Veľké stretko augustoviek 2007. Kedy vám to vyhovuje?

ada78
31. máj 2007

Ahojte. 🙂
Kedy by vam to vyhovovalo. Mne je to jedno, ja mam casu dost, takze sa prisposobim vacsine. 🙂

lenkamt
16. apr 2008

Bluff - no miminálne autobus 😀 bože veď tie prívesy sú strašne mini, neviem si to predstaviť s deťmi ktoré práve začínajú chodiť 😅

katika1
16. apr 2008

šak vravím, že budeme u nás.. ak už bude dom obývatelný 😀
leni skúsim zistiť.. Rišo tam pojde v piatok.. tak bud pojdem s ním, alebo dám jemu bojovú úlohu 😉

katika1
16. apr 2008

tak mi teraz povedzte, na aký termín sa mám pýtať a pre koľko ludí..
lebo 20 a 30 je veľký rozdiel.. a ak nie Štúrovo, skúsim aj POdhájsku.. aj tam je nádherne..

katika1
16. apr 2008

aa ešte že nakoľko..

bilushka
16. apr 2008

Tak sa ZAVAZNE prihlaste baby, co mate fakt zaujem a uvazujete o Sturove a stretku!
Aby sme vedeli, co a pre koho maju Katikovci dohadovat.
Ja teda prihlasujem nasu family v pocte 3ks.
Termin je nam jedno, prisposobime sa od juna do augusta este nemame nic....

maji4
16. apr 2008

Mne sa strašne páči ten penzon Viola v Šturove 🙂

maji4
16. apr 2008

tak aj my sa hlásime čiže 3x 😵

retaux
16. apr 2008

My ideme na dovolenku do Štúrova v júli 😵 Od 6.7. - 13.7. 😎

ada78
autor
16. apr 2008

ja prihlasujem 2,5ks ludi hocikedy okrem prvej polky jula. 🙂
miesto je mi jedno - za vami pojdem aj na koniec sveta. 😎 😎 😎

ada78
autor
16. apr 2008

a zabudla som: ja by som sla aj na tyzden. 🙂

mmem
16. apr 2008

jeeeeeeeeeeezis baby ja sa prihlasujem na 100 % to Sturovo,alebo Podhajska pridem aj ked neviem co🙂 V Storove asi ubytko nebudem potrebovat lebo moji rodicia byvaju cca 40 km od Sturova takze som tam subidub a pri podhajskej byvaju zase moji svorkovci, ale to by som este upresnila.Ale ratajte s nami na 100%

Katika ty si anjelicek ze mna to nenapadlo skor🙂

mmem
16. apr 2008

baby a ta Muzla to je mimo Sturova to by ste museli dochadzat tak to radsej asi nie.

ada78
autor
16. apr 2008

a dajme si na leto vyrobit rovnake tricka (pre nas) a bodynka (pre krpcov), nech kazdy vie, ze patrime k sebe. 🙂

baileysa
16. apr 2008

ja prihlasujem nasu family, okrem prvej polovice jula kamkolvek (ak nebude stat noc na osobu 3000 😀 )

a na ako dlho chceme ist?

katika1
16. apr 2008

ada som za.. 🙂
a peťa? rybka? mimi?...

seki
16. apr 2008

ja sa neviem vyjadrit u nas vzdy daco vybbuchne, tak na mna neberte ohlad, uvidim al etam asi bude lepsie pocko tak by sme dobehli nie ako teraz a ked bude miesto tak pojdeme na celu dobu.

lenkamt
16. apr 2008

mne sa páči Viola - 4lôžková izba na týždeň za 6500,-- môže byť.
prihlasujem 5člennú rodinu , môžme celý júl.

letuskah
16. apr 2008

no kedze moj chlap je najvacsi odlud medzi odôudmi tak ja nas neprihlasujem, lebo keby som mu nieco take navrhla posle ma do horucich pekiel a sama si neviem predstavit cestovat s Kubkom. velmi rada by som sa stretla ale asi to pojde az ked ho ja poslem do horucich pekiel navzdy 😠 😠 😠

mmem
16. apr 2008

baby a ako to budete riesit s plavkami??? ja beriem pre seba stan🙂 a s trickom suhlasim. a ake logo si dame?

baily: ze by nam to konecne vyslo to stretko? 🙂 pisala som dnes Klare ale zatial je ticho 😠

peta28
16. apr 2008

tak som to cele necitala, lebo Timka je dnes ako pytel blch a muz ide na pivo, pride bohviekedy, ale na stretko by som sla, ale skor jun. Podla mna je lepsie ist ked este nie je sezona v plnom prude a ked bude tento jul taka horucava ako minuly rok tak to tiez nebude nic moc

maji4
16. apr 2008

Let ta som to tomu môjmu povedala tak ,že zase májú stretko a teraz by som chcela aby sme išli aj my a ,že kde aj ja že do štúrova a on ,že k madarom a ja ,že hej 😀 😀
Sice sa na 100% nevyjadril ale ked poviem tak pôjde lebo mi slúbil ešte vtedy ,že vás tam prídeme do Bojníc kuknúť a teda nemohli sme tak dúfam ,že ked budeme zdravý a nič vážne sa nestane tak prídeme 🙂

lenkamt
16. apr 2008

spravme najprv hlasovanie kto je za jún a kto za júl, prinajhoršom vyberem decko zo školy 😅

peta28
16. apr 2008

letus 😀 😀 😀 😀

lenkamt
16. apr 2008

a v Podhájskej je toto dobré:
http://www.1-2-3-ubytovanie.sk/penzion-termal

baileysa
16. apr 2008

leti a nechces ist sama? mozno ked bude vacsie stretko, tak viac bab pojde bez muzov... alebo nejaku sestru abo kamosku abo neter... zober si na strazenie maleho po veceroch, inak sme aj tak boli stale s detmi, takze by si mohla byt aj bez manza...

mmem, no ja sa tesujem, ak to vyjde 😵

letuskah
16. apr 2008

bai sama by som sla ale nemam auto a kedze chlap ma nepusti k volantu ani na nakup v ramci bratislavy tak mimo ba ma urcite nepusti a vlakom alebo busom, neviem ako by som to zvladla... a to ostatne bud nemam alebo mam ale bezdetne a tie nechapu taketo veci, no a neter by som nebrala ta je v plnej puberte a to by ona s vami chodila chlastat 😀
sak ja to este dako skusim nadhodit ale ako ho poznam velke sance tomu nedavam.

baileysa
16. apr 2008

no bolo by to super, keby sa ti to podarilo nejako zorganizovat, tam fakt ide podla mna iba o tie vecery, cez den sa aj tak starame my... takze ak vie kubko spat vecer v kociari pri spolocnosti (vsak mimi 😉 ) alebo mas vysielacku (vsak ada a bilu) tak by si mohla ist aj sama 😀 a mimo ba sa podla mna jazdi lepsie ako v ba... muz nech ta laskavo pusti k volantu 😠

mmem
16. apr 2008

baby mne je jedno kam pojdeme len podme a termin mi ja zatial oka,chceli sme ist na dovcu v juni ale to este nie je 100% mozno pojdeme az v septembri

alebo este ak poznat tak Margit-Ilona je celkom oka,len voda nie je taka horuca ako v Sturove a je to mensie

mimi.k
16. apr 2008

takze - my stretko samozrejme, ze ano 😀 termin mi je zatial jedno, ale chceme ist este niekam k moru, ale este tiez nevieme kedy, takze terminovo je vsetko otvorene...inak my tradicne 3 kusy 😎

letuskah
16. apr 2008

je to na dobrej ceste 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre