb na júl, ak vôbec bude niečo voľné dohodneme si presnejší dátum.

ja moc tomu neverím, my sme raz objednávali štúrovo v apríli a bolo voľných len pár miest 😔

bluff
16. apr 2008

v Sturove sa da myslim aj stanovat alebo byvat v privesoch.. taky navrh 😀

ada78
autor
16. apr 2008

podme na slnecne jazera.
tam to budem mat najlacnejsie ja. 😀 😀 😀

lenkamt
16. apr 2008

Bluff - 😀 no s deťmi by to bola zábava, hlavne v daždi a vetre 😀

ada78
autor
16. apr 2008

ja do stanu ani bez deti a pri slnecnom pocasi.

raz som to skusila a prdlo mi v krizoch. 😠

lenkamt
16. apr 2008

nakoniec budeme bývať v novostavbe u Katikovcov 😀

bluff
16. apr 2008

..ale tie privesy to ako vazne, to sa da prenajat, ako decka sme tam chodili 😀 najlepsia dovolenka (ak neratam Balaton hehe)

bluff
16. apr 2008

neviem Lenka aky velky prives by ste vy potrebovali 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre