Veľké stretko augustoviek 2007. Kedy vám to vyhovuje?

ada78
31. máj 2007

Ahojte. 🙂
Kedy by vam to vyhovovalo. Mne je to jedno, ja mam casu dost, takze sa prisposobim vacsine. 🙂

peta28
7. máj 2008

Inac vsak tu polpenziu si nemozme objednat na mieste?? Vsak nechajme iba jednu a ked bude na prd pocasie.. a grilovat sa nebude dat objedname si veceru. Ci tak sa neda?

zuz11
7. máj 2008

babule kde mate v spolocnych terminoch temu kde aktualne kecate? 🤐

baileysa
7. máj 2008

zuz, levicata 2007

baileysa
7. máj 2008

neviem 😕 treba nasmerovat na nas 😉

zuz11
7. máj 2008

dik to som chcela pocut 😉

ada78
autor
8. máj 2008

TAK CO?

mam uplne zrusit tu polpenziu?

zatial som zaregistrovala toto:

baily, bilu, maji - zrusit

peta, ada - 1 nechat

lenka, katika - ?

lenkamt
8. máj 2008

baby veď tam píšu:
Stravovanie je zabezpečené v klimatizovaných priestoroch reštaurácie. Nakoľko je naša reštaurácia otvorená denne od 10: 00 – 22: 00 pre širokú verejnosť si môže každý náš klient vybrať aj priamo z jedálneho lístku - zo širokej ponuky Talianskych, Maďarských a Slovenských jedál a pízz.

takže si dajme raňajky a v najhoršom prípade si obedy a večere dáme v tej ich reštike. 🙂

čiže Aďulik - beriem ťa ako vedúcu, kedže si sa osvedčila - my si prosíme len raňajky 😉 ďakujem

bilushka
8. máj 2008

Adi, to kde som napisala ze zrusit? Iba som suhlasila s grilovackou jeden vecer 😅
Takze asi ako vy, ze jednu polpenziu nechat a ved vsetci nech mame rovnako jedlo, budeme si snad spolu grilovat, nie?

Leni-ked si zaplatis veceru v ramci polpenzie, tak si myslim, ze ta to vyjde lacnejsie, ako ked si to budes platit ako jednorazovy zakaznik, teda aspon ja mam take skusenosti...

Inak Mimikovci su prihlaseni, lebo ak hej, tak jednu izbu treba rezervovat pre nich, kedze teraz je Mimi.k mimo kompu, mozem jej zavolat 😉

ada78
autor
8. máj 2008

bilu - to sa ani nemusis pytat, ale rovno jej cinkni. 🙂 a spytaj sa jej a na veceru, ale ja ako veduca by som navrhovala, ze v piatok, nech mame veceru v ramci polpenzie (vyjde to lacnejsie a nebudeme si zavidiiet, ked si niekto objedna chutnejsie jedlo 😀 ) a v sobotu v ramci vyletu spravime nakup na vecernu opekacku.

a rychlo mi to tu odsuhlaste, nech im zajtra mozem napisat, nech nam prepisu objednavku a rychlo pouhradzame peniaze, lebo nam prepadne rezervacka. ☹ 🙂 🙂

lenkamt
8. máj 2008

súhlasím 🙂

zajtra pošlem prachy 🙂

ada78
autor
8. máj 2008

este neposielaj, lebo neviem kolko. 😀 😀 😀

ale ked to tak ratam, tak zatial je prihlasenych 7 ks a z toho 4 sme sa "dohodli" 😀 ze veceru chceme len raz, tak im asi rovno napisem a nebudem cakat na ostatne kocky, lebo ceez vikend sem aj tak chodia malo.
dufam, ze ma potom podrzite. 😎

katika1
8. máj 2008

ja tiež súhlasím 😀

letuskah
8. máj 2008

no ja som z toho chaosu nepochopila to s tou polpenziou ale som za jednu polpenziu a jedno grilovanie a ak je este volna izba tak sa hlasime tri kusy, cize jedna izba

ada78
autor
9. máj 2008

ahojte.
volala som do penzionu a za poskytnutie priestoru na grilovanie, dreveneho uhlia a osvetlenia si uctuju 800,-Sk.

ak pojde 20 ludi, tak to vyjde 40,-/osobu

moze byt???

lenkamt
9. máj 2008

ja súhlasím so všetkým 😀

maji4
9. máj 2008

Ahojte takže súhladím aj ja s 1 večerov a jeden večer sa bude grilovať, dúfam ,že som to pochopila , Adi pošli mi kolko a pošlem peniaze.

katika1
9. máj 2008

ja súhlasím tiež so všetkým 😀 a ada majú tam spoločenskú miestnosť, v ktorej budeme môcť chlastať do noci? 😅

lenkamt
10. máj 2008

no my toho zas nachľastáme 😀

kedy mám poslať prachy???????????????????????????????????????????????????? 😅

baileysa
10. máj 2008

mne sa inak 800 korun zda dost vela za poskytnutie priestoru na grilovanie 😕 ale ked sa to rozrata, tak je to v pohode... ale aj tak 🤐

a tiez chcem posielat prachy 😉

ada78
autor
10. máj 2008

stale mi neodpisali z penzionu, tak neviem po kolko sa mame skladat ☹

baily - a som rada, ze si to napisala prva. moj muz skoro z koze vyskocil, ze ake zderstvo. 😠 😨 🤐

ada78
autor
11. máj 2008

bilu - co ta mimi? stale nedviha?
zatial jej drzim izbu + este jedna je volna, tak ak by mal este niekto zaujem, tak sa ozvite. 😉

ada78
autor
11. máj 2008

vsak co by som mala po 3 prispevky za sebou len v levicatkach. aj sem si napisem. 😀 😀 😀

takze bilus, baily, katika, lenka, majka, peta a letu poslala som vam IP. dufam, ze ho kazda dostala.
na mieste este budeme doplacat 20,- rekreacny poplatok pre obec

lenkamt
11. máj 2008

zaplatené 🙂

mimi.k
11. máj 2008

caute,
som tu len na skok. vcera som si nasla zmeskany od bilushky, volala som naspat, ale nebrala..ale nevadi...pochopila som, ze asi ide o stretko.
Ideme, to je jasne...so vsetkym suhlasim, len mi poslite do IP cislo uctu a kolko treba zaplatit a tak.

ada78
autor
11. máj 2008

leni - ty sa co predbiehas? 😀 😀 😀
som to chcela platit az rano, ale radsej som teraz, aby ma aj dalsie nepredbehli. 😎 😎 😎

mimi - posielam ti IP 😉

peta28
11. máj 2008

Adi uz som to vsetko nasla.
Muz mi uz aj vynadal ze sa prihlasim a neviem kam idem a ani kedy.. ale uz som si to tu vsetko pohladala, tak snad je to ta Iveta.Zaplatim zajtra rano

maji4
12. máj 2008

Ahojte Už som poslala peniaze 😉

katika1
12. máj 2008

ada a trebalo poslať 1400 im na účet a tých 1250 to zaplatíme tam či ako?

maji4
12. máj 2008

kati ja som to pochopila tak ,že tých 1250 je polovica z celého zájazdu ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre